Bedava İnternet

Gizli Numaradan Arayanı Bulmak

Gizli Numaradan Arayanı Bulmak

Gizli Numaradan Arayanı Bulmak Gizli numaradan arayanı bulma yada özel numaradan arayanı öğrenmek bir çok kişi tarafından sık sık gizli numaradan arayıp rahatsız edenleri bulmak isteyenler tarafından merak edilmektedir.

Belli aralıklarla gizli numaradan sizi arayıp rahatsızlık verenleri bulmak için savcılığa yada adli makamlara şikayet ederek bulmanız mümkün olmasına karşın özel daha hızlı ve kolay yöntemlerle gizli numaradan arayanları bulabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda özel numaradan arayanı öğrenme ve bulma yolları, özel numaradan arayanı nasıl bulurum ve özel numaradan arayan kişiyi öğrenme yolları hakkında bilgiler vermeye çalışacağım.

Gizli Numaradan Arayanları Bulma

Özel numaradan yani gizli numaradan aranmak yada taciz edilmek neredeyse bir çok kişinin yaşadığı can sıkıcı durumlardan birdir. Ayrıca arayan kişinin konuşmaması ve gün içerisinde sık sık bunu tekrarlaması nedenli ile özel numaradan arayanın kim olduğunu nasıl öğreniriz sorusunu sormasına neden olmaktadır.

Gizli numaradan arayanın kim olduğu bulma yolları ve bazı yöntemleri ile sizlerde gizli numaradan kimin aradığını öğrenip gerekli önlemleri alıp şikayetçi olabilirsiniz.

Turkcell, Vodafone yada Türk Telekom aboneleri gizli numaradan arayanları diledikleri zaman açıp kapatabilirler. Gizli numaradan arayanı engellemek ve açmak kolay olmasına karşın genelde insanlar gizli numaradan kim aradığını merak etmektedir.

Gizli Numaradan Arayanı Nasıl Bulurum

Gizli numaradan arayanı öğrenmek için bilinen yöntemlerden biride fatura detaylarını incelemektedir. Fatura detaylarında hangi numarada hangi tarihte ve saat kaçta aradığını ayrıntılı olarak yazmaktadır. Geçmişe dönük 6 ay saklanan fatura geçmişinden sizi arayan gizli bulmak için ilk bilmeniz gereken husus gizli numaradan arayan kişinin hangi tarihte ve saat kaçta aradığını bilmeniz gerekmektedir.

Turkcell Vodafone yada Türk Telekom aboneleri gizli numaradan fatura dökümünden öğrenmek için Online İşlemler menüsünden fatura detaylarından arayanı öğrenebilirsiniz.

Gizli Numaradan Arayanı Bulma Turkcell

Özel Numaradan Arayanı Bulma Turkcell aboneleri Dijital Operatör menüsüne giriş yaptıktan sonra Fatura Analizi ve Detay adımlarını takip ederek ayrıntılı olarak inceleme yapabilirler.

Özel Numaradan Arayanı Bulma Türk Telekom ve Vodafone

Gizli numaradan arayanı bulmak için Türk Telekom aboneleri ise Online İşlemler menüsünde Fatura ve Faturaya Detayları menüsüne tıklayarak gizli numaradan arayan kişiyi bulabilirler.

Vodafone gizli numardan arayanı bulmak için fatura detaylarında aradığınız numaraları göstermesine karşın sizi arayan numaraları göstermemektedir. Eğer vodafone hattınızda sizi arayıp rahatsız ediyorlarsa yada gizli numaradan arayıp konuşmuyorlar ise savcılığa şikayet edebilir yada gizli numaralara karşı hattını kapatabilirsiniz. Vodafone hattınızda GIZLI AC yazarak 7046 mesaj göndemreniz yeterli.

Gizli Numaradan Arayan Kişiyi Nasıl Öğrenebilirim

Yasal düzenleme ile beraber bütün operatörler hattınıza ait görüşme detaylarını 6 ay olarak size sunmak zorundadırlar. Fatura detaylarında aradığınız numaraları öğrenebileceğiniz gibi yaptığınız harcamaları ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Bazı operatörler ise sizin yaptığınız arama detaylarını sunduğu gibi sizi arayan kişilerinde numaralarını 6 ay geriye dönük olarak fatura detaylarında göstermektedir.

Gizli numaradan arayan kişiyi öğrenmek için en etkili yollardan biride fatura detaylarına bakmaktır.

Gizli Numaradan Arayan Kişi Bulma ve Öğrenme Yolları

Gizli numaradan arayanı bulma yollarından biri ise uygulama kullanmaktır. Bazı uygulamalar sizi arayan gizli numaranın kime ait olduğunu ve numarasını söylemektedir. Bir çok gizli numaradan arayanı bulma programı genelde işe yaramadığı için internet üzerinden araştırma yaparken kullanıcı yorumlarına bakarak gizli numaradan arayanı bulma programını kullanabilirsiniz.

Genelde gizli numaradan kim aramış, gizli numaradan arayanı bulmak ve gizli numara öğrenme programları yada fatura detaylarından arayanı bulamıyorsanız yapmanız gereken tek yol ise savcılığa şikayette bulunmaktadır.

Gizli Numaradan Arayanı Savcılığı Vermek

GSM operatörleri aradığınız numaraları ve sizi arayanları ayrıntılı olarak kayıt altona almaktadır. Ancak mahkeme kararı olmadın asla sizinle bu bilgileri paylaşmazlar. Sizlere anlattığım yöntemleri kullanmanıza karşı gizli numaradan arayanı bulamıyorsanız yapmanız gereken şikayet dilekçesi ile direk savcılığa şikayette bulunmaktır. Dilekçede gizli numaran rahatsız edildiğini bildirmeniz yeterli.

Peki ya siz hangi yöntemleri kullanıyorsunuz yada aklınıza takılan soru varsa yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ahmet dedi ki:

    Gizli numarada arayanı öğrenmek için en etkli yöntemi açıklıyorum özel numaradan sizi aradıklarında *#30# tuşlarsanız özel numara kime ait olduğu çıkıyor.

  2. metin dedi ki:

    Kardeaim nasil bulunuruz ben 23 subatta arandim 2 kere beni arayan arkadasim ama