Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Bimcell bedava internet 2020 yılında yaptığı kampanyalar ile abone sayısını her geçen gün artıran operatörlerden biri olmuştur. Bimcell bedava internet kazanma yolları hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım.

Abone sayısını her geçen gün artıran ve diğer operatörler ile rekabet edebilmek için cazip kampanyalar yapan bimcell iletişim sektöründe hızlıca büyümektedir. Bimcell abonesi olmak için kimliğiniz ile bim mağazalarından hattınızı alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Sadece faturasız hatlara hizmet veren bimcell kampanyalarından yararlanmak için hemen sizde bimcelle geçebilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır

Bimcell yeni müşteriler elde etmek için 2020 yılında oldukça cazip kampanyalar yaparak müşteri ağını artırmak istemektedir. Özellikle yeni hat alanlara yönelik etkili kampanyalar yapan bimcell yeni hat alan bütün müşterilerine tanışma paketi olarak;

 • Yeni hat alan müşterilere özel 250 dk
 • 250 SMS
 • 6 GB ücretsiz 1 aylık internet

Hattını bimcell taşıyanlar ve yeni hat alanlara özeli kampanyadan sizde yararlanmak için kimliğinizle beraber bimcell gitmeniz yeterli.

Bimcell Bedava İnternet 2020

Yaptığı bir birinden güzel kampanyalar ile abone sayısını her geçen artıran Bimcell yeni yıl kampanası ile beraber artık 40 TL üstü yükleme yapan bütün abonelerine 5 GB bedava internet ve 500 SMS hediye etmektedir. 25 TL üstü yüklemeye Bimcell bedava internet 2020 kampanyası aktif olarak devam etmektedir.

25 TL üstü yüklemeye 1 GB bedava internet veren Bimcell 40 TL üsütü yükleme yapıldığında yeni yıl kampanyası olarak 5 GB bedava internet vermektedir.

Bimcell Bedava İnternet Kampanyası

Uygun fiyat politikası ile hizmet veren bimcell bedava internet 2020 kampanyaları yeni ve eski bütün müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Bimcell bedava internet kazanma kampanyası ilse sizde 30 gb kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

 • Bimcell 4.5G Geçiş Yap Bedava 30 GB İnternet

Bimcell aboneleri 4.5 uyumlu sim karta geçiş yaptıklarında ücretsiz sim kart değişikliği ve 30 gb internet sahibi oluyor. Bim mağazalarından sim kartınızı 4.5g uyumlu sim kartla değiştirdikten sonra , 4.5G 30GB yazarak 5555’e SMS görmeniz yeterli. 30 GB bedava internetiniz hattınıza tanımlandıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Bimcell 25 TL ve Üstü Yüklemeye 1 GB Bedava İnternet

Hattınıza 25 tl ve üstü yükleme yapan bütün aboneler 500 sms ve 1 gb aylık internet hediye edilecektir. Her hangi bir taahhüt ve sözleşme olmadan bimcell hattını denemek için 25 tl yükleyerek kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için her hangi bir şart yoktur bütün abonelere açıktır. Her yüklemeye bedava internet kazanmanız mümkün.

Hattınıza 25 tl yüklediğinizde bedava internet hakkı otomatik olarak tanımlanır. Ayda 1 defa bimcell 1 gb bedava internet hakkı verilmektedir. Hediye internetin kullanım süresi 1 aylıktır.

 • Bimcell Faturasız Sim Kart Kampanyası

Bimcell kalitesi ile tanışmak isteyenlere özel olarak sunulan bu kampanyada bimcell sim kart alanlara özel bir ay boyunca kullanabilecekleri 250 dakika, 250 SMS VE 6 GB internet hediye edilecektir.

Bimcell sim kartınızı aldıktan sonra 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551 mesaj gönderdiğinizde hediye haklarınız hattınıza yüklenecektir.

Bimcell 5 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020

Bimcell yeni yıl kampanyası olarak abonelerine 5 GB bedava internet vermektedir. Tek seferde hattınıza 40 TL üstü yükleme yapan herkese hem 5 GB ücretsiz internet hemde 500 sms hediye edilecektir. Hattınıza bakiye yüklediğinizde hediye internetinizi otomatik olarak tanımlanacaktır. Hediye internetin kullanım süresi 1 aydır.

Bimcell Hat Fiyatları

Bimcell İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Bimcell bedava internet 2020 kampanyaları hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştım. Genelde bimcell hat kullanıcılarının merak ettiği sorulardan biride bimcell bedava internet hilesi var mıdır sorusudur. Faturasız hatlara yönelik hizmet veren bimcell hatlarında her hangi bir hile yapmak mümkün değildir. Eğer internet paketiniz biterse ek paket alarak internet hakkı elde edebilirsiniz.

Bimcell bedava internet 2020 kazanmak için 25 tl üstü yüklemek ve bimcell tarifelerinden birine geçmeniz gerekmektedir.

Bimcell Ücretsiz İnternet 2020

Belli dönemlerde kısa süreli bedava internet paketleri dağıtan ve kampanya yapan bimcell bedava internet 2020 güncel kampanyalarını sizler için derlemeye çalıştık. Yeni kampanyalardan ve ücretsiz internet kazanma sitemizi takip edebilir ayrıca yorum kısmında diğer kullanıcıların yorumlarını okuyarak yardımlaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Gürkan dedi ki:

  Bu 30GB internet bana geliyo da kullanmayınca ne zamana kadar kalıyor

 2. NAZLICAN ÖZTAŞCİ dedi ki:

  LÜTFEN BANADA GELSİN ÇOK IHTIYACIM WAR

 3. NAZLICAN ÖZTAŞCİ dedi ki:

  Banada gelmedi lütfen gelsin

 4. NAZLICAN ÖZTAŞCİ dedi ki:

  Lütfebnn banada verin lütfen

 5. NAZLICAN ÖZTAŞCİ dedi ki:

  Banada 30GB VERIN BIMCELL

 6. NAZLICAN ÖZTAŞCİ dedi ki:

  Bananda 30GB VERIN corona nedeniyle internetim de yok canim sıkılıyor

 7. Melek dedi ki:

  Banada gelmedi ders için ihtiyacım var

 8. Ali dedi ki:

  lütfen Bana gelsin ihtiyacım var!

 9. BİMcell kullanıcısı dedi ki:

  BİMcell banada 30GB verin lütfen.

 10. Akşam Güneşi dedi ki:

  Uzun zamandır BİMCELL’liyim ve hediye kampanyalarından yararlanmak için yeni üyemi olmam gerekiyor ?
  Yıllardır sizin operatörünüzü kullanıyorum her ay 40tl üzeri yükleme yapıyorım
  Ve sadece internetim çabuk bitiyor 🙂
  Rica etsem şu hediye GB olayına bi el atsanız bende teşekkürlerimi sunsam size …