Bedava İnternet

Türk Telekom Faturalı, Faturasız Selfy Paketleri

Türk Telekom Faturalı, Faturasız Selfy Paketleri

Türk Telekom’un gençlere özel olarak yarattığı avantajlı markası Selfy, gençlerin kullanımına sunulduğundan bu yana, Türk Telekom’a kayıtlı 25 yaş altı gençlerden büyük ilgi görmeye devam ediyor. “Kuralları Sen Koy!” diyerek yola çıkan Selfy’de, gençler için iletişim olanakları çok daha genişliyor ve daha ekonomik bir hale geliyor.

Türk Telekom Selfy Nedir

Türk Telekom Selfy ile işbirliği olan markalarla çok çeşitli fırsat olanakları ve daha fazlası için, 25 yaş altındaysanız siz de SELFY yazıp 4545’e SMS göndererek Selfy’e ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Gençlerin, kurallarını kendilerinin koyduğu Selfy dünyasında, faturalı ve faturasız hat sahipleri için çok çeşitli paket ve tarife seçenekleri de mevcut. Bu yazıda, Türk Telekom faturalı, faturasız Selfy paketlerine birlikte göz atacağız…

Türk Telekom Selfy Paketler Faturasız

Türk Telekom faturasız hat kullanıcısıysanız, Selfy’nin faturasız paketlerine üye olarak avantajlardan yararlanabilirsiniz. Selfy’nin faturasız paketleri ise şöyle;

 • Mobilist 12 GB Paketi

Aylık 12 GB internet, her yöne 250 SMS ve her yöne 250 DK konuşma hakkını kapsayan Mobilist 12 GB paketine abonelik ücreti aylık ortalama 49 TL’dir. Türk Telekom Mobil uygulaması online işlemlerden abone olabilirsiniz.

 • Mobilist 17 GB Paketi

“Ben interneti çok kullanırım” diyen gençler için aylık 17 GB internet, her yöne 250 SMS ve her yöne 250 dakika konuşma hakkını kapsayan Mobilist 17 GB paketi, aylık yalnızca 59 TL. Türk Telekom’un Mobil Online İşlemler Merkezi’ne giriş yaparak bu pakete abone olabilirsiniz.

 • Dijital Small Paketi

Türk Telekom’un 25 yaş altı gençlere özel olarak sunduğu avantajlı paketlerden biri de Dijital Small Paketi. Aylık 5 GB internet veren bu paket, tüm yurt içi konuşma ve mesajlarda da kullanılabilir. DIJITAL SMALL yazıp 4545’e SMS göndererek abone olabileceğiniz bu paketin ücreti, aylık ortalama 23 TL’dir.

 • Dijital Medium Paketi
BENZER KONULAR  Pttcell Kontör, Bakiye Nasıl Yüklenir?

İnternetsiz yapamayan gençler için Türk Telekom’un sunduğu avantajlı Selfy paketlerinden biri de Dijital Medium Paketi. Yurt içinde kullanabileceğiniz 10 GB internet hakkı tanıyan bu paketi, konuşma ve mesajlaşmalarda da kullanabilirsiniz. DIJITAL MEDIUM yazıp 4545’e SMS göndererek abone olabileceğiniz bu paketin ücreti aylık ortalama 33 TL’dir.

 • Dijital Large Paketi

“5, 10 GB bana yetmez” diyen gençler için Selfy’nin sunduğu Dijital Large paketinde, bu paketin kullanıcılarına 15 GB internet veriliyor. Yurt içinde kullanabileceğiniz 15 GB internet hakkı ile Dijital Large paketine üye olmak isterseniz, 4545’e DIJITAL LARGE yazıp SMS gönderebilirsiniz. Bu paketin ücreti aylık ortalama 39 TL’dir.

 • Sosyal Small Paketi

Türk Telekom’da gençlere özel Selfy dünyasında sunulan faturasız paketlerden biri de Sosyal Small paketi. 2 GB cepten internet+ 1 GB cepten internet, her yöne 5000 SMS ve her yöne 750 DK konuşma hakkı tanıyan bu pakette; sosyal medya hesapları ve Youtube’da geçerli 1 GB internet de yer alıyor. Aboneliği 6. ayı geçen Türk Telekom kullanıcıları için bu paketin ücreti aylık 25 TL’dir. Abone olmak için Sosyal Small yazıp 4545’e SMS göndermeniz yeterlidir.

 • Sosyal Medium Paketi

Türk Telekom Selfy dünyasında gençlere özel olarak sunulan Sosyal Medium paketinde; aylık 3 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma ve her yöne 5000 SMS tanımlanmaktadır. Ek olarak, sosyal medya ve Youtube’da kullanabileceğiniz 1 GB internet hakkı da tanımlanmaktadır. Paket ücreti aylık ortalama 25 TL olan bu pakete; SOSYAL MEDIUM yazıp 4545’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

 • Sosyal Large Paketi

Aylık 28 TL ödeyerek abone olabileceğiniz Selfy’nin Sosyal Large paketinde; 5 GB cepten internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS hakkı tanımlanmaktadır. İnternet paketine ek olarak, sosyal medya ve Youtube’da geçerli ek 2 GB internet hakkı da yer almaktadır. Aylık 28 TL ödeyerek abone olabileceğiniz bu pakete üyelik için SOSYAL LARGE yazıp 4545’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

 • Sosyal XLarge Paketi
BENZER KONULAR  Türk Telekom Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır? Cayma Bedeli Öğrenme

“5 GB internet bana yetmez” diyen gençler için, aylık 10 GB internet, her yöne 5000 SMS ve her yöne 750 dakika konuşma hakkı tanıyan bu pakette, internet paketine ek olarak, sosyal medya ve Youtube’da geçerli 5GB internet hakkı da tanımlanmaktadır. Aylık 44 TL ödeyerek abone olabileceğiniz bu pakete, SOSYAL XLARGE yazıp 4545’e SMS göndererek üye olabilirsiniz.

 • Selfy Yaz Fırsatı Paketi

Ayda yalnızca 27 TL ödeyerek her yöne 8 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma hakkı ve her yöne 5000 SMS hakkı tanıyan yaz fırsatı paketine YAZ FIRSATI yazıp 4545’e SMS göndererek üye olabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Paketler Faturalı

Türk Telekom’un 25 yaş altı gençlere özel olarak sunduğu Selfy dünyasında, faturalı hat sahiplerine özel paketler de var. İşte onlar;

 • Sosyal Small Tarifesi

7 GB internete ek olarak sosyal medyada kullanabileceğiniz 2 GB internet, her yöne 5000 SMS ve her yöne 750 dakika konuşma hakkı sunan bu tarifenin ücreti aylık 49 TL’dir. Abone olmak için; SOSYAL SMALL TARIFE yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.

 • Sosyal Medium Tarifesi

“İnterneti biraz bol olsun” diyen gençler için aylık 10 GB internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS hakkı tanıyan bu tarifenin ücreti aylık ortalama 55 TL’dir. Abone olmak için SOSYAL MEDIUM TARIFE yazıp 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

 • Sosyal Large Tarifesi

3 GB’ı sosyal medya ve 3 GB’ı Gel Kazan kampanyasında geçerli toplamda 13 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma ve her yöne 5000 SMS hakkı tanımlayan bu tarifenin ücreti aylık ortalama 61 TL’dir. Abone olmak için SOSYAL LARGE TARIFE yazıp 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

 • Sosyal X Large Tarifesi
BENZER KONULAR  TTNET İnternet Kampanyaları ve Paketleri

“Bol bol internet olsun” diyen Selfy’li gençler için hazırlanan Sosyal X Large Tarifesi; 5 GB’ı sosyal medya ve 3 GB’ı Gel Kazan kampanyasında geçerli toplamda 18 GB internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS hakkını içeriyor. Aylık ortalama 69 TL ödeyerek abone olabileceğiniz bu tarifeye; SOSYAL XLARGE TARIFE yazıp 5555’e SMS göndererek üye olabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Müşteri Hizmetleri

Türk telekom selfy dünyası katılmayı düşünenler için oldukça fazla kampanya düzenlemektedir. Sizde Türk telekom selfy hakkında aklınıza takılan soruları müşteri hizmetlerine bağlanarak sorabilirsiniz. Türk telekom selfy müşteri hizmetleri numarası 444 1 444 arayarak hizmetler hakkında aklınıza soruları sorabilir ve destek alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.