Bedava İnternet

Türk Telekom Ramazan Kampanyası

Türk Telekom Ramazan Kampanyası

Türk Telekom Ramazan kampanyası ile tüm müşterilerine bedava 1 GB internet vermektedir. Faturalı yada faturasız tüm müşterilerine açık olan bu kampanyaya sizde ücretsiz katılarak bedava 1 GB internet sahibi olabilirsiniz.

Ramazan ayına özel hediye 1 GB bedava internet Ramazan ayı boyunca kullanıma açıktır. Online İşlemler menüsünden talep edilmesi halinde hattınıza yüklenecek olan Türk Telekom Ramazan Kampanyası ile anında 1 GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Ramazan kampanyası 1 GB bedava internet nasıl alınır ve kimlere verilir sorularına cevap vermeye çalışacağım. Türk Telekom ramazan ayı kampanası 1 GB bedava internet detayları.

Türk Telekom Ramazan Ayı Kampanyası 2020

Ramazan ayının gelmesi ile beraber Tüm operatörlerde olduğu gibi Türk Telekom Ramazan Kampanyası ile tüm müşterilerine bedava 1 GB internet vermektedir.

Her bireysel faturalı yada faturasız abonene 1 defa alabileceği ücretsiz internet kampanyası ile 30 gün geçerli 1 GB online işlemler menüsünden talep edildikten sonra hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Ramazana Özel 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom ramazana özel 1 GB bedava internet kampanyası sadece Türk Telekom abonlerinin katılımına açıktır. Eğer BİMcell, POCELL, Teknosacell, Vestelcell ve Pttcell hat sahibi iseniz hediye internet almak için HEDIYE1GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeleri gerekmketedir.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası ile 1 GB hediye interneti almak için Türk Telekom müşterileri Online İşlemler Menüsünden işlem yapmaları gerekmketedir.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2020 Nasıl Alınır

Türk TelekomRamazan Kampanyası 2020 yılında bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Hediye internet almak için Mobil uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Türk Telekom mobil uygulaması olan Online İşlemlere kullanıcı girişi yaptıktan sonra bedava 1 GB interneti alabilirsiniz.

Online İşlemler uygulamasına giriş yaptıktan sonra Ramazan Kmapanyası linkine tıklanarak hediye talep edilir. Talep işlemi sonrası 1 GB bedava internet katılım talebiniz alınacak ve size gelecek bilgilendirme mesajı sonrası kullanılmaya başlanacaktır. Hattınıza tanımlanan 1 GB bedava internet 30 gün boyunca geçerlidir.

Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası Detayları

 • Kampanyadan data hatları hariç, tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında 30 gün geçerli 1GB hediye cepten internet sunulacaktır.
 • Kampanya katılımı 24 Nisan – 23 Mayıs 2020 tarihleri arasında olacaktır.
 • BİMcell, POCELL, Teknosacell, Vestelcell ve Pttcell bireysel tarifeleri haricindeki tarifelerde yer alan faturalı ve faturasız aboneler Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından kampanyaya katılacaktır.
 • BİMcell, POCELL, Teknosacell, Vestelcell ve Pttcell bireysel tarifelerinde yer alan aboneler  HEDIYE1GB yazıp 5555’e SMS göndererek kampanyaya katılımı için başvuru yapabilirler
 • Kampanya kapsamında faturalı abonelerin kalan bilgisini öğrenmek için KALAN ya da INTERNET yazıp 5555’e, faturasız abonelerin kalan bilgisini öğrenmek için KALAN HEDIYE1GB  yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekmektedir. Bu servis faturalı aboneler için 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
 • Kampanya kapsamında sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Kimlere Verilir

Türk Telekom Ramazan hediye internet kampanyası Tüm Türk Telekom faturalı yada Faturasız müşterilerin katılımına açıktır. Ramazan ayı boyunca geçerli 1 GB bedava internet 30 gün boyunca kullanmak için Online İşlemlerden talep edilmesi gerekmketedir.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Ramazan Kampanyası hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. yeliz dedi ki:

  bedava internet

 2. Oya dedi ki:

  Bu Ramazan’a özel 1 GB paketini iptal etmek için ne yapmam gerekiyor?