Bedava İnternet

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma; Ülkemizin en çok tercih edilen GSM operatörleri listesinde başı çeken Türk Telekom; müşteri hizmetleri servisi ile abonelerine hatlarına dair her konuda müşteri temsilcilerine bağlanabilme ve sorularına yanıt bulabilme şansı tanıyor.

Türk Telekom aboneleri akıllı cihazlarından 444 1 500’ü tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşabiliyor. Lakin müşteri hizmetlerine erişen aboneler; otomatik yönlendirme ile karşılaşıyor ve müşteri temsilcisine ulaşana dek pek çok tuşlama yapmak zorunda kalıyor. Bu durum ise Türk Telekom kullanıcıların telefon başında dakikalarca zaman geçirmesine ve vakit kaybetmesine neden oluyor.

Türk Telekom otomatik yönlendirmelerine maruz kalmak istemiyorsanız; müşteri temsilcisine direk bağlanarak, sorunlarınıza bir an önce çözüm bulmayı diliyorsanız; bu yazımızı mutlaka sonuna kadar okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Türk Telekom Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma 2021

Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanmak için bireysel müşteriler 444 1 444 numarasını kurumsal müşteri ise 444 5 444 telefon numaralarını aramaları gereklidir. Dilerseniz Türk Telekom müşterileri 500’ü arayarak Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanmak mümkündür.

Müşteri temsilcisine bağlanabilmeniz için 500, 444 1 444 ya da 444 1 500 şeklindeki 3 farklı numarayı arayabiliyorsunuz. Türk Telekom müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım diyorsanız işte yöntemler;

Bu yöntemleri aşağıdaki şekilde özetleyebilmemiz mümkün:

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan

1.YÖNTEM:

 • Telefonunuzdan 500 ya da 444 1 500’ü tuşlayın.
 • Ardından robot yönlendirme sesini duyduğunuzda 2’yi tuşlayın.
 • Daha sonra 1 e basın.
 • Son olarak da 0’ ı tuşlayın.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Ulaşırım

2.YÖNTEM:

 • Akıllı cihazınızdan 500 ya da 444 1 500’ü tuşlayın.
 • Ardından yönlendirme sesini duyduğunuzda 6’ya basın.
 • Son olarak da 0’ı tuşlayın. 

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine En Hızlı Nasıl Bağlanırım

3.YÖNTEM: 

 • Telefonunuzdan 444 1 444’ü tuşlayın. Otomatik robot yönlendirme sesini duyduğunuzda 1’e tuşlayın.
 • Daha sonra sırasıyla 1-3- 1-4 rakamlarını tuşlayın.

4.YÖNTEM:

 • Telefonunuzdan 444 1 444’ü tuşlayın.
 • Otomatik yönlendirme sesini duyduğunuzda önce 1’e sonrasında da 3’e basın.
 • Son olarak da 0 rakamını tuşlayın.

5.YÖNTEM:

 • Akıllı cihazınızdan 500 ya da 444 1 500’ü tuşlayın.
 • Ardından sırasıyla 2 ve 0 rakamlarını tuşlayın.

Yukarıdaki yöntemlerden dilediğinizi deneyerek, Türk Telekom müşteri temsilcisine saniyeler içerisinde ulaşabilir; yönlendirmeler sonrası tuşlar arasında kaybolmaktan, müşteri temsilcisine ulaşamadan aramanın sonlanması riskiyle karşılaşmaktan da kurtulabilirsiniz.

Uyarı:

500, 444 1 500 ya da 444 1 444’ü tuşladığınızda robot yönlendirme sesi ile karşılaştıktan sonra ilk numarayı tuşladığınızda karşınıza çıkan yeni yönlendirme sesi doğrultusunda numaraları tuşlarken mutlaka birkaç saniye beklemeyi ihmal etmeyin! Aksi halde daha önce de belirttiğimiz gibi Türk Telekom, sizi yanlış bir şekilde yönlendirebilir hatta tekrar denemeniz gerektiğini dile getirip, aramanızı kendiliğinden sonlandırabilir. Yani zaman kazanayım derken, daha da zaman kaybedebilirsiniz.

Aman dikkat!

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini Arayarak Hangi İşlemleri Yapabilirsiniz?

Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak ya da Türk Telekom’un kendi online sitesi üzerinden müşteri hizmetlerine mesaj atarak; hattınıza ve faturanıza dair pek çok işlemi tamamlayabilirsiniz.

Örneğin, fatura ödeme, fatura detaylarını öğrenme, mobil ya da ev internetinize dair problemleri çözüme kavuşturma vb. tüm sorun ve şikayetlerinizde müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz.

444 5 444 Kurumsal Müşteri Hizmetlerini arayarak, Türk Telekom ve hizmetlerine dair hemen hemen her konuda bilgi alabilirsiniz.

Bu yazımızda kısaca Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma 2021 nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya çalıştım.

Türk Telekom müşteri temsilcisi kolay bağlanma yöntemlerinden birini denediğinizde sizler de yoğun olduğunuz zamanlarda boşa vakit kaybetme riskini en aza indirgeyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Ethem dogan dedi ki:

  İnternet. Paketimi eski tarifeme gecmek istiyorum. Ama bir turlü iletişim saglayamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 2. Burka dedi ki:

  Yav inanmayın internet versede çekmiyor kullanamiyorsunuz zaten

 3. Hülya k dedi ki:

  Berbat bi interneti var ve müşteri iletişim temsilcisi ile görüşmek için defalarca aradım ama bi türlü başarılı olamadım ne hikmetse. .

 4. ZAFER ÇELENK dedi ki:

  14 gündür internetim arzalı ara kimse cevap vermiyor hiç memun deyilim

 5. Önder doğan dedi ki:

  Müşteri hızmetleriyle neden iletişime geçemiyorum.

 6. Önder Doğan dedi ki:

  Müşteri hızmetleriyle neden iletişime geçemiyorum.siz isteyince bizi buluyorsunuz fakat biz sizi bulamıyoruz?

 7. Ümit Takma dedi ki:

  Sil süpür kampanyasından 2 GB internet hakkı kazanmış olmama rağmen(3-5 Aralık 00.00’a kadar) habire kendi internetimden eksildiğini gördüm.Yanlışlık mı var yoksa aldatılıyor muyum acaba

 8. AHMET SAYIN dedi ki:

  Bilgilendirmenizi çok faydalı buldum. Teşekkür ediyorum. selamlar

 9. Şerif Gürakar dedi ki:

  Ben telekom mobil musterisiyim… Tel numaram 5511009739 tam 10 gündür hattımı kapattınız… Sebebi de faturasız hattan faturalı ya geçme konusunda kurumunuzca yapılan bir yanlışlığı yaptığım itiraz… İlgili olan makama sesleniyorum… 68 yaşında hasta ve yalnız yaşayan emekli bir öğretmenim… Beni arayanlar “bu numara kullanılmamaktadır” yanıtını alıyorlar… Bu sebebe İstanbul’a ki oğlum merakta deliye dönerek istanbuldan Turgutlu ya apar topar geldi…. Bu nasıl bir uygulamadır iki kez başka telefonlardan müşteri hizmetlerini aradım “dosya açılmış inceleme bitince hattınız açılacak….” yanıtını aldım… Lütfen bu mağduriyetimiz en kısa zamanda gidermenizi rica ediyorum… Hastalanan ambulans çağırmam anlayın beni lütfen… Saygılarımla…