Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi Türk Telekom abonelerine diğer operatörlerde olduğu gibi bazı uygulamalar üzerinden hediye internet vererek elinde tutmaya çalışıyor. Bunlardan biride Sil Süpür adlı oyundur. Sil süpür yaparak bedava internet kazanma isteyenler genelde sil süpür ile 30 gb kadar bedava interneti nasıl kazanacaklarını araştırmaktadırlar.

İster faturalı olsun isterse faturasız herkesin katılabileceği sil süpür uygulamasını Türk Telekom aboneleri telefona indirdikten sonra oynayabilmektedir. Turk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra üye girişi yaparak Sil Süpür yapabilirsiniz.

Sil süpür hilesi hakkında bilgi vermeden önce sil süpür hilesi gerçekten var mı sorusuna cevap vermek istiyorum. Herkesin bildiğinin aksine sil süpür hilesi yoktur sadece sil süpür taktikleri vardır. Sil süpür taktikleri ile sizde 5 gb, 10 gb ve 30 gb bedava internet kazanabilirsiniz.

İşte türk telekom mobil sil süpür hilesi 2021 hakkında merak ettikleriniz

Sil Süpür Hilesi Nasıl Yapılır

Sil süpür uygulaması haftada 1 defa yapılmaktadır. Her hafta çarşamba günü yenilenen sil süpür ile bedava internet ve GB kazanmak için yapmanız gerekenler ise;

 • Uygulama Çarşamba günü yenilendiğinde çarşamba günü ilk sil süpür yapanlar internet kazanmaktadırlar. Genelde belli bir sayıda internet paketi dağıdan Türk Telekom ilk sil süpür yapanlara internet vermektedir.
 • Sil süpür yapmak için en uygun saatler mesai saatleri dışıdır. Genelde mesai saatleri içerisinde yapıldığında düşük hediyeler çıkmaktadır. Gece yada sabah çok erken saatlerde yapabilirsiniz.
 • Sil Süpür yapmadan önce uygulamayı telefonundan silip sıfırdan kurulum yaptığınızda size internet hediyesi vermektedir.
 • En çok denenen ve deneyenlerin işe yaradığını söylediği yöntemlerden biri ise aynı anda 2 tane telefondan hesabınıza giriş yapıp aynı anda sil süpür yapmaktır. Bu sayede şansını yükseltip bedava internet kazanabilirsiniz.

Sil Süpür Hilesi 2 Defa Nasıl Yapılır

Türk Telekom sil süpür haftada 1 defa yapılmaktadır. Her hafta Çarşamba günü hakkınız yenilenir. Eğer sil süpür yaparsanız 1 hafta beklemek zorundasınız. Genelde sil süpür hilesi 2 defa yapmak için aynı anda çift telefon ile kendi hesabınıza girerek çekiliş yapmak mümkün.

Sil Süpür Hilesi 30 GB Kazanmak

Sil süpür yaparak 30 gb kazanma ihtimaliniz bulunmasın karşın 30 gb hediyesi az dağıtıldığından size çıkma olasılığı çok düşük. Otomatik olarak dağıtılan hediyelerin size çıkma olasılığı bulunmasın karşın Prime abonesi olan ve daha fazla fatura ödeyenlere güzel hediyeler çıkmaktadır. 6 ayda bir bakiye yükleyip 30 gb hediye interneti alanı biraz zor görebilirsiniz.

Sil Süpür Hilesi Var Mı

Çok sık sorulan sorulardan biride sil süpür hilesi var mı sorusudur. Sil süpür hilesi yazımızda başında dediğimiz yoktur. Hile yok ama taktik var sizlere verdiğim taktikleri deneyerek sizlere internet kazanabilirsiniz.

Peki ya siz Sil süpür hilesi hakkında neler düşüyorsunuz ayrıca uyguladığınız taktikleri bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 17 YORUM
 1. Feride dedi ki:

  Ben uzun zamandır internet paketi alıyorum sil supurden ama konuşma paketi istiyorum neden konuşma paketi hiç gelmiyor

  1. Pawlo dedi ki:

   Herhangi bir şey yapıyor musunuz yoksa tesadüf mü?

   1. Fyodor dedi ki:

    Bu Türk Telekom şerefsizi, kime ne lâzımsa onu ondan esirgiyor

    1. elçin dedi ki:

     çok haklısın, jjnfhnd bana da sürekli dk çıkıyor çok sinir bozucu.

     1. Enes dedi ki:

      1 aydır dk çıkıyor bi kere int çıktı o da 1 gb

    2. Mr.dgn dedi ki:

     Yooo bana sürekli internet veriyor yaklaşık 2 yıldır turktelekomdayim son7-8 aydır sil süpür yapıyorum sadece 1 veya 2 defa dakika verdi onun dışında hep internet az interneti de çok nadir veriyor maşallah şeytan kulağına kurşun

  2. Muhammed dedi ki:

   Valla benimde internetnpaketine ihriyacim oluuor dakka paketi veriyor hep 500 dakka

 2. helin dedi ki:

  Faturaliyim sil süpür den faydalanmak için SMS faturaliya geçin diyor geçersem faturama yansirmi

 3. Kenan dedi ki:

  Arkadaşlar olmuyo ya bende

 4. Mahmut dedi ki:

  Bana 2-3 aydır İnternet veriyor sürekli hiçbir şey yapmadan faturalıyım Bu arada.

 5. sevda dedi ki:

  nasıl yapcam dogrumu

 6. Müslüm dedi ki:

  Hediye Ler ônceden belirleniyor zaten istediğiniz kadar yenileyin aynı hediye çıkacaktır yine. adam böyle yazmış maksat internetten tekrar indirsin kullanıcı indirme oranı yükselsin diye ilk bir yıl türktelekom müşterisi olduktan sonra zaten hiç hediye çıkmıyor ya günlük MB yada DK verir siz siz olun bir yıldan sonra hiç bir operatör de kalmayın

 7. Yusuf dedi ki:

  Size hiç hediye çıkmıyorsa hiç beklemeyin direk başka operatöre geçin atıyorum bir yıl ônce Turktelekom musterisiydiniz Vodafone ye geçtiniz tekrar Turktelekom a geçtiğinizde bu sefer onlar size yamanmaya çalışacak oldukça şık hediyeler verir. Hediyeler kotulesince tekrar değiştirin nasıl olsa hat çevirme bedeva hiç affetmeyi n siz onların kölesi olmayın onlar sizin koleniz olsun .

 8. 000000 dedi ki:

  Babam prime tarifesi kullanıyor anca 2 gb çıkıyor

 9. Esma dedi ki:

  Nasıl oldu bilmiyorum ama bende sil süpür 2 tane var üstelik birşey yapmadığım halde.

  1. Muhammed dedi ki:

   Nasıl

 10. BeşiktAŞ'lı dedi ki:

  Bana genel de GB çikiyor nadir dakika çikiyor bi ara 50 GB cikmisti en az 2 GB çikiyor bu ara sinir ediyor beni ya sisteme ya da silsüpüre giremiyorum sıkıntı yaratıyorlar