Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet 2020 yılında yaptığı güzel kampanyaları ile herkese bedava intenet vermektedir. Abone sayısını her geçen gün artıran Türk Telekom uygun fiyata paketler sunmasının yanında en çok bedava internet veren operatörlerden biri olduğunu kanıtlamıştır.

İnterneti aktif olarak kullananların en sık yaşadığı sorunlardan biride internet paketlerinin çok erken bitmesidir. Ücretli internet paketi almak istemeyenlerin ilk sorduğu sorulardan biride Türk Telekom bedava internet kazanma yolları, Türk Telekom bedava internet paketleri ve 2020 yılına ait güncel kampanyaları yazımızda bulabilirsiniz.

2020 yılında sayısız bedava internet veren Türk Telekom ister faturalı olsun isterse faturasız herkese hediye internet kazanma imkanı tanımaktadır. Sizlerde Türk telekom bedava gb kazanmak istiyorsanız ve en güncel kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız web sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma 2020

Sizlere ne güncel türk telekom bedava internet kazanma yolları ve yöntemlerini ayrıntılı olarak derlemeye çalıştım. Size uygun olan güncel kampanyaların uygun olanları seçip bedava interneti hemen kazanabilirsiniz. Faturalı ve faturasız hatlara özel bedava internet kampanyaları yazımızda.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekomun en çok internet veren kampanyalarından biri olan sil süpür uygulaması her hafta bedava internet vermektedir. Düzenli olarak her hafta internet kazanmak için sil süpür uygulamasını telefonuna indirip uygulamayı denemez yeterli. Her hafta Perşembe günü saat 08:00 yenilendiği için haftalık bedava internet hediyenizi mutlaka almayı unutmayın.

Türk Telekom Arayanı Bil 1 GB İnternet

Faturalı yada faturasız abonelere özel olarak sunulan arayanı bil servisine abone olarak bedava internet kazanabilirsiniz. Anında 1 gb kazanmak için arayanı bil servisine üye olmanız yeterlidir. Arayanı bil servisi ücretlidir. Arayanı bil servisine 1 aylık abone olanlara haftalık 1 GB bedava internet veren Türk Telekom 6 aylık aboneliğe ise aylık 1 GB hediye internet vermektedir.

Türk Telekom E-Fatura Bedava 1 GB İnternet

Sadece faturalı hat sahiplerine özel olan e-fatura hediye internet kampanyasına katılarak anında 1 gb internet kazanmanız mümkün. Faturanızı ister sms isterseniz e posta adresine istediğinizde hattınıza 1 gb internet yüklenecektir. Kampanyadan faydalanmak için 1GB e-mail adresiniz yazıp 3008 göndermeniz yeterlidir. Her abone bu kampanyadan 1 defa yararlanmaktadır.

Türk Telekom 4.5G  30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Eğer halen 4.5G geçmediyseniz hemen 4.5G geçerek hediye internetinizi anında alabilirsiniz. Kullandığınız Sim kartınızı Türk Telekom ofislerinden değiştirerek bedava interneti anında kazanabilirsiniz. Sizde hemen 1 ay geçerli 30 gb interneti almak için sim kartınızı 4.5g sim kartla değiştirdikten sonra  telefonunuzun mesaj kısmına 4.5G 30GB yazıp 5555’e göndermeniz yeterli.

Hediye Sosyal Medya Kampanyası Bedava İnternet

Hediye sosyal medya kampanyasına katılan Türk Telekom kadın müşterileri tek sefer 25 TL yüklemeleri halinde 1 ay boyunca  WhatsApp için 1 GB, Facebook ve Twitter için 1 GB olmak üzere toplam 2 GB hediye cepten bedava internet kazanıyor. Kampanyaya katılmak için SOSYAL PAKET yazıp 5555 göndermeniz yeterli.

Türk Telekom Mor Hediye Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturazsız hat kullanıcılarına özel olarak yaptığı bu kampanyada ücretsiz hediye 1 gb internet vermektedir. 30 gün geçerli hediye interneti almak için MOR HEDIYE yaz 4545’e göndermen yeterli. 25 tl üstü yüklemeye 1 GB Cepten İnternet kaznamak için hemen yükleme yapabilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Bagdat dedi ki:

  Çoğu kampanyadan yararlandım ama bana gene bedava internet lazım

 2. Hüseyin dedi ki:

  İnternet istiyorum artık

  1. hanin hallak dedi ki:

   bir bilgsayar hidiy edmisniz

 3. Ismail dedi ki:

  Bende bu uygulamadan yararlanmak istiyorum ama yararlanamiyorum.

 4. ercan dedi ki:

  Türk Telekom kadar berbat bir hat yok kampanyalar bile bitmiş hepsi faturalı hat için faturasizsaniz hiçbir şey yok size boşa uğraşmayın Turkcell alın ora full kampanya dolu

 5. Sevda dedi ki:

  Çokiyi