Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom bedava internet kazanma yolları ve Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2020 yılında da kullanıcılarına hediye internet dağıtmaya devam ediyor. Abone sayısını her geçen artıran Türk Telekom hem sabit müşterilerini elinde tutmak hemde yeni aboneler kazanmak için bol bol hediye internet kampanyaları düzenlemektedir.

Türk Telekom eski adı ile Avea faturalı ve faturasız hat sahiplerine yönelik Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyaları ile sizde hediye internet kazanabilirsiniz. Özellikle Sil Süpür ve bedava internet veren uygulamaları ile sizlere 10 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Belli aralıklarla Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyaları yapmaktadır. Güncel paketlerden ve kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz. Sizler için bu yazımızda Türk Telekom bedava internet kazanma yolları, Türk telekom bedava internet kampanyaları, Güncel bedava internet paketleri hakkında ayrıntılı bilgiyi bulabilirsiniz.

İster faturalı olsun isterse faturasız Türk Telekom bedava internet güncel 2020 kampanyaları ise;

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kazanma

Türk telekom bedava internet kampanyalarından biri olan 10 GB internet kazanmak için mobil hattınızın mesaj kısmından GIGA yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli. Hattınıza Türk Telekom tarafından haftanın 2 günü bedava internet hakkı tanımlanacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kazanma

Türk telekom sil süpür bedava internet kazanmak için hemen telefonunuza sil süpür uygulamasını indirerek 30 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Türk telekom sil süpür ile hem hediye internet hemde bedava dakika kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom selfy bedava internet kazanmak için hemen Mor paketlerden birine geçerek yükleme yaptığınızda Türk Telekom bedava internet kazanırsınız. Hattınıza 30 TL ve üstü yüklem yaptıktan sonra telefonunuz mesaj kısmına MOR HEDİYE yazarak 4545’e mesaj göndermeniz yeterli. Gelen onay SMS ile bedava internetinizi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava 1 GB İnternet

Krem kartınızı ile Türk Telekom Online İşlemler üzerinde hattınıza TL yükleyerek anında bedava 1 GB internet kazanabilirsiniz. Kredi kartınıza 30 tl ve üstü yüklemelerde 1 aylık 1 GB bedava internet yükleme hattınıza hemen yüklenecektir.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası 4 GB Bedava İnternet

Türk telekom abonesi olarak 4 GB hoş geldin hediye olarak bedava internet kazanabilirsiniz. Yeni hat alarak yada hattınızı Türk Telekoma taşıdığınızda 4 GB internet kazanmak için telefonundan mesaj olarak BALLI 4GB yazdıktan sonra 2070 SMS göndermeniz yeterli. Ayrıca hoş geldiniz hediyesinin yanında hattınzza ücretsiz 40 tl bakiye yüklemesi yapılacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Faturasız 2020

Türk telekom sadece faturalı hat sahiplerine değil faturasız hat sihiplerine yönelik bedava internet kampanyaları ve bedava internet paketleri vermektedir. Türk Telekom mobil uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra 1 GB internet kazanmak için kullancı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra hattınıza tl yükledikten sonra  1 GB KAZAN yazarak 5555 mesaj gönderdiğiniz hattınıza 1 GB bedava internet yüklenecektir.

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet

Halen Türk Telekom 4.5 G uyumlu sim kart kullanıyorsanız yada hattınız 4.5G uyumlu değilse hemen 4.5G geçerek 1 ay boyunca geçerli 30 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Sim kartınızı ücretsiz olarak 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirdikten sonra 4.5G 30GB yazdıktan sonra 5555 kısa mesaj göndermeniz yeterli bedava internet paketinizi hattınıza hemen yüklenecektir.

Türk Telekom Yıllık Bedava İnternet

Türk Telekom sadık müşterilerini unutmayarak onlar içinde bedava internet paketleri hazırlamıştır. Abone olduğunuz yıla göre 3 GB, 6 GB, 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Abonelik yılınıza bağlı olarak bedava internet kazanmak için YILLAR yazıp 5555 SMS göndermeniz yeterli.

Türk Telekom Sosyal Medya Bedava İnternet

Türk Telekom 2 GB bedava internet kazandıran sosyal paket ile bedava sosyal medya hesaplarında kullanabilirsiniz. 2 GB bedava internetin 1 GB whatsapp kalan 1 GB hediye interneti ise sosyal medya hesaplarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sosyal paketi almak için hattınızdan almak hattınızdan SOSYAL PAKET yazıp 5555’e SMS atmanız yeterli.

Türk Telekom Hediye 1 GB İnternet

Türk telekom bedava internet kazanmak için yapmanız gerken oldukça basit. Telefonunuzun mesaj kısmına “HEDIYE INTERNET” yazarak 5555’e mesaj gönderdikten sonra 50 TL ve üstü yükleme yaptığınızda 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. 1 aylık bedava internet kullanımı bilgilendirme mesajı sonrası hattınıza yüklenecektir.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom bedava internet 2020 kampanya ve paketler hakkında bilgi vermeye çalıştım. Konu hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Gülbeyan önal dedi ki:

    GB10internet

  2. Emir dedi ki:

    Türk telekom kampanyaları neden uzun tutmuyor bazı kampanyalar artık aktif değil

  3. Ramazan dedi ki:

    Abi acil int ihtiyacım vardı yaa