Bedava İnternet

İphone Müşteri Hizmetleri Numarası ve İletişim

İphone Müşteri Hizmetleri Numarası ve İletişim

Telefon da, bankada ya da başka bir departmanda, müşteri hizmetlerine bağlanmak oldukça zor. Sizi karşılayan robot, robottan sonra karşınıza çıkan tuşlu menüden ötürü çoğu insan müşteri hizmetlerine bağlanmak için birkaç dakikasını ayırması gerekiyor. Peki, İPhone Müşteri Hizmetleri Numarası nedir? İPhone Müşteri Hizmetleri İletişimi Nasıl Sağlanır? Tüm bu sorularınızın cevabını almak için okumaya devam edin.

Son zamanlarda ülkemizde yaygın olan Apple, köklü bir geçmişe sahiptir. Apple markası, özellikle 1976 yılından beri var olup her zaman üst segment ve kaliteli ürünler üreterek hizmet vermeye devam etmektedir. Steve Paul Jobs ve Steve Wozniak tarafından kurulmuş olan ve dünya pazarına açılmış olan Apple INC, müşteri odaklı çalışan ve müşterilerini hiçbir zaman mağdur etmeyi sevmeyen bir kuruluştur.

Apple Müşteri Hizmetleri İle Ne Görüşebilirim?

Örneğin, Apple dan bir adet İPhone telefon aldınız. Aldığınız telefonun arka tarafında ufak bir leke var ya da sistemsel olarak küçük bir arızası var. Bu gibi durumda eğer Apple teknik servisine gönderdiğinizde ürünün bire bir sıfır ürünü size gönderilir. Sıfır almasanız, bir yıl kullanmış olsanız bile Apple, ürününüzde değişim yapmaktadır.

Sizde görüyorsunuz ki, Apple, müşterisine çok fazla önem veriyor. Sizde Apple markalı bir ürüne sahipseniz ve ürününüzde herhangi bir teknik sorun yaşıyorsanız aşağıda sizlere bahsettiğimiz müşteri hizmetleri numaralarından destek alabilirsiniz.

İPhone Müşteri Hizmetleri Numarası

Eğer, donanım, yazılım ve üçüncü taraf aksesuarları satın almak için, İPhone’nin internet sayfasına giriş yapabilirsiniz. Telefon ile alışveriş yapmak istiyorsanız eğer, yalnızca Pazartesi ve Cuma günleri saat 09.00 ile saat 20.00 arasında, sabit telefonunuzdan 00800 448 829 873 numarasını, cep telefonundan iletişime geçmek için de 0216 282 15 11 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Sabit telefondan aradığınız numarayı ücretsiz olarak, cep telefonundan aradığınız numarayı da yerel ücretler uygulanarak arayabilirsiniz.

İphone İletişimi Nasıl Sağlanır?

İphone müşteri hizmetlerine nasıl bağlanacağınızı söyledik. Eğer daha detaylı iletişim kurmak istiyorsanız, İPhone yani Apple internet sitesine giriş yaparak online destek kısmından şikayetinizi belirtebilirsiniz. Eğer daha detaylı görüşmek istiyorsanız telefon üzerinden yukarıdaki müşteri hizmetleri numarasını arayabilir, şikayetinizi belirtebilirsiniz.

Herhangi bir sorun dahilinde İphone müşteri hizmetleri, müşterisine oldukça önem vermektedir. Ufacık bir sorun olduğunda dahi, hemen sorununuzu çözümlüyor sizleri de uğraştırmamış oluyor.

Apple Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Apple müşteri hizmetlerine direk bağlanıp teknik destek almak ücretsizdir. Ayrıca apple müşteri hizmetleri beni arasın hizmetini kullanarak teknik destek için sizi aramalarını sağlayabilirsiniz.

Apple Çağrı Merkezi & Teknik Destek Numaraları

Apple ürünlerinizde yaşanan herhangi bir arıza, sorun, bilgi ve destek için aşağıdaki numaradan Apple çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

0 216 282 15 11

00800 448 829 878

Apple Kurumsal Müşteriler Hizmetleri

Apple kurumsal müşterisiyseniz aşağıdaki numaralardan daha çabuk sonuç alabilirsiniz.

00800 448 829 875

0 (216) 282 15 12

Apple Telefondan Alışveriş Numaraları

Apple ürünlerini telefon üzerinden sipariş vermek için aşağıdaki numaralar ile iletişime geçebilirsiniz.

00800 448 829 873

0 (216) 282 15 11

Apple Eğitim Hattı

Apple ürünleri kullanımı ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki numaralardan herhangi birini arayınız.

00800 448 829 873

0 (216) 282 15 11

Apple Adres Bilgileri

Apple Teknoloji ve Satış Limited Şirketi Büyük dere Caddesi Levent 199 Kat:22-2334394 Şişli İstanbul/Türkiye

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.