Bedava İnternet

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler, Duran Tarifeler Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler, Duran Tarifeler Nasıl Yapılır?

Günümüzde hemen hepimiz faturalı hat kullanmayı tercih ediyoruz. Farklı operatörlerden birine abone oluyoruz, bize uygun paketlerden birini seçiyoruz ve aylık ortalama bir fatura tutarı ödüyoruz. Ancak bazen, farkında olmadan konuşma, mesajlaşma ya da internet paketinizi aşıyor olabilirsiniz.

Böyle bir durumun önüne geçmek için, öncelikle operatörünüzün mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmenizi ve düzenli aralıklarla kalan haklarınızı kontrol etmenizi öneririz. Genellikle, cep telefonu operatörleri paketi aşmak üzere olduğunuzda size SMS ile de bilgi vermektedir.

Ancak, bazen bütün bunlar gözden kaçabilir ve siz 500 dk’lık konuşma hakkınızı ya da 4 GB’lık internet hakkınızı aşabilirsiniz. Bu da, ay sonunda, hiç beklemediğiniz bir fatura tutarı ile karşılaşmanıza neden olabilir. Fatura sürprizi ile karşılaşmak istemeyen Türk Telekom aboneleri için faturayı aşmayan ve duran tarifeleri sizler için araştırdık. Bakalım, size özel neler var?

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler

Türk Telekom aşmayan tarifeler genelde süpriz fatura ile karşılaşmak istemeyenlerin ilk tercihlerinden biridir. Türk telekom duran tarifler ile hem ödeyeceğiniz ücreti bilir hemde kullanacağınız paketi

Türk Telekom Aşmayan 4GB Tarifesi

Türk Telekom’da iki adet fatura aşmayan tarife var ve bunlardan biri Aşmayan 4GB Tarifesi. 4GB internet, Her yöne 1000 dk konuşma ve her yöne 1000 SMS hakkını kapsayan bu tarife, internet aşım sorunu yaşayan Türk Telekom abonelerine büyük bir kolaylık sağlıyor. Aylık ortalama 33 TL ödeyerek abone olabileceğiniz Aşmayan 4GB Tarifesi’nde, internet kullanımınız 4GB’a ulaştığında internetiniz otomatik olarak duracağından, herhangi bir aşım ücreti ödemezsiniz. Ekstra internet satın almak isterseniz, tarifeye ek internet paketleri satın almanız da mümkündür.

türk telekom aşmayan paket

Türk Telekom Aşmayan 6GB Tarifesi

Türk Telekom aşmayan tarifeler arasında yer alan bir diğer tarife de Aşmayan 6GB Tarifesi. 6GB internet, her yöne 1000 dk konuşma ve her yöne 1000 SMS veren bu tarife de internet aşım derdine son veriyor. İnterneti fazla kullandığı için ay sonunda fatura sürprizi ile karşılaşan Türk Telekom aboneleri için bu tarifenin ücreti aylık ortalama 38 TL. Toplam GB’ınız bittiğinde internetinizi otomatik olarak durduran bu tarifede, herhangi bir aşım ücreti ödemeniz de mümkün olmuyor. Tarife yenilenme gününden önce internetinizin bitmesi durumunda, dilerseniz tarifeye ek internet paketlerinden satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Aşmayan 8 GB Tarifesi

Türk Telekom aşmayan 8 GB internet paketi 750 dakika konuşma ve 750 tane SMS ile sizlere bol bol konuşma ve internet sunmaktadır. Konuşma ve internetiniz bittiğinde otomatik olarak durur ve asla paket aşımı oluşmaz. Türk telekom duran 8gb internet paketi internet paketi bittiğinde otomatik olarak durur.

Türk Telekom Duran Tarife 10 GB

Türk Telekom duran tarifi ile bol bol internet, konuşma ve SMS hakkınız olur. 10 GB internetin yanında 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS hattınıza tanımlanır. İnternetiniz bittiğinde aşım derdi olmaz ve internetiniz otomatik olarak durur.

Türk Telekom Duran Tarife 15 GB

Türk Telekom duran tarifw 15 GB internet paketini faturalı hat sahiplerinin ilk tercih ettiği paketlerden biridir. Paket aşım derdi olmayan duran tariflerden biri olan bu paketter 15 gb internetin yanında 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS hakkı hattınıza tanımlanır. İnterneti bol ve fiyatı uygun bu tarife ile limit aşım derdine son verebilirsiniz.

Türk Telekom aşmayan tarifeler sayesinde, ay sonunda gelen sürpriz fatura derdi de artık ortadan kalkıyor. Eğer siz de, faturasını kontrol edemeyen telefon kullanıcılarındaysanız, çok uygun fiyatlara abone olabileceğiniz Aşmayan 4GB ve Aşmayan 6GB tarifelerini tercih edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.