Bedava İnternet

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır? Bugün ülkemizde birçok kişi tarafından telefon hatları kullanılmaktadır. Her farklı hattın kendisine göre kullanıcısı vardır. Firmalar müşterileri için farklı kampanyalar düzenlenmekte ve hatta farklı uygulamaları da müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. İşte Bimcell’in Sil Süpür uygulaması da bu uygulamalardan sadece bir tanesidir. Bu yazımızda Bimcell ile ilgili birçok sorunun cevabını bulacaksınız. Peki, Bimcell Sil Süpür nasıl yapılır?

Bimcell Sil Süpür Uygulaması

Bimcell Sil Süpür uygulamasını tanımadan önce, Bimcell hakkında kısaca bilgi edinmek gerektiği düşünülürse; birlikte kısaca inceleyelim. Bimcell, Türk Telekom firmasına ait bir alt operatörüdür. Bu nedenle tahminde edeceğiniz gibi Türk Telekom firmasına ait hemen hemen birçok kampanya ve uygulamanın, birçoğu Bimcell içinde geçerlidir. Bimcell’in rakip firmalara göre çok fazla müşterisinin bulunmadığı düşünülürse, kendisine ait fazla bir kampanyasının da bulunmadığını tahmin etmek zor olmamalıdır.

Bimcell Sil Süpür uygulamasında her hafta kazanabileceğiniz birçok hediye sizleri bekliyor. Cepten internet, konuşma (dakika), WhatsApp için internet veya sürpriz daha birçok hediye Sil Süpür uygulamalarından kazanabilirsiniz. Sil Süpür uygulamasında kazanılan hediyelerin ne zamana kadar kullanılması gerektiği siz müşterilerine bildirilmektedir. Bu nedenle kazanılan hediyelerin, belirlendiği sürelerde harcanması gerektiği unutulmamalıdır. Peki, Sil Süpür uygulamasına nereden indirilebilir?

Bimcell Bedava İnternet 2021

Sil Süpür Uygulaması Nereden İndirilir?

Sizde Bimcell için hediyeler kazanmak istiyorsanız, Bimcell Sil Süpür uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bimcel, Türk Telekom’un alt operatörü olduğu için “Türk Telekom Online İşlemler” uygulamasını uygulama marketlerinden telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Uygulama marketlerinden telefonunuza indirebileceğiniz bu uygulamada, dikkat etmeniz gereken bir nokta vardır. Uygulama marketlerinden “Bimcell Sil Süpür” olarak değil, “Türk Telekom Online İşlemler” şeklinde aratmalısınız.

Türk Telekom GSM operatörüne ait firmalarından biri olan Bimcell, müşterileri için farklı dönemlerde farklı kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bütün kullanıcıların, operatörlerin verdiği hediyeleri almak için en çok tercih ettiği “Sil Süpür” uygulamasını akıllı cihazlarınıza indirmeniz gerekmektedir. Sil Süpür uygulamasına erişmek için indirdiğiniz “Online İşlemler” uygulamasına, giriş şifreleriniz ile birlikte uygulamaya giriş yaparak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Akıllı cihazlarınızda ki “Online İşlemler” uygulamasında yer alan “Bana Özzel” bölümüne giriş yaparak haftalık Sil Süpür kampanyasına ulaşabilir, kazandığınız hediyeleri keyifle harcayabilirsiniz. Kazandığınız hediyeleri kullanabilmeniz için telefonunuza operatör tarafından bilgilendirme mesajının gönderilmesini beklemeniz gerekmektedir.

Bimcell Sil Süpür Geçerli mi?

Türk Telekom’un bünyesinde bulunan Sil Süpür kampanyasından Bimcell müşterilerinin yararlanıp yararlanamayacağı bugünlerde merak edilen konulardan bir tanesidir. Aynı uygulamada Sil Süpür kampanyası Bimcell müşterileri içinde sunuluyor. Her hafta yalnızca bir kere yararlanabileceğiniz Sil Süpür uygulaması, haftanın belirli günlerinden kolay bir şekilde ulaşabilir, hediyelerinizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulama marketlerinden telefonunuza “Online İşlemler” uygulamasını indirmek. Böylelikle Sil Süpür kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Sil Süpür de Hangi Hediyeler Var?

Türk Telekom da ve alt operatörlerinde yapılan haftalık kampanyaların içerikleri farklılık göstermektedir. Bu tamamen GSM operatörleri ile ilgili bir durumdur. Her hafta belirli günlerde yararlanma hakkı bulunduran Bimcell, kampanya içeriğinde birçok seçeneği müşterilerine sunuyor. Hediye internet, konuşma hakkı (dakika), SMS, whatsApp, Youtube gibi birçok farklı hediyeyi Bimcell müşterilerine armağan ediyor.

bimcell sil süpür

Sil Süpür Günleri

Günümüzün yoğunluğundan bazen günleri karıştırabiliyoruz. Bimcell’in müşterilerine sunduğu Sil Süpür kampanyasının günleri ise karıştırılacak gibi değil. Haftanın her Çarşamba ve Cuma günü yenilenen Sil Süpür kampanyasını unutmayacaksınız. Ayrıca haftada yalnızca bir kere yararlanabileceğinizi de unutmamanızda fayda var. İstediğinizde Sil Süpür kampanyasından hediyelerinizi kazanıp kullanmaya başlayabilir ve her hafta hediyelerinizi yenileyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ali dedi ki:

    biraderim çalışıyorsun da görselleri çalma bari