Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları ve Yorumları

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları ve Yorumları

Türkcell’in kullanıcılarına sunduğu hizmet ve yaptığı yenilikler her geçen gün artmaktadır. Bu yenilik ve hizmetle beraber, müşterilerin sayısında da ciddi bir artış gözlemlenmektedir. Müşteri sayısında bu kadar fazla artışa sebep olan kampanyaları ve Türkcell bedava internet hizmetlerini beraber inceleyelim.

Turkcell belli aralıklarla yaptığı kamyanlar ile bedava internet vermektedir. Sizler son günlerde en çok bedava internet veren bazı kampanyalardan bahsetmek istiyorum. İşte Turkcell bedava internet kazanma yolları;

  • Yeni Kaydolanlara Özel 1 GB ya da 3 GB Bedava İnternet
  • Sen Yap 25 GB Bedava İnternet
  • Emocan 5 GB Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

  • Yeni Kaydolanlara Özel 1 GB ya da 3 GB Bedava İnternet

Türkcellin hediye internet verdiği kampanyalardan bir tanesi de Mart 2019 tarihine kadar geçerli olmuş olan avantajlı bir kampanyadır. Mobil hat kullanıcıları Turkcell operatörlüğüne geçiş yaparsa ya da Türkcelli olmasına rağmen tekrar Türkcellden yeni bir hat alırlarsa bu kampanyadan kolay bir şekilde faydalanabilirler. Bu kampanya sayesinde yaklaşık olarak 12 fatura dönemi süresi boyunca bir ayda yaklaşık 1 GB ya da 3 GB bedava internet hakkı elde edebilirler.

  • Sen Yap 25 GB Bedava İnternet

Türkcellilerin kullanabildiği kampanyalardan biri olan ‘’Sen Yap Diye’’ kampanyası sayesin de tüm Turkcell aboneleri yaklaşık 25 GB internet kazanabilir. Aynı zaman da faturalı ya da faturasız olan tüm Türkcelli aboneler bedava internete sahip olup kazanabilmek için BiP’ten #senyapdiye kanalını takip etmelidirler. Bu kanal üzerinde ki yapılması gereken görevleri yaparak yaklaşık 25 GB varan internet hakkı kazanmayı elde edebilirler.

  • Emocan 5 GB Bedava İnternet

Türkcellilerin faydalanabileceği ve 1 Ocak 2020 tarihine kadar geçerliliğini koruyacak olan bu uygulamada kayıtlı olan kullanıcılar, çocuklarının telefonda ne kadar süre harcadıklarını düzenli bir şekilde kontrol edebilir ve müdahale edebilirler.

Bu uygulamayı indiren her Turkcell aboneleri, çocukların telefonla uğraşlarını ve ne kadar meşgul olacaklarını ayarlayıp kolayca belirleyebilirler. Aynı zaman da bu uygulamanın telefona indirilmesi halinde de tüm abonelere aylık 5 GB bedava internet verilmektedir.

Sizlere bedava internet hakkında devamlı araştırma yaparak en güncel kampanyaları vermeye çalışmaktayız. Yorum kısmına sizlere bedava internet kazanmak için yaptıklarınızı yazarak diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

BENZER KONULAR  Turkcell Rahat Paket Nedir? Rahat Paket Tarifesi

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.