Bedava İnternet

PTTcell Bedava İnternet 2020 Kampanyaları ve Paketleri

PTTcell Bedava İnternet 2020 Kampanyaları ve Paketleri

PTTcell bedava internet kazanmak isteyen bir çok PTTcell abonesi bedava internet nasıl kazanılır ve bedava internet kampanyalarını araştırmaktadır. 2013 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan PTTcell yaptığı güzel kampanyalar ve indirimler ile kısa sürede müşteri sayısını artırmaya başladı.

Sadece kimliğiniz ile beraber PTT şubelerinden alabileceğiniz PTTcell hattınız hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Pttcell bedava internet kampanyaları, Pttcell bedava internet nasıl yapılır, Pttcell bedava internet paketi 2020 hakkında ayrıntılı bilgi vermeye çalışacağım.

PTTcell Bedava İnternet Kazanma

Pttcell faturalı hatlara özel olarak sunduğu kampanyalarından birisi olan Muhteşem 1 GB internet paketi ile aylık 3 TL karşılığından 1 GB internet kazanabilirsiniz. Hattınıza yüklenecek olan 1 gb internet paketi 1 ay boyunca geçerlidir.

1 Aylık 1 GB internet paketinizi bitirdiğinizde kalan sürede interneti bedava kullanacaksınız ve sizden her hangi bir ücret tapalet edilmeyecektir. 1 ay içerisinde en fazla 2 defa yararlanma hakkınız bulunmaktadır. Muhteşem 1 GB internet paketine katılmak için;

  • Paketten sadece Beklenen Tarifeler ve Yeni Dünya Mini Tarifesi’ nde yer alan müşteriler yararlanabilir.
  • MUHTESEM yazıp 1788’e SMS gönderebilirsiniz.
  • *120#’yi tuşlayarak anında satın alabilirsiniz. Bu servisimizi 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz.
  • 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

PTTcell Bedava İnternet Kampanyaları

PTTcell abonelik internet kampanyalarından biri diğeri ise Pttcell Uygun Tarife Kampanyası ile aylık bedava 2 GB internet kazanabilirsiniz. Size uygun her hangi bir tarifeye geçtiğinizde aylık ek 2 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Pttcell Uygun Tarife Kampanyası tarifleri sizlere hem bol bol konuşabilir hemde doya doya internet girebilirsiniz.

pttecell bedava internet

PTTcell bedava internet kampanyalarından bir diğeri ise yeni hat alımlarında geçerli 8 GB internet, 750 dakika ve 750 SMS kazanacaklardır. Yeni hat alımlarda sizden hat ücreti olarak 80 TL alınacaktır. Yeni hat alımlarında geçerli olan bu kampanya da verilen hediyeler almak için Pttcell BONUS yazarak 1788 SMS göndermeniz yeterli. 1 ay boyunca kullanabileceğiniz hediyeniz hattınıza tanımlanacaktır.

PTTcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Pttcell bedava 1 GB ve 2 GB internet kazanmak için 12 ay kalma sözü vermeniz yeterli. Pttcell Mini 1GB ve Pttcell Eko 3GB Tarifelerine dahil olan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca tarifelerine ek 1 GB internet; Pttcell Süper 5GB ve Pttcell Yıldız 10GB Tarifelerine dahil olan abonelere ise kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca tarifelerine ek 2 GB internet faydası otomatik olarak tanımlanacaktır.

PTTcell Bedava İnternet Paketi

Sim kartını değiştirenler yada 4.5G uyumlu sim kart alanlara 1 ay boyunca geçerli 30 GB bedava internet. Sim kartnızı 4.5G uyumlu kart ile değiştirdiğiniz 30 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. Bu kampanya tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri için geçerlidir.

PTTcell Bedava İnternet Faturalı ve Faturasız

Türk Telekom ve Avea alt yapısını kullanan PTTcell abone sayısını artırmak için bir çok kampanya ve internet paketleri hazırlamaktadır bunlardan biride super 1 GB internet paketidir. Hattınızda SUPER1GB yazıp 1788 mesaj gönderdiğinizde 10 TL karşılığında 1 ay geçerli 1 GB internet kazanırsınız. İnternetiniz bittiğinde kalan sürede sizden internet kullanımı için ücret alınmayacak sadece hızınız düşecektir.

Faturalı ve faturasız hatlara yönelik diğer internet kampanyasında ise haftalık 250 MB internet kazanabilirsiniz. Hattınızdan ASIMSIZ 250MB yazarak 1788 mesaj attığınızda 5 TL karşılığında 250 MB hattınıza tanımlanacaktır. Fatura dönemi içinde en fazla 3 defa yararlanabilirsiniz.

Faturasız hat kullananlar ise 1 GB internet paketini almak için 1GB yazıp 1788 mesaj göndermeleri yeterli. 14.5 TL karşılığından 1 ay boyunca geçerli 1 GB internet hatlarına tanımlanacaktır.

PTTcell Bedava İnternet Hilesi

Bir çok kişinin merak ettiği sorulardan biri ise Pttcell bedava internet hilesi nasıl yapılır sorusudur. Pttcell bedava hilesi aslında yoktur sadece internet kazanma yolları ve taktikleri vardır. Sizlerde pttcell bedava internet verene kampanyaları sitemiz üzerinde takip ederek kazanabilirsiniz.

Ayrıca düzenli olarak her ay sabit hediye internet kazanmak için pttcell paketlerinden birine 12 ay boyunca geçiş yaparak bedava internet kazanabilirsiniz.

Dönem dönem kampanyalar yapan PTTcell bedava internet 2020 paketleri yazımızı yeni kampanyalar geldikçe güncellemeye çalışacağım.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.