Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet Paketleri, Kampanyaları ve Hilesi

Bimcell Bedava İnternet Paketleri, Kampanyaları ve Hilesi

Gün geçtikçe müşterisi sayısını hızlı şekilde artıran operatörlerden biri olan Bimcell kullanıcıları elinde tutmak için cazip kampanyalar yarak çeşitli hediyeler vermektedir. Özellikle bimcell bedava internet paketleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler bimcell bedava internet kazanma yollarını ve hilelerin çok sık araştırmaktadırlar.

Bimcell bedava internet 2020 yılında hem elindeki müşterileri korumak hemde yeni müşteriler kazanmak için cazip kampanyalar yapmaktadır. Sizlerde Bimcell bedava internet kazanmak istiyorsanız bimcell bedava internet paketi alarak hediye internetinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Kazanma Yolları

Genelde yeni kullanıcılar için bedava internet paketleri hakkında cömert davranan bimcell yeni hat alan kullanıcılarına 1 ay boyunca kullanabileceği 4 GB internet, 250 dakika ve 250 SMS hediye etmektedir. Bim mağazalarına kimliğiniz ile beraber gittiğinizde yeni hat ücreti olan 50 TL ödeyerek bu hediyeli hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sadece yeni hat alımlarında değil numara taşıma işleminde aynı şekilde 4 GB internet, 250 daakika ve 250 SMS hediyeniz anında hattınıza tanımlanacaktır.

GÜNCEL KAMPANYA: Ramazan ayı boyunca 25 TL ve üstü yüklemelerde 02:00 ile 00:06 saatleri arasında geçerli 10 GB bedava internet kaznamak için SAHUR2020 yazıp 5555 kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

GÜNCEL KAMPANYA: Tüm Bimcell abonelerine ramazan ayı boyunca geçerli 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için HEDIYE1GB” yazıp 5555’e  kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Bimcell Bedava İnternet Paketleri

Mobil iletişim sektörüne atıldıktan sonra bu alanda yaptığı yatırımlar ve kampanyalar ile adından sıkça söz ettiren bimcell özellikle interneti çok sık kullanan gençlerin en sık tercih ettiği operatör olmayı başarmıştır.  Birbirinden cazip ve uygun internet kampanyaları ile ön plana çıkan bimcell’in en çok tercih edilen internet paketleri ise;

 • Dost 2 GB Paketi : 2 GB İnternet 600 Dakika ve 600 SMS 19 TL
 • Dost 5 GB Paketi:  5 GB İnternet 750 Dakika ve 750 SMS 29 TL
 • Dost 10 GB Paketi: 10 GB İnternet 1000 Dakika 1000 SMS 39 TL

Bimcell Bedava 1 GB İnternet

Bincell bedava internet 2020 yılında en çok tercih edilen internet paketlerinden biridir. Devamlı olan bu bedava internet kampanyasında her 25 TL yüklemenize 1 GB bedava internet vermektedir.

Her ay düzenli olarak 25 TL ve üstü yüklemenize anında 1 GB internet ve 500 dakika anında hattınıza tanımlanacaktır.

Hattınıza bakiye yüklediğiniz tarihten itibaren bimcell bedava internet paketini 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Her hangi bir abonelik yada başvuru şartı yoktur. Şimdilik yıl sonuna kadar devam edecek bu kampanyadan sizde yararlanabilirsiniz. Hattınıza 1 ay içerisinde yüklediğiniz bakiye ne olursa olsun sadece bir defa  1 GB internet kazanırsınız.

Bimcell Bedava 4 GB İnternet Kampanyası

Bimcell bedava internet kazanmak için güncel kampanyalarında biri ise 40 TL üstü yükleme yapan herkese 4 GB hediye internet ve 500 SMS hediye vermektedir. Yapmanız gerkeen tek şey hattınıza 40 TL üstü yüklemek hediye 4 GB hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Bimcell YOK Bedava İnternet Kampanyası

Bimcell ve YOK arasında yapılan anlaşma ile uzaktan eğitim sistemini desteklemek için Tüm üniversite öğrencilerinin hatlarına 6 GB bedava internet yüklemesi yapılacaktı. Üniversite öğrencilerinin eğitim sistemini desteklemek için hayata geçiren bu kampanyada 6 GB hediye internet otomatik olarak tanımlanacaktır.

BIMcell EBA 8 GB Bedava İnternet

Bımcell uzak eğitim sistemine destek olmak için EBA kullanımı için hediye 8 GB hediye internet vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı’nın uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla, EBA (Eğitim Bilişim Ağı) online eğitim uygulaması ve eba.gov.tr kullanımlarına mobil 8 GB hediye! Bımcell eba 8 gb bedava internet her ay otomatik olarak yenilenecektir.

Bimcell Bonus 6 GB Bedava İnternet

Bımcell abonesi olan yeni müşterilerine 6 GB bedava internet vermektedir. Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e göndererek hem bedava 6 GB internet hemde 250 dakika ile 250 SMS herkese ücretsiz.

bimcell bedava internet 2019

Bimcell 4.5 G Cepten Bedava 30 GB İnternet

4.5G uyumlu sim kar alan ve hattını 4.5 G açan bütün Bimcell müşteri bir ay geçerli 30 GB bedava internet kazanıyor. Sim kartınızı ücretsiz olarak 4.5 G uyumlu sim kart ile değiştirdiğinizde hattınıza otomatik olarak 30 GB bedava internet yüklenecektir.

Bimcell Hediye İnternet Paketi

Bimcell’in interneti denemek için Bimcell tarafından 500 MB bedava deneme interneti vermektedir. Bimcelli daha iyi tanımak için ücretsiz olarak verdiği bu bedava interneti almak için telefonun mesaj kısmına “DENEME” yazarak 5555 mesaj atmanız yeterlidir. 1 ay boyunca bedava internetiniz size kısa mesajla bildirilecektir.

Ayrıca bimcell’in sunduğu diğer bedava internet paketlerinden biri olan 500 MB hediye interneti almak için telefonunuz mesaj kısmına “500 MB” yazarak 4551 mesaj göndermeniz yeterlidir. Hattınıza 500 MB internet kısa sürede tanımlanacaktır.

Aynı şekilde 1 GB internet kazanmak için telefonunuzun mesaj kısmına “1 GB” yazıp 4551 mesaj göndermeniz yeterlidir. Hattınızı kısa sürede bedava 1 GB internet tanımlanacaktır.

Bimcell Hediye İnternet Sorgulama

Bimcell kullanıcılarının en çok merak ettiği sorulardan biri ise hediye internet sorgulama işlemidir. Kalan bakiyeniz, internet yada dakikalarını rahatlıkla sorgulayabilirsiniz.

Dilediğiniz zaman ücretsiz olarak bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.
*123# ile;
Faturasız hattınızdaki TL miktarınızı öğrenmek için, *123#’yi tuşlayarak arama yapmanız yeterli. Arama sonucu, telefonunuzun ekranında bakiyenizi görürsünüz.

9333’ü arayarak;
Faturasız hattınızdaki TL miktarınızı öğrenmek için, 9333’ü aramanız yeterli. Arama sonucu, bakiyeniz sesli yanıt sistemi tarafından size anons edilir.

Ayrıca bimcell online işlemlerden bütün sorgulama işlemlerini hızlı şekilde yapmanız mümkün.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi

Bimcell kullanıcıların en çok merak ettiği sorulardan biri ise bimcell bedava internet hilesi sorusudur. Müşterilerine uygun kampanyalar yaparak bedava internet veren bimcell internet hilesi yoktur. Genelde çok sık sorulmasın karşın bu konuda internette gördüklerine inanmamanızı ve telefonunuza bilmediğiniz uygulamaları yükle memenizi öneririm.

Bimcell kampanyaları kısa süreli olarak yapıldığından kampanyaların bazıları bitmiş olabilir. Yazımızı belirli dönemlerde güncelleyerek aktif kampanyalar hakkında bilgi vermeye ve yazıyı güncellemeye çalışacağım.

Bimcell Güncel Bedava İnternet 2020

BİMcell’lilere yeni avantaj! tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan herkese yurt içi her yöne 500 SMS ve 1GB İnternet HEDİYE!

Bimcell’den Yeni Hat alan abonelere özel HEDIYE 30 gun boyunca kullanabileceginiz yurt ici her yone 250 dakika, 250 SMS ve 6 GB cepten internet firsati! Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Paket Süresi Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

500 SMS

HEDİYE!

Tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli!

Aylık

1 GB

HEDİYE!

Aylık

5 GB+500 SMS

HEDİYE!

Tek seferde 40TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli

Aylık

250 Dakika

250 SMS

6 GB

HEDİYE!

Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Aylık

EBA Kampanyası

Milli Eğitim Bakanlığı’nın uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla, EBA (Eğitim Bilişim Ağı) online eğitim uygulaması ve eba.gov.tr kullanımlarına mobil 8 GB hediye!

Sizlere bimcell bedava internet 2020 hakkında bilgi vermeye çalıştım konu hakkında aklınıza takılanları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. melek dedi ki:

  gerçekten işe yarıyo çok sağolun ya

 2. sibel dedi ki:

  bana ne dakika ne internet hicbir şey gelmedi geçeli bir buçuk ay oldu

 3. Ahmet dedi ki:

  Çok iyi

 4. nida dedi ki:

  hatta yeni geçtiğim halde 30 gb hediyeden yararlanamadım niçin böyle

 5. Kenan dedi ki:

  Cok guzel tesrkkurler bimcell

 6. Kenan dedi ki:

  Tesekkurler bimcell

 7. Ilgorjon dedi ki:

  Bimcellda sinirsiz internet paketa geçmek istiyorum. Bimcellda öyle terife varmi.