Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık birçok insan cep telefonu kullanmakta. Cep telefonlarımız için iletişimi sağlamada yardımcı olan şirketler ise GSM şirketleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanacağımız GSM şirketini seçerken şirketlerin kampanyaları, tarifeleri gibi sundukları çeşitli hizmetler GSM şirketlerini seçmemizde etkili olmakta.

Ülkemizdeki mobil hat kullanan kişilerin en fazla sorun yaşadıkları konulardan bir tanesi de GSM şirketlerinin kullanıcıya verdikleri internetin ay sonuna kadar yeterli olamamasıdır. Bu yüzden GSM şirketleri kullanıcılarını diğer şirketlere kaptırmamak amacıyla yılın belli dönemlerinde ya da sürekli geçerli olan hediye internet, dakika ve sms dağıtımı yapmaktadır. Ülkemizde Müşteri potansiyelinin önemli bir kısmını elinde bulunduran TURKCELL, elindeki müşterileri diğer GSM şirketlerine kaptırmamak amacıyla, diğer GSM şirketlerine göre daha fazla kampanya yaparak ön planda kalmaya çalışmaktadır. Şimdi sizlere Turkcell bedava internet veren mobil uygulamalar hakkında bir takım bilgiler verelim.

 Günümüzde internet kullanımı artık çok gerekli bir araç haline geldi. Operatör şirketlerinde bu sebep yüzünden kullanıcıların mağdur olmaması için birçok yeni kampanyaya imza atmışlardır. Kampanyalarda operatör şirketleri müşterilerine yani kendi kullanıcılarına özel pek çok hediye internet hizmeti sağlamaktadır. 

Turkcell Bedava İnternet Veren Mobil Uygulamalar 2020

Sizlerde Turkcell mobil hat kullanıcısı iseniz bedava internet veren mobil uygulamaları kullanarak anında hediye internetten faydalanabilirsiniz. Turkcell 2018 yılında yaklaşık 50 GB’a kadar varan internet veren uygulamaları 2020 yılında da aynı şekilde kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu uygulamalardan en çok kullanılanlardan bir tanesi de BİP uygulamasıdır. Bip uygulaması yardımı ile birçok kanala abone olarak sizde bu tarz hediyeleri takip edebilirsiniz. Bu yöntem için ister faturalı mobil hat sahibi olun, isterseniz de faturasız mobil hat sahibi olun sizlerde uygun kampanyalardan faydalanarak hediye internet kazanabilirsiniz. 

Turkcell Hesabım Uygulaması ile Bedava İnternet

Türkcell’in kullanıcılarına En fazla internet dağıtan uygulamalarından birisi de salla kazan uygulamasıdır. Bu uygulamadan faydalanabilmek için öncelikle Turkcell hesabım uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Turkcell hesabım uygulamasını indirdikten sonra her hafta düzenli olarak salla kazan uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından telefonunuzu gösterilen şekilde sallayarak çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bu uygulama internet kazanmak için kullanabileceğiniz çok basit bir yöntemdir.  

Telefonunuzu salladıktan sonra , 1 ya da 2 dakika içinde ne kazanmış olduğunuzu uygulama ve anında mobil hattınıza yüklenecektir. Turkcell’in en fazla internet veren bu uygulamasından ne kazandıysanız yalnızca o ürünü kullanabileceksiniz. Bu uygulama yardımı ile her hafta hediye internet kazanabilirsiniz. Ancak sadece faturasız hatlar için geçerlidir.

>>> Salla Kazan Yaparak İnternet Kazanma Yolları

Turkcell YAANİ Arama Motoru Kullanarak Hediye İnternet:

Bir başka uygulamada Turkcell’in kendi arama motoru olan Yaani Arama motoru uygulamasıdır. Turkcell’in 2017 yılındaki en önemli projelerinden biri olan yaani uygulamasını indiren her Turkcell kullanıcısı hediye internet kazanma şansını yakalamaktadır. Bu uygulamayı App store ya da Google Playden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yaani uygulamasını kullandıkça hediye internet kazanabilirsiniz.

İhtiyacınız olan Aramaları Yaani uygulaması üzerinden yaparsanız ve bu uygulamayı en az 10 gün kullanıp ve en az da 20 arama gerçekleştirirseniz bu sayede 1 GB internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız internet anında hattınıza yüklenecektir. Bu hediye interneti kazanmak istiyorsanız Android ve IOS işletim sistemine uygun olan cep telefonlarınıza Yaani uygulamasını indirerek yapabilirsiniz.

Turkcell yani bedava 1 GB internetin yanında yani arama motorunu kullanarak hediye 1 GB bedava internet  kazanmanız mümkün. Turkcell’in yaptığı son güncelleme ile beraber Yaani uygulaması üzerinden yapılan aramalar ve sorgular için herkese aylık 1 GB internet hediye. Ayrıca 1 GB bedava internet yaani uygulamasını kullandığınız sürece her ay geçerli.

Turkcell yani bedava internet kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi için Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz.

BENZER KONULAR  Turkcell Faturasız İnternet Paketleri

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Hediye İnternet

 Turkcell’in Hediye internet kazandıran bir başka uygulaması da Turkcell GNÇ uygulamasıdır. Turkcell GNÇ uygulaması ile birlikte özellikle genç kullanıcılar tarafından kullanılan ve çok miktarda internet kazandıran önemli bir Turkcell uygulamasıdır. Sizde eğer Turkcell kullanıcısı iseniz ve hediye internete sahip olmak istiyorsanız öncelikle TURKCELL GNÇ uygulamasını cep telefonunuza indirmelisiniz. Bu uygulamayı indirdikten sonra uygulama içindeki ÇATLAK menüsüne tıklayıp ardından giriş yaparak sizde hediye internet sahibi olabilirsiniz. Bu uygulamadan haftada iki kez faydalanabilirsiniz. Bu şekilde sürekli hediye internet kazanabilirsiniz.

türkcell internet kampanyaları

Turkcell BİP Uygulaması ile Hediye İnternet:

Eğer sizde TURKCELL’in yapmış olduğu BİP uygulamasını kullanıyorsanız birçok kanala abone olarak bu uygulama sayesinde çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bunun için sadece TURKCELL sayfasını beğenmeniz sizin için yeterli olacaktır. Ayrıca Bip uygulaması ile mesajlaşma, konuşma ve görüntülü arama yapan kullanıcılar ve arkadaşını BİP uygulamasına davet eden kullanıcılar bu işlemleri yaptığı anda 1 GB hediye internete sahip olmaktadır.

BİP Uygulamasında Sürpriz Nokta kampanyasına girerek TURKCELL’in tüm hediye internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

>>>>> Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma Yolları

Türkcell tarafından en çok hediye intenet veren bip uygulaması içeresinde çeşitli yollarla yöntemler ile bedava internet kazanma için yapmanız gerekenler ise;

  • Bip uygulaması içerisinden Keşfet kısmına tıklayarak Enflasyon yazarsanız kullandığınız internet paketi ikiye katlanacaktır.
  • Bip arama kısmına Kim 1 GB İster yazıp yarışmaya katılırsanız hediye internet kazanabilirsiniz.
  • Bip uygulaması içerisinde grup kurup sohbet ettikçe bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell hediye havuzu Dijital operatör üzerinden giriş yaparak bedava internet kazanabileceğiniz bütün uygulamaları ve yarışmaları görme imkanı sağlar. Turkcell hediye havuzu ile kazanabileceğiniz bütün hediyeleri görebileceğiniz gibi ilk defa kullanmaya başladığınızda 1 GB bedava internet kazanırsınız. Ayrıca hediye havuzunda bulunan yarışma ve kampanyalara katılarak bol bol ücretsiz internet kazanmanız mümkün.

BENZER KONULAR  Turkcell BİP Bedava İnternet

Bol bol hediye dağıtan hediye havuzuna girmek için Turkcell Dijital Uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için Turkcell Hediye Havuzu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması İle Hediye İnternet Kazanmak:

Hediye internet kazanmaya yardımcı olan bir diğer uygulama ise Turkcell toplantıdayım uygulamasıdır. Cep Telefonunuza bu uygulamayı indirdikten sonra eğer abone olursanız her hafta düzenli olarak 1 GB hediye internete sahip olabilirsiniz. TURKCELL toplantıdayım uygulaması ücretli bir uygulamadır ve haftalık 5 TL gibi bir ücreti vardır. Bu uygulamayı da yine aynı şekilde app store ya da Google Playden kolayca indirebilirsiniz.

Hediye İnternet: Turkcell Bedava İnternet 2020

TURKCELL Sarı Kutu Uygulaması İle Hediye İnternet:

Hediye internet kazanmamıza yardımcı olan bir başka uygulama ise TURKCELL’in yapmış olduğu sarı kutu uygulamasıdır. Sarı kutu uygulaması sizlere ayda 1 kez olmak üzere 12 GB hediye internet kazanma şansı sunmaktadır. Hediye interneti alabilmek için app store ya da Google play yardımıyle uygulamayı indirin. Ardından sarı kutu uygulamasına giriş yaparak üyelik oluşturun. Uygulama üzerinden 9500 puan toplayıp, puanlarınızı anında 12 GB hediye internete bu şekilde dönüştürebilirsiniz.

TURKCELL goller cepte uygulaması ile hediye internet:

Google play ya da app store’dan goller cepte uygulamasını indirmeniz halinde, goller cepte uygulaması ile hattınıza yalnızca 1 kez 500 MB hediye internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı indirmeniz halinde hediye internet hattınıza yüklenir.

TURKCELL life box uygulaması ile hediye internet:

Life box uygulaması depolama işlevi gören bir uygulamadır. Cep telefonunuzda olan verileri uygulamaya yüklediğiniz zaman, hediye internet kazanma şansına sahip olursunuz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell ücretsiz hediye veren uygulamalar hakkında bilgi vermeye çalıştım. Yazıyı sizin için belli dönemlerde güncelleyerek mümkün oldukça aktif olan hediye internet veren uygulamaları yazmaya çalıştım. Sizinde hediye internet kazandığınız uygulamalar varsa yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

BENZER KONULAR  Turkcell GNÇ Çatlat İnternet Kampanyası
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.