Turkcell Faturasız İnternet Paketleri

Turkcell Faturasız İnternet Paketleri
17.02.2020
0
A+
A-

Turkcell Faturasız İnternet Paketleri; Ülkemizde 3 büyük operatör hizmetlerinden biri olan Turkcell ailesi müşterileri için en uygun fiyatlarıyla ve ücretsiz hediyeleri ile kullanıcılarına faturasız internet paketlerini fırsat ayrıcalığıyla sunmaktadır.

İyi bir çekim gücüne sahip olan Turkcell çıkardığı kampanyalarıyla ve her hafta ücretsiz dağıttığı salla kazan hediyeleri ile halk arasında ön plandadır.

Turkcell Faturasız İnternet Paketlerine Nasıl Sahip Olunur?

  • Turkcell hesabım üzerinden online işlemler de alınmak istenen faturasız internet paketi seçilir. Sonrasında kredi kartı bilgileri girilir ve telefona gelen banka onay kodu girilerek işlem tamamlanır.
  • Turkcell tim bayilerinde kolayca internet paket yüklemeleri yapılmaktadır.
  • Bunların yanı sıra Bip, GNC, goller cepte ve Turkcell hesabım uygulamaları indirilerek, ücretli ve ücretsiz Turkcell faturasız internet paketleri kolaylıkla alınabilmektedir.

Turkcell Faturasız İnternet Paketlerinin İçeriği Nasıldır?

Müşterilerine ve kaliteye önem veren Turkcell ailesi paketleri yaşa, kullanımlara, tarifeler ve mesleklere göre içeriğini farklı sunmaktadır.

  • 26 Yaş ve altında olanlara, öğrenci, asker, engelli ve memur olanlara ayrı ayrı bol internetli ücretli ve ücretsiz paketler sunmaktadır.
  • Türkcell ailesine yeni gelen müşterilerini de unutmayan Turkcell interneti oldukça bol ücreti az olan paketleri alma fırsatını vermektedir.
  • Müşteri memnuniyetine oldukça büyük ölçüde önem veren Turkcell ailesi müşterilerini mağdur internetsiz kalmasın diye en uygun fiyatlarıyla GB si bol Turkcell faturasız internet paketlerini çıkarmaktadır

Turkcell Faturasız İnternet Paketleri 2020

Turkcell faturasız hat kullananların kullanabilecekleri internet paketleri ve tarifeleri hem yeni hazır kart alan müşterileri hemde hattınız faturalıdan faturasız hatta taşıyanlara uygun paketlerdir.

Turkcell Faturasız Hoş Geldin 2 GB Paketi

Hoş Geldin 2 GB Paketi ile 2 GB internet, her yöne 500 dk, 1000 SMS, Dergilik ve Dergilik’te geçerli 5 GB içermektedir. Bu tarifeye geçmek isteyenler 90 gün içerisinde hattını taşıyan yada yeni faturasız hat alan bütün Turkcell abonelerin kullanımına açıktır. Turkcell hoş geldin paketini almak ve bu tarifeye geçmek için  HOSGELDIN 2 GB yaz 2200’a kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Turkcell Faturasız Hoş Geldin 4 GB Paketi

Hoş Geldin 4 GB Paketi ile 4 GB internet, her yöne 500 dk, 1000 SMS, Dergilik ve Dergilik’te geçerli 5 GB Turkcell kalitesiyle! Üstelik 12 ay boyunca pakete ek ayda +3GB daha Haydi Gel kampanyası ile hediye! Turkcell bedava internet kazanmak için kullanabileceğiniz tarifelerden biri olan hoş geldin 4 GB paket 12 ay taahhüt verildiğinde her ay 3 GB internet hediye etmektedir.

Turkcell Hazır Kart GNÇ Hoş Geldin Paketi

25 yaşından küçük hazır kartlı abonlere yönelik GNÇ hoş geldin paketi 5 GB, 6 GB ve 15 GB olmak üzeri 3 farklı tarife içermektedir.

GNÇ Hoş Geldin 5 GB Paketi:  25 yaş ve altına özel; her yöne 2 GB, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3 GB internet ve daha fazlası GNÇ Hoş Geldin 5 GB Paketinde! Ayrıca Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3GB hediye. Paket fiyatı 25 TL.

GNÇ Hoş Geldin 5 GB Paketi: 25 yaş ve altına özel; her yöne 10 GB, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 5 GB internet ve daha fazlası GNÇ Hoş Geldin 15 GB Paketinde! Ayrıca Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 5GB hediye paketi fiyatı 49 TL.

GNÇ Avantaj 6 GB Paketi: 25 yaş ve altına özel; her yöne 6GB, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3GB internet ve daha fazlası GNÇ Avantaj 6 GB Paketinde! Ayrıca Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3GB hediye. Paket fiyatı 34 TL.

GNÇ hoş geldin ve GNÇ avantaj paketleri sadece 25 yaşından küçük bireyler katılabilir. Hazır kartlılara yönelik bu paketler dijital operatör ve Turkcell mağazalarında taahhüt vererek 12 ay boyunca kullanabilirsiniz. Kampanya yeni hat alan yada hattını taşıyan Turkcell abonelerine özeldir.

Turkcell Lıfecell Hoş Geldin Paketi

Lifecell’de her şey için bol bol internet var! Uygulamalarda geçerli 20 GB ve diğer kullanımlar için 5 GB ile internetin sonsuz dünyası cebinizde! 500 dk ve 1.000 BiP dakikası ile her yöne gönlünce konuş, BiP’ten BiP’e istediğin kadar konuş, mesajlaş ve paylaş! Lıfecell hoş geldin paketi aylık 34 TL olarak bütün faturasız hat kullanalara yönelik paketlerden biridir.

  • BiP aramayla her yöne 1000 dk (ister ev, ister iş, ister cep). Aradığın kişinin BiP’i olmasa bile BiP’ten her yöne 1000 dk ile dilediğini arayabilirsin.
  • BiP’ten BiP’e sınırsız konuş.

Turkcell Faturasız İle Özel Fırsat Kampanyası

Turkcell faturasız hat sahipleri faturasız hatta geçtiklerinde 30 gün içerisinde seçim yaparak ister 1000 dakika isterse 2 GB internet sahibi olabilirler. Turkcell faturasız hat sahibi olduktan sonra 12 ay boyunca  1000DK veya 2GB internet kazanmak için hatlarına 25 TL yüklemeleri gereklidir. Hattınızı Turkcell taşıdıktan sonra 90 gün içinde ILFATURASIZ 2GB veya ILFATURASIZ 1000DK yazıp 2200 kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Artık 12 ay boyunca her 25 tl yüklemenize otomatik olarak hediyeniz hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell faturasız ile özel fırsat kampanyasının geçerli olduğu iller İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Şanlıurfa, Edirne, Denizli, Aydın, Afyon, Hatay, Sakarya, Balıkesir, Gaziantep, Samsun, Van, Zonguldak, Sivas, Diyarbakır, Mersin’dir.

Turkcell Faturasız İnternet Tarifeleri

Turkcell faturasız internet tarifelerinden biri olan Bol GB tanışma seti kampanyası ön ödemeli hat almak isteyen müşteriler için çıkarılan harika paketlerden biridir. Faturasız bol GB tanışma seti için hazır kart alan abonelere  30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 750 dakika, 250SMS ve 25GB hediyesi edilerek hatları açılacaktır.

Bol GB Tanışma Seti alarak Turkcell Hazırkartlı olan müşterilerimizin hatları 30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 750 dakika, 250SMS ve 25GB hediyesi ile açılacaktır. Ayrıca bu kampanyada 120 gün içerisinde hatlarına 34 TL yükleyen bütün abonelere 30 gün geçerli 20 GB internet hediyesi hatlarına tanımlanacaktır.

Turkcell Faturasız Bedava İnternet Paketleri

Turkcel faturasız bedava internet kazanmak isteyenler yeni hat aldıklarında yada hattını Turkcell taşıdıklarında 3 GB internet hediye. 12 ya boyunca her ay 1 ve 3 GB internet kazanmak için hattını 25 ile 27 lira yükleme yaparsanız 1 GB 27 lira üstü yükleme yaparsanız 3 GB internet 12 ay boyunca hediye.

Turkcell Faturasız İnternet Paketlerinin Avantajları 

İçeriği bol GB’ler olup ücretsiz ya da ücretleri makul olan paketlerdir. TL yetersiz olduğunda yakınlarınızdan kolaylıkla TL istenebilir ya da avans TL ile 8 TL hattınıza tanımlayabilirsiniz. Paket bitmesi durumun da sayısız ücretsiz internet kampanyaları sayesinde bol GB’li internet sahibi olunabilir. Bip uygulaması birçok hediye Turkcell faturasız internet paketleri dağıtmaktadır. Yapılması gereken aşağıda yazılan sayfaları keşfet bölümünden takip ederek katılım sağlamaktır.

Haydi gel paketine katılımı için her hangi bir mesaj atmanıza gerek yoktur. Faturasız hat alan yada hattını taşıyan tüm Turkcell aboneleri otomatik olarak katılacaktır. 25 TL üstü yükleme yaptığınızda GB hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell Hazır Kart TL Hediyeli Tanışma Seti

Yeni faturasız hazır kart alan Turkcell aboneleri yeni hatlarına 25 TL bakiye ve 6 GB internet yüklenecektir. Ayrıca yeni hat alan Hazır kartlılar hat açıldıktan 30 gün içerisinde HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200 gönderirse 90 gün içerisinde hatlarına 25 TL bakiye yüklediklerinde 5 GB daha bedava internet kazanacaklar. Hediyeli tanışma setine saahip olmak için Turkcell Mağazalarında gitmeniz gereklidir.

Müşteri Memnuniyetine Önem Verilen Hizmet Kalitesi

Sadece müşteri memnuniyetine önem veren Turkcell ailesi yeni ve kişiye özel paketler çıkarmak için gece gündüz çalışmaktadır. Bu paketler Turkcell hesabım uygulaması üzerinden ya da 532 müşteri hizmetlerinden canlı ve ya tuşlama yapılarak kolayca ulaşılabilir. *100# arama tuşuna basılarak karşınıza çıkan seçeneklere göre de paketler incelenip tuşlama yapılarak alınabilir. Türkiye genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan firmanın kampanyaları ve tarifeleri her koşulda her kullanıcıya hitap edecek rakamlar ile müşterilerine sunulur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.