Bedava İnternet

Başkalarının Whatsapp Konuşmalarını ve Mesajlarını Nasıl Okurum?

Başkalarının Whatsapp Konuşmalarını ve Mesajlarını Nasıl Okurum?

Eşinizin sizi bir başkası ile aldattığından şüpheleniyor olabilirsiniz. Ya da, belki de çocuğunuz aniden kendi içine çekildi ve okulda sorunlar yaşamaya başladı. Bu ve bunun gibi pek çok durumda, bazı kesin cevapları bulabilmek için yapmak isteyeceğiniz şeylerden biri, Whatsapp mesajlarını okumaktır.

Yaşamın farklı aşamalarında, insanlara güvenimiz sarsılabilir. Bu durum, sizi depresyona sokabilir ya da huzur içindeki hayatınızı mahvedebilir. Huzurlu ve stresten uzak bir hayat herkesin ihtiyaç duyduğu bir şeydir. Dolayısıyla, bu şüpheleri zihninizden silmek bunu yapmanın en iyi yoludur. Bu durumda pek çok kişi, şüphe duyduğu kişinin Whatsapp mesajlarını okumak isteyecektir. Peki, başkasının Whatsapp konuşmalarını okumak mümkün müdür?

Birçok kişi, güven sorunu yaşadığı kişinin cihazına dokunmaya bile gerek duymayacağı bir yöntem arar. Bu yazıda, başkasının Whatsapp mesajlarına ulaşabileceğiniz bazı yöntemlerden bahsedeceğiz…

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okurum

Dünya üzerinde 1 milyardan fazla kullanıcı olan whatsapp uygulaması neredeyse herkesin kullandığı anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Bazen başkasının whatsapp konuşlarını görmek isteyenler Başkasının whatsApp’ına nasıl girerim?”, “Başkasının whatsApp konuşmalarını nasıl görürüm?”, “Başkasının whatsApp mesajlarını nasıl okurum?” “WhatsApp hesabı nasıl çalınır?” “WhatsApp hesabı nasıl ele geçirilir?” sorularına cevap aramaktadırlar.

Başkasının whatsapp mesajlarını okumak için internet üzerinde pek çok casus yazılım bulunmasına karşın pek çoğu güvenilir olmadığından sizlere etkili bazı yöntemlerden bahsetmeye çalışacağım.

Google Drive Kullanarak Mesajları Okumak

Başkasının geriye dönük mesajlarını okumak için en etkili yöntemlerden biridir. Başkasına ait whastapp konuşmaları belli aralıklarla yedeklenerek sizin belirlediğiniz e posta adresine gider. Geri dönük olarak günlük, haftalık yada aylık yedeklere seçenekleri arasında seçim yaptığınızda konuşma detaylarına kopyalanarak google drive hesabına gönderilir.

Whastapp ayarlar kısmına girerek sohbet yedeği kısmına tıklamayınız. Sizden yedeklerin hangi e-posta adresine gönderileceği istenecektir. E posta adresini girdiğinizde sohbet yedeği bu e posta hesabına ait google drive kaydedilecektir.

QR Kodunu Taratarak Başkasının Whastapp Mesajlarını Okumak

En sık denenen diğer yöntemlerden biride QR kodu taratıp başkasın ait mesajları anlık olarak okumaktır. Bilgisayarınızdan yada telefonunuz tarayıcı kısmından web.whatsapp.com resmi sitesine girip kodu taramanız gerekmektedir.

Bilgisyarınıdan whastapp web girdikten sonra konuşmaları izlemek istediğiniz kişinin telefonundan kare kodu taramanız gerekmektedir.

Whasapptan Başkasının Mesajlarını Okuma

Whatsapptan başkalarının mesajlarını gizlece okumak için kodsuz ve programsız bir çok yöntem bulunduğu gibi belli programlar yada yazılımlar ile okumanız mümkün. Genelde yazılım programları ile başkasının mesajlarını okumak aslında önerilen yöntemlerden değildir.

Web Siteler ile Whatsapp Mesajları Okumak

İnternette, tüm sorunların yanıtını bulabilirsiniz. Başkasının Whatsapp konuşmalarını okumak için önerilen yöntemler çoktur ve bunlardan biri, bunu yapan web siteleridir. Bu sitelerden birine girerek, Whatsapp mesajlarına ulaşmak istediğiniz kişinin telefon numarasını girmeniz istenecektir. Ardından, birkaç saniye içerisinde sonucu alırsınız. Sadece casusluk yapmak ya da arkadaşlarınıza şaka yapmak istiyorsanız, bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Ancak, gerçekliği tam olarak öğrenmek istiyorsanız, bu yönteme güvenmek iyi bir fikir olmayabilir.

Spoofing Yöntemi

Bu yöntem oldukça zordur ve bunu gerçekleştirebilmek için bazı teknik bilgilere sahip olmanız gerekir. Bu yöntemde, cihazın MAC adresine ihtiyacınız vardır. Whatsapp, aynı Mac adresini diğer cihazlarda kullanma yeteneği sunan küçük bir boşluğa sahiptir. Bu bilgiye ulaşmak için;

Android telefonlardan: “Ayarlar <telefon hakkında< durumu kontrol et< wi-fi MAC adresi

İphone telefonlardan: Ayarlar< genel< hakkında < wi-fi adresi bilgilerine ulaşmanız gerekmektedir.

The TruthSpy Uygulaması

Bu uygulama, herhangi bir uğraş göstermeden ya da bir boşluk aramadan, başkasının whatsapp konuşmalarına ulaşmanızı sağlar. Bu uygulama ile;

Başkalarının whatsapp konuşmalarını görüntüleyebilir,

Whatsapp sohbeti gerçelekştirilen kişilerin iletişim bilgilerini görüntüleyebilir,

Konuşma saati, tarihi, günü ve süresi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

The TruthSpy uygulaması, diğer yöntemlerden daha etkili ve güvenlidir.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okurken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 1. Başkasının whatsapp mesajlarını gizlece okumak için çok dikkatli olmalısınız sonuçta yapılan yasal bir suçtur. Sizlere verdiğim yöntemleri kullanarak başkasın ait whatsapp konuşmalarını okuyabilirsiniz.
 2. Whatsapp web kullanırken mutlaka tarayıcıyı gizli sekmede açın. Bu şekilde bilgisayarın geçmişinde kayıt bırakmamış olursunuz.
 3. Whatsapp mesajları okuyacağınız kişinin o sırda whatsapp girmemesi daha sağlıklı olur. Genelde gece yada çalıştığı süre içerisinde girmeye çalışın.
 4. QR kodunu taradığınızda karşı taraf bunu kolaylıkla fark edebilir. Belli bir süre sonra karşıdaki kişiye tarayıcının açık olduğu bildirimi gideceğinden işiniz bitince oturumu kapatmanız ve whasapp web den çıkış yapmanız gerekmektedir.

Sizlere bu yazımızda başkasının whatsapp mesajlarını nasıl okurum sorusuna cevap vermeye çalıştım. Peki yaz siz başkasının whatsapp mesajlarını gizlece okumak için hangi yöntemleri kullanıyorsunuz. Yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. gulnare dedi ki:

  guzel

  1. instagram : decel.boy.o2o dedi ki:

   Gözel gününüz olsun

 2. Hatice dedi ki:

  Benim wsap kodu geliyor zaman gelecek çubuk gelsin kodu istiyorum Hatice soyal çubuk gelsin kodu istiyorum kodu açıyorum wsap