Bedava İnternet

Turkcell Biz Nedir? Ekip Kur Bedava İnternet Kazan

Turkcell Biz Nedir? Ekip Kur Bedava İnternet Kazan

Turkcell Biz sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile grup kurarak hem ücretsiz dakika hemde her ay 2 GB bedava internet vermektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Turkcell son yaptığı kampanyada sevdiklerinizle Turkcell Biz ekibinizi oluşturmanız halinde sizlerde hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Biz ile siz ve sevdiklerinizin yararlanabileceği bu kampanyada en 2 kişi en fazla 5 kişi olacak şekilde ekibinizi oluşturmanız yeterlidir. Sürpriz hediyeler, dakika ve internet kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Biz nedir? Turkcell Biz’nasıl katılırım? ve Turkcell Biz 2 GB bedava internet nasıl alırım? sorularına cevap vermeye çalışacağım.

Turkcell Biz Nedir?

Turkcell Biz sevdikleriniz yada arkadaşlarınızla en az 2 kişi en fazla 5 kişilik ekip oluşturarak indirim kazanabilirsiniz. Ayrıca Turkcell biz ile ekip için konuşma ücretsiz olduğu gibi 25 yaş altı gençlere her ay 2 GB bedava internet hatlarına yüklenecektir.

25 yaş aştı gençlere ek ücretsiz 2 GB hediye internet veren Turkcell ayrıca 65 yaş üstü akıllı fatura paketi ücretsiz olarak tanımlanır.

Turkcell biz ekibine katılmak için sevdiklerini Turkcell’e davet ettiğinizde kullandığınız faturalı paketinizden 12 ay boyunca  %10 indirim verilecektir.

Turkcell Biz’e Katılmak İçin Neler Gerekli

Turkcell biz ekibine katılmak için taşımanız gereken şartlardan biri faturalı hat sahibi olmanız yeterlidir. Her hangi ücret ödemeden paket yada tarife değişikliği yapmadan ekibinizi oluşturabilirsiniz.

Turkcell Biz Ekibi Nasıl Oluşturulur?

Turkcell biz ekibini oluşturmak için Turkcell mağazalarından, turkcell.com.tr yada Dijital Operatör uygulamasın üzerinden ekibinizi oluşturabilir yada ekibinize üye dahil edebilirsiniz.

Turkcell Dijital Uygulamasına giriş yaptıktan sonra “Turkcell Biz” linkine tıkladıktan sonra “Ekip Oluştur” adımını takip ederek ekibinize dahil etmek istediğiniz kişinin numarasını eklemeniz yeterli.

Turkcell Biz ekibi nasıl oluşturulur;

  • Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yapın
  • Turkcell Biz linkine tıklayın
  • Açılan sayfadan Ekip Oluştur linkine tıklayın
  • Ekibe dahil etmek istediğiniz kişinin numarasını giriş ve davet gönder tuluna basın
  • Karşı tarafa onay mesajı gönderilecektir
  • Eğer işlemi onaylarsa artık ekibiniz ile ücretsiz konuşabilirsiniz.

Turkcell Biz ekibi oluşturma işlemi sonrası karşı taraf ekibe dahil olursa bir biriniz ile ücretsiz konuşabilir ve her ay 1 GB bedava internet kazanırsınız.

Turkcell Biz Ekip İçi Sınırsız Konuşma

Turkcell Biz ekip oluşturmanın en faydalı yanlarından biride ekip içinde ücretsiz görüşme sağlamasıdır. Aile yada sevdikleriniz ile ücretsiz konuşmak için kesinlikle Turkcell ekip oluşturmanızı tavsiye ederim.

Turkcell Biz Ücretli Mi

Turkcell faturalı müşterilerine özel olarak hazırlanan Turkcell biz faturalı hatlara özel olarak hazırlanan tamamen ücretsiz kampanyalardan biridir.

Turkcell Biz Ücretsiz İnternet Paylaşımı

Turkcell Biz ekibine uye olanlar kendi aralarından interet paketlerini diledikleri gibi paylaşma imkanına sahiptirler. Turkcell biz ekip üyeleri fatura döneminde 2 GB kadar internetini diğer üyeler ile paylaşabilir. Ayrıca 25 yaşından küçükler ekibe dahil olduklarında en olarak 2 GB daha ücretsiz internet kazanırlar.

Turkcell Biz 2 GB Bedava İnternet

Turkcell Biz bedava internet kazanmak için ekip kurduğunuzda her ay 1 GB tüm ekip üyelerin hatlarına otomatik olarak yüklenecektir. Günlük 1 GB hediye internet ayda 1 defa yararlanabilirsiniz.

Turkcell müşterileri “Turkcell Biz” ekibine dahil olduklarında her ay bedava internet ekipten çıkmadıkça her ay verilir.

Turkcell Biz Genç 2 GB bedava internet kazanmak için de Turkcell Biz ekibine dahil olan 25 yaş altı gençlere her ay 2 GB ekipten ayrılmadıkça hatlarına yüklenecektir. 25 yal altı gençlerin ekibe dahil olmaları yeterlidir.

 

Sizlere bu yazımızda Turkcell Biz nedir? ve Turkcell biz ekip nasıl oluşturulur sorusuna cevap vermeye çalıştık. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.