Bedava İnternet

Turkcell Faturasız Bedava İnternet

Turkcell Faturasız Bedava İnternet

Turkcell Faturasız Bedava İnternet;Kullanıcılarını düşünen ve oldukça büyük önem veren Turkcell paketi biten müşterilerini düşünerek tamamen ücretsiz olan kampanyaları sürekli hediye etmektedir. Bunun asıl amacı paket bitiminde veya paket bulunmaması durumunda internetsiz kalmayı engellemektir.

Turkcell faturasız bedava internet kazanmak isteyenler Turkcell faturasız bedava internet paketleri ve Turkcell faturasız bedava internet 2020 güncel kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgi yazımızda.

Turkcell Faturasız Bedava İnternet Paketleri

Turkcell faturasız hat sahipleri bedava internet kazanmak için yapması gerekenleri yazımızın devamında.

  • Bip uygulamasını indirip, bol mesaj atarak, arama yaparak, ya da keşfet bölümündeki küçük çaplı bilgi yarışmalarına katılarak bedava internet kazanılabilir.
  • Google Play’den goller cepte uygulaması üzerinden her hafta oynanan maçlardan 1 tanesini seçmek yeterlidir, maç bitiminde bedava internet paketini almak için tekrar giriş yapılır ve hatta yüklenir.
  • Yine Bip uygulaması üzerinden keşfet bölümünden sen yap diye kampanyasına katılabilir o haftanın istenilen küçük görevleri yaparak günlük 1GB tamamen bedava internet kazanmak mümkündür.
  • GNC uygulamasında haftanın 2 günü yumurta çatlatıyor şansa göre saatlik, günlük 1GB ücretsiz geliyor.
  • Bip üzerinden haftalık puan yarışması mevcuttur. Ne kadar çok Bip üzerinde vakit geçirilirse puan çok olur ve pazar günü dağıtılan bedava internetten 1GB ile 5GB arası hediye hatta tanımlanır.
  • Daha önce Dergilik, Lifebox, Upcall uygulamalarını indirmeyenler Google Play’dan indirip giriş yapmaları durumunda haftalık 1GB bedava internet kazanırlar.

Turkcell Faturasız Bedava İnternet 2020

Turkcell faturasız bedava internet kazamak için sizlere en güncel kampanyalar ve paketler hakkında bilgi vermek istiyorum.

Turkcell Faturasız 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Sim kartta yer alan şifre ile hediye 10 gb bedava internet kazanabilirsiniz. 4.5G uyumlu sim kart sahibi faturasız hat sahipleri sim kartta bulunan şifreyi SMS olarak göndermeleri gerekmektedir. Sim kartta yer alan şifre ile 6 ay boyunca geçerli 10 GB hediye internet kazanmak için ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp ilgili promosyon şifresi yazılarak 2222’ye mesaj göndermeniz yeterlidir.

Turkcell Faturasız Dergilik İle Tanışma 1 GB Kampanyası

Bedava internet kazanmak için Dergilik uygulamasına giriş yaparak 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan sadece bireysel Turkcell kullanıcıları kampanya dönemi boyunca 1 kez yararlanabilecektir. Kampanyadan yararlanıp 1 GB Internet hediyesini alabilmek için ön-koşul Dergilik indirme olup tek koşul Dergilik indirme değildir. Buna ek olarak, son 1 yıl içerisinde Dergilik uygulamasına ilk defa giriş yapmış olmak gereklidir. Son 1 yıl içerisinde daha önceden 1 ve 1 den fazla uygulamayı açıp giriş yapmış olanlar 1 GB hediyesinden faydalanamazlar. Kampanya sadece yurtiçinde geçerlidir.

Dergilik servisine abone olma koşulu olmadan ve hiç bir ücret ödemeden bedava 1 GB kazanmak için Dergilik uygulamasını telefonunuza indirip giriş yapmanız yeterlidir. Her kullanıcı 1 yıl içerisinde bu kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilir.

Turkcell Faturasız 4.5G Deneme Kampanyası Bedava İnternet

Tamamen ücretsiz olan bu kampanya ile bedava internet kazanmak için 4.5G uyumlu sim kart almak ve 4.5G geçiş yapmanız yeterli olacaktır. Katılım için başvuru yapmaya gerek yoktur 4.5G uyumlu hatta geçiş yaptığınızda hediye internet otomatik olarak hattınıza yüklenecektir. Cihazınızın ve sim kartınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için 4.5G yazıp 2200’a SMS atabilirsiniz.

GS Destek 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Hem takımınız desteklemek hemde Galatasaray’ın kazandığı her maçta günlük 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Galatasaray destek paketlerinden yararlanarak her hafta bedava internet kazanmak için Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerinden her hangi birine geçiş yapmanız yeterlidir.

GS destek paketlerine abone olarak hem takımınız destekleyebilir hemde bedava her galibiyete hediye internet alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için GS Destek Paketleri 1 GB İnternet Kazanma Paketi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2020

Faturasız Bedava İnternetin Kampanyalarından Nasıl Haberdar Olunur?

Kampanyalar sürekli değişebilmekte ya da süresi dolup yeniden kazanmaya kapalı olabiliyor, yerine yeni kampanyalar çıkmakta fırsatları ve tarihleri kaçırmamak için Play Store’den Turkcell hesabımı indirip, giriş yapıp, sağ üst köşedeki arama motoruna basıp yeni tüm kampanyalara göz atılabilir.

Bunun dışında Bip keşfet kanalında, GNC uygulamasında ve canlı müşteri temsilcilerinden de yeni kampanyalar için bilgi alınabilir.

Alınan Bedava İnternetlerin Süreleri Ne Kadardır?

Genellikle günlük ve haftalık olup günü kurtarmaktadır. Sonuç olarak ufak çaplı yarışmaların ve ya uygulamalara giriş yapılarak alınan bedava küçük paketlerdir. Bip üzerinden girilen kampanyalar da tamamen kişinin aktif olmasına bağlıdır, az puan alınırsa 1 günlüktür, Turkcell bedava internet eğer çok etkinlik yapılırsa 1 haftadır ve GB ‘ler hızla artmaktadır.

Bazı kampanyalar ise tamamen 1 kereliktir. Bazıları ise hafta da bir kezdir. Burada önemli olan istenilen küçük görevleri yerine getirerek hızla kazanmaktır. Gerekli uğraşlar verilirse bol GB almak hem de tamamen bedava almak mümkün ve kolaydır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.