Bedava İnternet

Turkcell Faturasız Konuşma Paketleri

Turkcell Faturasız Konuşma Paketleri

Turkcell Faturasız Konuşma Paketleri; Kullanıcılarına oldukça önem veren Turkcell sadece hepsi bir arada paketler değil, müşterinin istediği tekli paketleri de cüzi miktarlarda satmaktadır. Ve bazı kampanyalar üzerinden ücretsiz dakika hediye edilmektedir.

Turkcell Faturasız Konuşma Paketleri Seçenekleri Nelerdir?

  • Her yöne, saatlik, günlük, haftalık ve aylık paketler mevcuttur. Kaç dakikalık paket olacağına müşteri kullanım aktifliğine göre seçer ve alır.
  • Sadece Turkcell aboneleri arasında geçerli olan yine saatlik, günlük haftalık ve aylık paketlerdir.
  • Yarısı Turkcell aboneleri ile yarısı her yöne kullanılacak paketler ücretler süresine ve dakikanın çokluğuna göre değişebilmektedir.
  • Bip üzerinden her yöne dakikası çok ücreti makul günlük ve aylık sadece Bip’te geçerli paketler aboneler tarafından kullanılabilir.

Turkcell Faturasız Konuşma Paketleri Nasıl Yapılır

  • Eğer aramalar Bip uygulaması üzerinden yapılıyorsa bol puan kazanılır, bu puanlar pazar 23.59’dan sonra hediye ücretsiz internet kazanmanızı sağlar.
  • Ne kadar kullanım olursa o kadar verilen hediyeleri artar.
  • Dakikaların bitmesi halinde Turkcell hesabım uygulamasından bakılarak ek paketler uygun fiyata alınabilir ve ya ücretsiz hediye dakika kampanyalarına göz atılarak hediye dakikalar kazanılabilir.

Turkcell Faturasız Konuşma Paketleri 2020

Turkcell faturasız hat sahipleri konuşma aylık yada haftalık olarak aldıkları konuşma paketleri ise;

Turkcell Faturasız Konuş Kazan Tarifesi

Konuş kazan tarifesi ile yaptığınız her telefon konuşması kadar dakika ertesi gün bedava. 1 gün içerisinde yani 24 saat boyunca yaptığınız konuşma kadar dakika ertesi gün size mesaj olarak bildirilecek ve hediye kadar kadar ücretsiz konuşabileceksiniz. Kampanyaya katılmak için KONUS KAZAN yaz 2222’ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Turkcell Her Yöne 1500 Dakika Paketi

En çok tercih edilen paketlerden biri olan her yöne 1500 dakika kampanyasında 1500 dakika her yöne konuşma, 100 MB ve 1000 SMS bulunmaktadır. Sadece bireysel faturasız hat sahiplerinin katışımına açık olan her yöne 1500 dakika kampanyası sabit fiyat garantisi ile yıl sonuna kadar geçerli 39 TL’dir.

Bol bol dakika içeren her yöne 1500 dakika paketine geçiş yapmak için AYLIK 1500 DK yaz 2200’a kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Aylık olarak satılan bu paket hattınızda yeterli bakiye olması durumunda otomatik olarak yenilenir.

Turkcell Hazır Kart Haftalık Paket Kampanyası

Hattınıza yükleme yaptığınızda 30 TL karşılığında haftalık geçerli her yöne 500 dakika, 1 GB verilecektir. Sadece Turkcell Mağazalarında yada kredi kartı ile alım yapıldığında geçerli olan bu kampanya da 39 TL yükleme yapıldığında 15 TL hediye bakiye yüklemesi yapılacaktır.

Tüm faturasız hat sahiplerinin kullanımına açık olan bu kampanyada hattınıza 30 TL yükleme yaptığınızda 15 TL hediye yükler, hem de 500 dakika ve 1 GB ile 1 hafta boyunca iletişim ihtiyacınızı rahatlıkla karşılamanızı sağlar. Turkcell tarafında sunulan bu kampanya ile hattınıza yükleme yaparak kazanmaya başlayabilirsiniz. Hattınıza yüklenen hediyeler 1 hafta geçerlidir. Hattınıza her 30 tl yüklemede tekrar kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Tecrübe Konuşuyor Kampanyası ve Paketi

Tecrübe konuşuyor paketi 65 yaş üstü tüm faturasız hat sahiplerinin kullanımına açıktır.Tecrübe konuşuyor paketi aylık her yöne 1500 dakika, 100 MB internet ve 1000 SMS içermektedir. Paket yıl sonuna kadar sabit fiyat garantisi ile 35 TL’dir.

Recrübe konuşuyor paketi aylık olarak yeterli bakiye olması durumunda yenilenir ayrıca Turkcell mağazalarından bu paketi direk olarak satın alabilirsiniz. Bu kampanyaya katılım heme bol bol konuşmak için TECRUBE yazıp 2200’a  kısa mesaj göndererek katılabilirsiniz

Turkcell Faturasız Konuşma Paketleri Ücretleri Nasıldır?

Oldukça ucuza dakika paketleri mevcuttur. Sadece ücretli değil, yeterli bakiyesi olmayanları ve paketi ansızın biten özel müşterilerini de unutmayan Turkcell ailesi birçok tamamen ücretsiz dakika kampanyaları sunmaktadır. Her cuma günü salla kazandan hediye alınmaktadır. Turkcell bolca ihtiyacı olanlara Bip’te geçerli 500 dk ve 1000 dk hediye etmektedir. 35 liralık paket yükseltmesine hafta sonu Turkcell içi geçerli sınırsız dakika vermektedir.

Bip’te geçerli günlük 100 dakika sadece 1 TL 0 olup, aylık 1000 dakika ise 10 TL’dir. Cazip fiyatlarla bu her yöne geçerli 2 paket de alınabilir. Ve paketler alınmadan önce içeriğini, sözleşmesini okunması gereklidir. Kurumundan çok müşterisine ve kaliteye önem veren Turkcell ailesi uygun fiyatlarıyla her zaman kişiye göre paketler sunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.