Bedava İnternet

İzmir 4 GB Bedava İnternet

İzmir 4 GB Bedava İnternet

İzmir Büyükşehir Belediye 4 GB internet kampanyası ile 18 yaş altı gençlere internet hediye etmektedir. İzmir Büyükşehir Belediyesi sokağa çıkma yasağının başlaması ile beraber ev kalan gençlere 1 ay boyunca kullanabileceği 4 GB bedava internet hediye etmektedir. İzmir Büyükşehir Belediyesi gençlerin evde kalmasını desteklemek için başlatığı bu kampanya ile 20 yaş altında gençlerin talep etmesi yeterli.

İzmir Büyükşehir Belediyesi koronavirüsle mücadele önlemleri kapsamında sokağa çıkma yasağına takılan 20 yaş altındaki gençlere bir aylık internet paketi hediye ediyor. Desteklenmesi gereken gençler 4 GB’lık bu paket için başvurularını Bizİzmir dijital platformlarından yapabiliyor. Kampanyayı geçen günlerde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, sosyal medya hesaplarından şöyle duyurmuştu: “Gençler, biliyorum size verilecek en güzel hediye, yeniden sokaklara çıkmanız olacak. Kısıtlılık sürecinde dünyadan kopmamanız için 18-20 yaş arası, desteğe ihtiyaç duyan gençlere 4 GB internet paketi geliyor. Şimdilik elimizden gelen bu.”

Kimler başvurabilir?

Kampanyaya başvuru için İzmir’de ikamet etme şartı aranıyor. Başvuru sahibinin hanesinin asgari ücretle geçinmesi ya da hane gelirinin asgari ücretin altında olması da koşullar arasında yer alıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler www.bizizmir.com sitesinin ya da mobil uygulamanın ana sayfasında “Yardıma ihtiyacım var” yazısına tıklayarak “Evde kalın internetsiz kalmayın” ikonuna tıklayarak başvuru formuna ulaşabiliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.