Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava İnternet 2020

Yeni çıkan tüm kampanyaları aboneleri tarafından son derece ilgi gören Turkcell, 2020 yılında da ücretsiz internete girebilmenize olanak tanıyan cazip kampanyaları ile gündemde kalmaya devam ediyor.

İnternette bol bol zaman geçirmekten hoşlananların yoğun bir rağbet göstereceği bedava internet paketleri arasında 5GB ücretsiz internet bile yer alıyor.

Bu yazımızda kısaca Turkcell’in en popüler ve en çok kazandıran kampanyaları ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Turkcell Bedava İnternet Paketi 2020

Turkcell bedava internet kazanma 2020 yılındaki güncel kampanyaları sizinle paylaşmak istiyorum. Bedava internet kazanma yolları nelerdir, turkcell bedava internet Bip kampanyanları detayları ise;

 • Turkcell Yeni Hat Hediyesi:

Turkcell hat kullanımını yaygınlaştırmayı hedeflemek amacıyla yeni hat alan abonelerine 5GB hediye internet veriyor.

Üstelik bu kampanyadan kolaylıkla yararlanabilme şansınız da bulunuyor.

Yeni hat hediyenizi hemen kullanmak istiyorsanız, hattınız açıldığından yani aktif edildikten sonra akıllı cihazınızın mesajlaşma bölümüne gelmeli,  HAT HEDIYESI 5GB yazıp, 2020’ye mesaj yollamalısınız.

Böylelikle sonraki yapacağınız tüm 25 TL ve üstü yüklemelerde 3 ay boyunca geçerli olan 5GB bedava internet kazanabilirsiniz.

 • İle Özel Fırsat Kampanyası:

Diğer kampanyalara nazaran daha sınırlı olan bu kampanyadan son 3 ay içerisinde Adana, Afyon, Balıkesir, Bursa, Edirne, İzmir, Konya, Mersin, Şanlıurfa, Sakarya, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Mersin, Gaziantep’den yeni bir Turkcell hat almış veya numarasını Turkcell faturasız ya da faturalı bireysel ses hatlarından birine taşımış olan kişiler yararlanabiliyor.

Bunun yanı sıra Adana, İzmir, Kayseri, Samsun, Osmaniye, Kayseri illerinde hattını faturasızdan faturalı hatta taşıyan kişiler de kampanya dahilinde 2GB bedava internet kazanıyor.

Kampanyaya katılmak istiyorsanız, hattınızı Turkcell’e taşıdıktan ya da yeni bir hat satın aldıktan sonra hattınız aktif edildiği günden sonraki ilk 1 ay içerisinde 2200’a ILFATURASIZ 2GB ya da ILFATURASIZ 1000DK yazıp göndermelisiniz.

 • Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası
BENZER KONULAR  Turkcell Beleş İnternet

Turkcell bedava internet 2020 yılında ilk yaptığı kampanyalardan biri olan ilk ay fayda kampanyası ile 30 gb bedava internet vermektedir. Turkcell faturalı hatlara özel bu kampanyada 12 ay kalma sözünüze 30 gb hediye internet anında hattınıza tanımlanacaktır.

30 GB hediye internet almak isteyen bireysel tukcell aboneleri bu kampanyaya katılmak için FIRSATGB yaz 2200’e mesaj atmaları yeterlidir. Ayrıntılı bilgi almak için Turkcell 30 GB Bedava İnternet yazımızı inceleyebilirsiniz.

 • Turkcell Hediye Havuzu Bedava 1 GB ve 5 GB İnternet

Turkcell hediye havuzu ile anında herkese 1 GB internet veriyor Dijital Operatör uygulaması üzerinden Hediye havuza giriş yaptığınızda 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır dilerseniz bu hediyeyi sevdikleriniz gönderebilir yada siz kullanabilirsiniz.

Turkcell hediye havuzu ayrıca süpriz hediyeler ve kampanyalar ile sizlere haftalık 5 GB ücretsiz internet vermektedir. Birbirinden güzel kampanyalar sunan hediye havuzuna mobil cihazından giriş yaparak sizde anında kazanmaya başlayabilirsiniz.

 • Aylık Hediye 2 GB Kampanyası:

Turkcell BİP kullanıcıların yararlanabileceği aylık hediye 2GB kampanyasına sadece faturasız hat kullanıcıları katılabiliyor.

Enflasyonla Mücadele’yi hedef alan bu kampanyaya katılmak istiyorsanız, 4.5 GB sımkart kullanıcısı olmanız da gerekiyor.

Kampanyaya katılmak için öncelikle BİP Enflasyonla Mücadele Kanalı’na üye olmalısınız.

Daha sonrasında aylık 45 TL ve üstü yapacağınız tüm yüklemelerde 2 ay geçerli 2GB internetinizi kazanabilirsiniz.

 • Turkcell Web 1 GB Aylık Bedava İnternet Kampanyası

Sadece bireysel faturasız hat kullanıcılarına yönelik olan bu kampanya dahilinde 1 ay geçerli 1 GB internet kazanabiliyorsunuz.

Turkcell hediye internet paketini kazanmanız için Uçuran 4GB, Uçuran 6GB, Uçuran 8GB, Uçuran 4GB Plus, Uçuran 6GB Plus, Uçuran 8GB Plus ya da Uçuran 10 GB Plus paketlerinden birini turkcell.com.tr adresi üzerinden ya da Dijital Operatör Uygulaması’na grip kredi kartınızla veya banka kartınızla satın almanız gerekiyor.

Bu iki yöntemle paket satın aldığınızda hattınıza 1 ay süreli 1 GB internet anında yükleniyor.

 • Rahat Haydi Gel 1 GB Bedava İnternet:
BENZER KONULAR  Turkcell Bedava İnternet Faturasız

Yalnızca yeni TURKCELL abonelerinin faydalanabileceği kampanya, son 3 ay içerisinde Turkcell Rahat Tarife’ye hattını taşıyan ya da son 3 ay içerisinde yeni bir hat alıp, paketini Rahat Tarife olarak seçen kişilere her ay 1 GB internet hediye edilmesini içeriyor.

Rahat Tarife’ye geçenlerin 1 yıl boyunca yararlanabilecekleri bu kampanyadan her ay faydalanmak için her ay paket almanız gerekiyor.

Aksi halde paket alana kadar aylık 1 GB internet hattınıza tanımlanmıyor.

 • Turkcell Kim 1 GB İnternet İster Kampanyası:

BİP kullanıcılarına özel bu kampanyaya hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları katılabiliyor.

Kampanyanın size sunduğu 1 GB interneti hemen kullanmak için BİP Uygulaması üzerinden KİM 1GB İster Yarışması’na katılmalısınız.

BİP kullanmıyorsanız; Google Play Store ya da Android Store üzerinden uygulamayı cihazınıza kolaylıkla birkaç dakika içerisinde indirebilirsiniz.

 • Turkcell Bedava İnternet Paycell Kart 50 TL Yükle Haftalık 1GB, Toplamda 3GB Kazan Kampanyası:

Yalnızca Paycell kart kullanıcılarına özel olan kampanyadan yararlanıp, toplamda 3GB ücretsiz internetinizle doyasıya internete girmek adına Paycell kartınızla 50 TL’lik yükleme yapmalısınız.

Her 50 TL ve üstü yüklemenizde bu kampanyadan tekrar yararlanabilmeniz mümkün!

 • Paycell Kart ile Her 100 TL Harcamana 500 MB Bedava İnternet:

Paycell kart kullanıcılarına özel bir diğer kampanya olan bu kampanya dahilinde kartınızla yaptığınız her 100 TL ve üzeri harcamalarınızda hattınıza Turkcell tarafından 500 MB internet tanımlanıyor.

Hemen size en yakın Turkcell mağazasından ya da turkcell.com.tr üzerinden kartınızı alabilirsiniz.

 •  SİM Kupon Biriktir Kampanyası:

Kupon biriktirdikçe hediye internet kazanmanıza imkan tanıyan bu kampanyaya göre biriktirdiğiniz kupon sayısı arttıkça kazandığınız internet miktarı da artıyor.

Örneğin 15 kupon biriktirdiğinizde hattınıza haftalık 1 GB, 60 kupon biriktirdiğinizde haftalık 4GB internet yükleniyor.

Hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için geçerli olan bu kampanyaya katılmak istiyorsanız, SIM mobil uygulamasının ana sayfası üzerinden ‘Kupon Biriktir’ kampanyasına giriş yapın.

BENZER KONULAR  Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma Yolları

Yüklenen kuponları aldıktan yani belirli bir süreliğine biriktirdikten sonra uygulamadaki ‘Fayda’nın hemen yanındaki ‘Yükle’ butonuna tıklayın.

Böylelikle biriktirdiğiniz kupona karşılık gelen hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Otomatik Ödeme Talimatı Bedava 5GB İnternet Turkcell:

 Bireysel ses hattı sahiplerine yönelik kampanya dahilinde otomatik ödeme talimatı verdiğinizde ve ödemeniz gerçekleştiğinde 5 GB ücretsiz hediye internet kazanabiliyorsunuz.

 • GNÇ Çatlat Bedava İnternet Kampanyası:

Turkcell’in yalnızca GNÇ’li gençlere özel olan bu kampanyası, hem eğlenebilmenize hem de ücretsiz internet kazanabilmenize öncülük ediyor.

Bedava internet kazanmak istiyorsanız, öncelikle telefonunuza GNÇ uygulamasını yüklemelisiniz.

Ardından ÇATLAT’a tıklamalı, karşınıza çıkan 2 adet yumurtayı çatlatmalı yani kırmalısınız.

Hediye interneti kullanmak istediğin haftanın 2 gününü uygulamada belirlemelisiniz. Belirlediğiniz bu iki günde tekrar ÇATLAT uygulamasına girmeli, yumurtaları kırmalısınız.

Böylelikle TURKCELL tarafından sizin hattınıza kısa bir süre içerisinde tanımlanan internetleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Dergilik 1 GB Bedava İnternet Paketi:

Son 1 yıl içerisinde Dergilik Uygulaması’na hiçbir şekilde girmeyen ya da ilk kez bu uygulamayı kullanacak olan kişilerin yararlanacağı bu kampanya sayesinde 1 hafta geçerli olan 1 GB internet kullanabilirsiniz.

1 GB mobil internet hediyenizi kazanmak için Dergilik Uygulaması’nı hemen akıllı cihazınıza indirmelisiniz.

Uygulamaya girer girmez hattınıza yüklenen interneti 1 hafta içinde harcamalısınız.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2020

Turkcell bedava internet kazanmak için sizlere en güncel kampanyalar hakkında bilgi vermeye çalıştım. Ayrıca Turkcell bedava internet bip ile kazanmak için bip uygulamasını indirerek güncel yarışmalara katılarak hediye internet kazanmanız mümkün.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır

Bu yazımızda kısaca Turkcell bedava internet kampanyaları 2020 yılı katılım şartlarını sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Şu an ya da daha önce dahil olduğunuz kampanyaları yorum kısmında bizimle paylaşarak, Turkcell abonesi takipçilerimize önerilerinizi ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.