Bedava İnternet

Ozan SuperApp 25 TL Nasıl Kazanılır? Resimli ANLATIM

Ozan SuperApp 25 TL Nasıl Kazanılır? Resimli ANLATIM

Ozan SuperApp 25 TL Nasıl Kazanılır?

Ozan SuperApp uygulaması sayesinde online bir şekilde 7 gün 24 saat boyunca hem para gönderme hem de para alma işlemlerinizi gerçekleştirebilme imkanına sahipsiniz. Oldukça yeni bir uygulama olan Ozan SuperApp son derece güvenilir bir kuruluşa aittir ve gerekli bütün izin ve lisanları da almıştır. Bunların yanı sıra, bu uygulamaya sizin referans kodunuz ile üye olarak hesap açan 5 arkadaşınız sayesinde toplamda 25 kazanma şansına da sahipsiniz. Peki Ozan SuperApp ile 25 TL nasıl kazanılır?

Ozan SuperApp Uygulaması

Ozan SuperApp uygulaması tıpkı papara benzeri bir para transferi uygulamasıdır. Hem finansal işlemlerinizi yönetebilir; para gönderip para alabilir hem de oyun kodları satın alabilirsiniz. Oldukça yakın bir zamanda çıkartılacak olan Ozan kart sayesinde ise alışverişlerinizi de bu uygulamadan yapabileceğiniz Ozan SuperApp kullanımı da bir o kadar basittir. Bunun yanında hesabınızı TL, USD ya da EUR hesabı olarak da açabilmektesiniz.

Ozan SuperApp Referans Kodu ile 25 TL Nasıl Kazanılır?

Ozan SuperApp uygulaması referans kodu ile kullanıcılarına 25 TL dağıtıyor. Eğer sizden önce bir arkadaşınız Ozan SuperApp uygulamasına üye olup bir hesap açtıysa, onun referans kodu sayesinde siz de Ozan SuperApp uygulamasına kayıt olabilir üstüne üstlük üye olarak arkadaşınıza 5 TL kazandırabilirsiniz. Elbette bu durum sizin için de geçerli. Kayıt olmanızın ardından sizlere bir kod verilmektedir. Size sunulmuş olan bu Ozan referans kodu sayesinde henüz Ozan uygulamasına üye olmamış olan 5 kişi arkadaşınızı bu uygulamaya davet edebilir ve sizin referans kodunuz ile burada bir hesap açmalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede davet ettiğiniz ve sizin kodunuz ile hesap açan her bir arkadaşınızdan da 5 TL kazanacaksınız. Ancak yalnızca 5 arkadaş seçebilme imkanına sahipsiniz. Yani toplamda 25 TL kazandıran bir kampanya. Arkadaşınız hesap açarken referans kodunuzu istenen alana girdiği zaman hesabınıza otomatik bir şekilde 5 TL aktarılacaktır.

Ozan SuperApp 25 TL Kazanma Resimli ANLATIM – Ozan SuperApp Referans kodu

 • Uygulamayı indirdikten sonra kayıt işlemlerinizi tamamlayın ve hesabım bölümüne giriş yapın. Ardından karşınıza yukarıdaki ekranın açıldığını göreceksiniz. Buradan 3. Sırada yer almakta olan “Arkadaşına öner” seçeneğine tıklayın.
 • Resimdeki gibi “Arkadaşına öner” sayfası açıldığı zaman, uygulama kodunuzun yazıyor olduğunu göreceksiniz. Seçtiğiniz 5 arkadaşınıza bu kodu gönderebilir ve bu kod ile kendi hesaplarını açmaları halinde siz de toplamda 25 TL kazanma şansı yakalayabilirsiniz.
  • Ozan SuperApp Hesabı nasıl açılmaktadır?

   Ozan SuperApp uygulamasını indirdikten sonra bir hesap oluşturabilmek için aşağıda yer alan adımları uygulamanız gerekmektedir;

   • Ozan resmi internet sitesine giriş yapın ve sonrasında sağ üst kısımdaki ‘kayıt ol butonuna basın,
   • Karşınıza çıkacak olan sayfadaki formu eksiksiz bir şekilde doldurun. Verdiğiniz bilgilerin hatasız olduğundan emin olun.
   • Ardından alt bölümde yer alan “Hesap oluştur” seçeneğine basın ve finansal işlemlerinizi hem rahatlıkla hem de hızlı bir şekilde yapmaya başlayın.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.