Bedava İnternet

İzmir 4 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır? Kimlere Verilir?

İzmir 4 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır? Kimlere Verilir?

İzmir Büyükşehir  Belediye 4 GB internet kampanyası ile 18 yaş altı gençlere internet hediye etmektedir. İzmir Büyükşehir Belediyesi sokağa çıkma yasağının başlaması ile beraber ev kalan gençlere 1 ay boyunca kullanabileceği 4 GB bedava internet hediye etmektedir.

İzmir Büyükşehir Belediyesi gençlerin evde kalmasını desteklemek için başlatığı bu kampanya ile 20 yaş altında gençlerin talep etmesi halinde hem 4 GB bedava internet hemde adreslerine sürpriz hediyeler göndermektedir.

İzmir’li gençlerin bu zor dönemlerde evde kalmasını isteyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer sosyal medya hesabında yaptığı açılamada “Gençler, biliyorum size verilecek en güzel hediye, yeniden sokaklara çıkmanız olacak. Kısıtlılık sürecinde dünyadan kopmamanız için 18-20 yaş arası, desteğe ihtiyaç duyan gençlere 4 GB internet paketi geliyor. Şimdilik elimizden gelen bu.” diyerek 20 yaşından küçüklere bedava internet dağıtacağını duyurmuştur.

Sizlere İzmir 4 GB bedava internet nasıl alınır, İzmir 4 GB bedava internete kimler başvurabilir ve İzmir Büyük Şehir 4 GB bedava internet nasıl alınır sorularına cevap vermeye çalışacağım.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 4 GB Nedir?

İzmir Büyükşehir Belediyesi başkanlığının zor günlerde geçen gençlerin evde kalmasını desteklemek için hediye ettiği 4 GB bedava internet İzmir’de yaşayan 20 yaş altı tüm gençlere hediye olarak verilmektedir.

Korona virüsü önlemleri kapsamında Gençlerin evde kalması için verilen 4 GB bedava internet 1 ay boyunca tüm hatlara kullanılabilir.

İzmir 4 GB Bedava İnternete Kimler Başvurabilir

4 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için mutlaka talep eden kişinin İzmir’de ikametgah etmesi gerekmektedir. İzmir’de gençlerin ayrıca ayrıca 20 yaşından küçük olması ve hane halkı gelirinin asgari ücret seviyesinde olması gerekmektedir.

Özellikle her hangi bir geliri olmayan ve okuyan gençlerin mutlaka başvurmasını önerdiğim bu kampanyada başvurduğunuzda hattınıza 1 ay geçerli 4 GB yüklemesi yapılacaktır.

İzmir 4 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır

İzmir Büyükşehir Belediyesi hediye olan 4 GB bedava interneti almak için 20 yaşından altında olan gençler https://www.bizizmir.com/ adresine giriş yaparak Yardıma İhtiyacım Var linkine tıklayarak açılan sayfada bulunan 4 GB bedava internet için tıklayın yazan linke tıkladıktan sonra talep formunu doldurmaları yeterlidir.

İnceleme sonrası talep eden gençlerin hatlarına 4 GB bedava internet tanımlanacaktır. Ayrıca başvurda bulunan Gençlerin ev adreslerine sürpriz hediyeler İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından ayrıca gönderilecektir.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Bedava İnternet Kampanyası

Zor durumda olan İzmirlilere yardımda olan İzmir Büyükşehir Belediye başkanı Biz Varız kampanyası ile Evde Kalın İnternetsiz Kalmayın kampanyasını hayata geçirmiştir. Kampanya detayları ise;

  • İzmir’de yaşıyor olması gereklidir
  • Bedava internet almak için 20 yaşından küçük olması gereklidir
  • Hane halkı geliri asgari ücretin altında olmalıdır
  • Kampanyaya tüm operatörler katılabilir
  • Hatlara yüklenen 4 GB internet 1 ay boyunca geçerlidir

İzmir Ücretsiz İnternet Hatlara Ne Zaman Yüklenir

İzmir 4 GB bedava internet için talep formu doldurduktan sonra gerekli incelemeler yapıldıktan sonra hatlara bedava internet yüklemesi ortalama olarak 1 hafta içerisinde yüklenmektedir. Sistem yoğunluğuna bağlı olarak bu süre değişebilir.

Sadece gençlere yönelik olarak kampanya yapmayan İzmir Büyükşehir Belediye ayrıca 65 yaş üzeri olan kişilere evde kalın kampanyası kapsamında 250 dakika yüklemesi yapılacaktır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi yine sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle 65 yaş ve üstünde desteğe ihtiyacı olan İzmirliler, kronik hastalar ve engelliler için de ayda 250 dakika konuşma hediyesi kapsamında ilk başvurular alınmaya başlandı.

65 yaş üstü kişiler bedava 250 dakika için aynı şekilde bizizmir.com sitesi üzerinden yardıma ihtiyacım var linkine tıklayarak formu doldurmaları yeterlidir. İnceleme sonra belirlenen hatlara 250 dakika ücretsiz olarak yüklenecektir.

Peki ya siz İzmir 4 GB bedava internet kampanyası hakkında ne düşüyorsunuz yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.