Bedava İnternet

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma; Ülkemizin en çok tercih edilen GSM operatörleri listesinde başı çeken Türk Telekom; müşteri hizmetleri servisi ile abonelerine hatlarına dair her konuda müşteri temsilcilerine bağlanabilme ve sorularına yanıt bulabilme şansı tanıyor.

Türk Telekom aboneleri akıllı cihazlarından 444 1 444’ü tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşabiliyor. Lakin müşteri hizmetlerine erişen aboneler; otomatik yönlendirme ile karşılaşıyor ve müşteri temsilcisine ulaşana dek pek çok tuşlama yapmak zorunda kalıyor. Bu durum ise Türk Telekom kullanıcıların telefon başında dakikalarca zaman geçirmesine ve vakit kaybetmesine neden oluyor.

Türk Telekom otomatik yönlendirmelerine maruz kalmak istemiyorsanız; müşteri temsilcisine direk bağlanarak, sorunlarınıza bir an önce çözüm bulmayı diliyorsanız; bu yazımızı mutlaka sonuna kadar okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Türk Telekom Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma 2021

Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanmak için bireysel müşteriler 444 1 444 numarasını kurumsal müşteri ise 444 5 444 telefon numaralarını aramaları gereklidir. Dilerseniz Türk Telekom müşterileri 9333’ü arayarak Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanmak mümkündür.

Türk Telekom Müşteri temsilcisine bağlanabilmeniz için 9333, 444 1 444 ya da 444 1 500 şeklindeki 3 farklı numarayı arayabiliyorsunuz. Türk Telekom müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım diyorsanız işte yöntemler;

Bu yöntemleri aşağıdaki şekilde özetleyebilmemiz mümkün:

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan

1.YÖNTEM:

 • Telefonunuzdan 9333 ya da 444 1 444’ü tuşlayın.
 • Ardından robot yönlendirme sesini duyduğunuzda 2’yi tuşlayın.
 • Daha sonra 1 e basın.
 • Son olarak da 0’ ı tuşlayın.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Ulaşırım

2.YÖNTEM:

 • Akıllı cihazınızdan 9333 ya da 444 1 444’ü tuşlayın.
 • Ardından yönlendirme sesini duyduğunuzda 6’ya basın.
 • Son olarak da 0’ı tuşlayın. 

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine En Hızlı Nasıl Bağlanırım

3.YÖNTEM: 

 • Telefonunuzdan 444 1 444’ü tuşlayın. Otomatik robot yönlendirme sesini duyduğunuzda 1’e tuşlayın.
 • Daha sonra sırasıyla 1-3- 1-4 rakamlarını tuşlayın.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin

4.YÖNTEM:

 • Telefonunuzdan 444 1 444’ü tuşlayın.
 • Otomatik yönlendirme sesini duyduğunuzda önce 1’e sonrasında da 3’e basın.
 • Son olarak da 0 rakamını tuşlayın.

5.YÖNTEM:

 • Akıllı cihazınızdan 9333 ya da 444 1 444’ü tuşlayın.
 • Ardından sırasıyla 2 ve 0 rakamlarını tuşlayın.

Yukarıdaki yöntemlerden dilediğinizi deneyerek, Türk Telekom müşteri temsilcisine saniyeler içerisinde ulaşabilir; yönlendirmeler sonrası tuşlar arasında kaybolmaktan, müşteri temsilcisine ulaşamadan aramanın sonlanması riskiyle karşılaşmaktan da kurtulabilirsiniz.

Uyarı: 9333, 444 1 500 ya da 444 1 444’ü tuşladığınızda robot yönlendirme sesi ile karşılaştıktan sonra ilk numarayı tuşladığınızda karşınıza çıkan yeni yönlendirme sesi doğrultusunda numaraları tuşlarken mutlaka birkaç saniye beklemeyi ihmal etmeyin! Aksi halde daha önce de belirttiğimiz gibi Türk Telekom, sizi yanlış bir şekilde yönlendirebilir hatta tekrar denemeniz gerektiğini dile getirip, aramanızı kendiliğinden sonlandırabilir. Yani zaman kazanayım derken, daha da zaman kaybedebilirsiniz.

Aman dikkat!

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

Uzaktan eğitim sisteminin hayatımıza girmesi ile beraber Türk Telekom müşteri sayısında ciddi oranda bir artış olmuştur. Buna bağlı olarak internet kopmaları ve bağlantı sorunlarında ciddi artış olduğundan müşteri hizmetlerine bağlanmak bazen uzun sürebilir. Eğer müşteri hizmetlerine bağlanamıyorsanız daha sakin olan gece saatlerini tercih edebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini Arayarak Hangi İşlemleri Yapabilirsiniz?

Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak ya da Türk Telekom’un kendi online sitesi üzerinden müşteri hizmetlerine mesaj atarak; hattınıza ve faturanıza dair pek çok işlemi tamamlayabilirsiniz.

Örneğin, fatura ödeme, fatura detaylarını öğrenme, mobil ya da ev internetinize dair problemleri çözüme kavuşturma vb. tüm sorun ve şikayetlerinizde müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz.

444 5 444 Kurumsal Müşteri Hizmetlerini arayarak, Türk Telekom ve hizmetlerine dair hemen hemen her konuda bilgi alabilirsiniz.

Bu yazımızda kısaca Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma 2021 nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya çalıştım.

TTNET Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021

Türk Telekom müşteri temsilcisi kolay bağlanma yöntemlerinden birini denediğinizde sizler de yoğun olduğunuz zamanlarda boşa vakit kaybetme riskini en aza indirgeyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. Yusuf çimen dedi ki:

  Merhabalar türk telekom olarak bukadar kötü olduğunuzu bilmiyordum türk telekom online sayfanızdan kendi paramla isteğe bağlı 500 dakika alıdım 14₺ ye paramı çektiniz bir hafta geçerli die mesaj attınız ama ne dakika geldi nede para iadesi geldi yazıklar olsun sizin gibi telekoma yapacağım ilk iş başka bir operatöre geçiş yapmak

 2. KUZEY BEY dedi ki:

  ARKADAŞLAR YUKARDAKİ YAZILAN ŞU TAKTİK DOĞRU BAĞLANINCA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE DE SORDUM ODA AYNISINI DEDİ 444 1 444 Ü ARA ROBOT SESİ GELİNCE 3 E BAS SONRA 1 E BAS SONRA 0 A BASIN 0 A BASINCA İLK DE EKSİK YADA YANLIS TUSLADINIZ DİCEK AMA 3-4 DEFA BASIN 0 A BAGLANIYOR

 3. Kuchkarov khojiakabar dedi ki:

  Bir daha tt muşterisi olursam allah belami versin tahut surem bitmeden amk yeni fatura başlatmişlar allahim cezalari

 4. Ercan dedi ki:

  Turktelekom musteri hizmetleri rezalet bir servis bir seyi iptal etmek icin ariyoruz baglanmamak icin elkerinden geleni yapiyorlar