Bedava İnternet

Turkcell Faturasız Paketler ve Tarifeler

Turkcell Faturasız Paketler ve Tarifeler

Turkcell Faturasız Paketler Ve Tarifeler; Kullanıcılarına oldukça önem veren Turkcell ailesi kişiye göre tarifeler ve paketler sunmaktadır. Mesela öğrenci ve ya 26 yaştan küçük olanlara birçok avantajlı paket seçeneği sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren Turkcell paket fiyatlarını da ucuza sunmaktadır.

Paketlerin Ve Tarifelerin İçeriği Nelerdir?

 • Eğer kişi memur ise kamu tarifesine geçerek, uygun paket alabilir.
 • Köyler de çiftçi ise çiftçi tarifesi ile içi bol paketleri ucuza alabilir
 • Eğer kişi emekli ise emekli tarifesine geçerek çok ucuza ya da ücretsiz olarak istediği gibi paket rahatça bulup alabilir.
 • Sadece Turkcell onları değil engelli insanları da düşünerek engelli tarifesini çıkarmıştır. Çok ucuza 1 aylık ya da 3 aylık içeriği bol paketlerden birini alıp doyasıya kullanmak mümkündür.
 • Mehmetçikleri de unutmayan Turkcell ailesi asker de olanlar için içi dolu dolu paketler tasarlamıştır.

Her kişiyi düşünerek faturasız paket ve tarife hazırlayan Turkcell artı bu paketlerin yanında alınan paketin zamanından önce bitmesi olayına karşı çok ucuza ve bol internetli paketler çıkarmıştır. Tanınan hakların bitiminden sonra tarifeye göre ek paket alımını devreye koymuştur.

Tarifeleri Ve Paketleri Değiştirme Hakkı Var Mıdır?

Paketler değiştirilemez, ancak iptal edilir onay verildikten sonra paket de ki haklar da yanar. Ancak özel tarifeler olmaksızın tarifeler değiştirilebilir. Mesela; yaşı küçük bir insan emekli tarifesine geçemez, ya da engeli bulunmayan kişi engelli tarifesine geçemez. Geçilebilecek olanlar biz bize ve süper tarifedir.

Bazı paketler tarifelere göre tasarlanmıştır, kampanya ya; göre değişiklik yapılabilir, belirli bir hak yoktur.

Turkcell Faturasız Paket Ve Tarifenin Arasındaki Bağlantı Nedir?

Paket yönüyle de Turkcell oldukça bolluktur. Kişiye göre ister sadece dakika, ya da internet ve ya sms ya da üçü bir arada paket seçilebilir. Ücretine göre içeriği ve süreleri değişmektedir. Alınan paketin yanında ekstra bazen hediye gelmektedir, ya da belirli yüklemeyi geçince salla kazan hakkı verilmektedir. Bu tamamen kaç TL’lik ne yükleme yapılacağına bağlıdır.

Alınan paketin iadesi yapılabilir bu sayede verilmiş olan TL’ler bakiyeye eklenir. Ve tekrar başka paket alınabilir, kampanyalar tarifeye göre çıkmaktadır.

Turkcell Faturasız Hatta Hangi Paketler Alınmalı?

Tekli paket almak her zaman daha pahalıya gelir, onun yerine üçü bir arada paketler almak daha mantıklıdır. Turkcell faturasız paket ve tarife birbirine bağlıdır, kişilere göre kategorilere ayrılmasının sebebi; gençler, öğrenciler, emekliler, askerler ve engelliler az ödesin çok kullansın diye ihtiyaçlara göre dizayn edilmiştir. Bu saydığım statüde olanlar ekstra daha fazla ücretsiz paket sahibi oluyorlar. Paradan daha çok müşterisine önem veren Turkcell ailesi her türlü olanağı düşünmektedir. Faturasız tarife ve paketlerin ücretleri de oldukça makuldür. Hangi paket kime uygun seçmek için Turkcell Hesabım’a giriş yapmak yeterlidir.

Turkcell Faturasız Paketler 2020

Turkcell faturasız paketleri 2020 güncel listesi arasında seçin yaparak size uygun pakete geçiş yapabilirsiniz. Özellikle 25 yaşında küçük faturasız paketler hem fiyat olarak ucuz hemende bol bol dakika, sms ve internet içermektedir.

Turkcell Faturasız GNÇ HOŞ GELDİN 5 GB PAKETİ

25 yaş ve altına özel; her yöne 2 GB, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3 GB internet ve daha fazlası GNÇ Hoş Geldin 5 GB Paketinde! Yenilenen gnç hoş geldin 5 gb paketinde;

 • 2 gb internet
 • Sosyal medyada geçerli 3 gb
 • 500 dakika

Turkcell Faturasız GENÇ AVANTAJ 6 GB PAKETİ

25 yaş ve altına özel; her yöne 6GB, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3GB internet ve daha fazlası GNÇ Avantaj 6 GB Paketinde! Genç avantaj 6 gb paketinin yanında 3 gb sosyal medya hediyesi ile toplamda 9 gb internet bulunmaktadır.

 • 6 gb internet
 • Sosyal medyada geçerli 3 gb
 • 750 dakika

Turkcell Faturasız GNÇ HOŞ GELDİN 15 GB

25 yaş ve altına özel; her yöne 10 GB, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 5 GB internet ve daha fazlası GNÇ Hoş Geldin 15 GB Paketinde! Bol bol internet isteyen kişilere uygun bu paket özellikle öğrenciler tarafında tercih edilmektedir.

Turkcell Faturasız Tarifeler 2020

Turkcell faturasız tarfiler 2020 güncel listesi özellikle bol bol internet içeriği ve uygun fiyatı ile bilinen tarife olarak karşımıza çıkmaktadır.

Turkcell Faturasız GNÇ SÜPER 6 GB Tarifesi

26 yaşında küçüklere yönelik internet tariflerinden biri olan gnç süper 6 gb tarifesi 6GB, 500dk, 1000SMS içermektedir. Bol bol internet ve sürpriz hediye içeren bu tarife fiyatı ise 39 TL. Turkcell kullanıcı aboneler GNC 6GB yazıp 2200‘a kısa mesaj göndermeleri yeterlidir.

 • Dakika: 500 DK
 • SMS: 1000 SMS
 • İnternet: 6 GB

Turkcell Faturasız GNÇ SÜPER 8 GB Tarifesi

26 yaşın altında olanlara özel bu paket 8GB; ek 1GB sosyal internet, 500dk, 1000SMS içermektedir. Üstelik paketine internetleri içinde fizy üyeliği, Dergilik, BiP, TV+ ve Lifebox da dahil. BİP uygulamasında geçerli 5 gb ve sosyal medyada geçerli 1 gb internet ek olarak hediye.

 • Dakika: 500 DK
 • SMS: 1000 SMS
 • İnternet: 8 GB
 • BİP’de geçerli 5 GB ve Soyal medyada geçerli 1 GB İnternet

Turkcell Faturasız GNÇ SÜPER 10 GB

Turkcell faturasız hat kullanan 26 yaşında küçüklere özel bu paket 10GB; ek 1GB sosyal internet, 1000dk, 1000SMS içermektedir. 10 gb internetin yanında ek olark 1 gb sosyal medyada geçerli internet hediye. BİP uygulamasında geçerli 5 gb ve sosyal medyada geçerli 1 gb internet ek olarak hediye.

 • 10 GB İnternet
 • 1000 dakika
 • 1000 SMS
 • BİP’de geçerli 5 GB ve Soyal medyada geçerli 1 GB İnternet

Turkcell Faturasız GNÇ SÜPER 12 GB

Turkcell faturasız hat kullanan 26 yaşında küçüklere özel bu paket 12GB; ek 1GB sosyal internet, 1000dk, 1000SMS içermektedir. 12 gb internetin yanında ek olark 1 gb sosyal medyada geçerli internet hediye. BİP uygulamasında geçerli 5 gb ve sosyal medyada geçerli 1 gb internet ek olarak hediye.

 • 12 GB İnternet
 • 1000 Dakika
 • 1000 SMS
 • BİP’de geçerli 5 GB ve Soyal medyada geçerli 1 GB İnternet

Turkcell Faturasız GNÇ SÜPER 14 GB

Turkcell faturasız gnç süper 14 gb internet tarifesi bol bol internet ve dakika isteyenlere özel paketlerden biridir. 14GB internete ek 1GB sosyal internet, 1000dk, 1000SMS içeren bu paket gençlerin en çok tercih ettiği paketlerden biridir. Ayrıca Bip’de geçerli 5 GB ve sosyal medayada geçerli 1 gb bu paketi alanlara hediye.

 • 14 GB İnternet
 • 1000 Dakika
 • 1000 SMS

Turkcell Faturasız Tarifeler ve Paketler 2020

Turkcell faturasız paketleri arasında bulunan lifecell plus paketleri ise;

 • Lıfecell Plus 2 

2+20 GB internet içeren lıfecell plus 2 paketinde ayrıca her yöne geçerli 1000 dakika bulunmaktadır. 2 gb yanında sosyal medya, dergilik, fizy ve TV plus geçerli 20 gb hediye.

 • Lıfecell Plus 4

4+20 GB internet içeren lıfecell plus 4 paketinde ayrıca her yöne geçerli 1000 dakika bulunmaktadır. 4 gb yanında sosyal medya, dergilik, fizy ve TV plus geçerli 20 gb hediye.

 • Lıfecell Plus 6

6+20 GB internet içeren lıfecell plus 6 paketinde ayrıca her yöne geçerli 1000 dakika bulunmaktadır. 6 gb yanında sosyal medya, dergilik, fizy ve TV plus geçerli 20 gb hediye.

Turkcell Rahat Fırsat 3 GB Paketi

Turkcell rahat paketi ile dilediğiniz zaman paket alın faturasız hat gibi kullandıkça ödeyin. Dilediğin zaman paket alarak kullanabileceğiniz rahat paket 3 gb internet ve 500 dakika içermektedir. Faturasız hat gibi dilediğinde rahat peketi alıp kullanabilirsiniz. Çayma bedeli yada taahhüt bulunmadığında istediğin zaman tarifeni değiştirme kolaylığı sağlamaktadır.

Turkcell Faturasız Zengin İçerikli Uçuran Paketler

Turkcell hazır kartlılara yönelik olarak sunduğu zengin içerikli uçuran paketler en fazla ,internet içeren paketlerin başında gelmektedir. 4 farklı paketi bulunan uçuran paketler bol bol internet ve dakika içermektedir.

 • Uçurun 6 GB paketi 6 GB internet ve 500 dakika içermektedir.
 • Uçurun 8 GB paketi 8 GB internet ve 500 dakika içermektedir.
 • Uçurun 10 GB paketi 10 GB internet ve 500 dakika içermektedir.
 • Uçurun 14 GB paketi 14 GB internet ve 500 dakika içermektedir.

Hazır kartlara özel uçuran paketler BİP, Fizy ve 1000 SMS hediyesi içermektedir.

Turkcell Faturasız Lıfecell İlk Hattım Paketi

8 ile 14 yaş aralığında kişilere özel Lıfecell ilk hattım paketi Güvenli İnternet, Zaman Yönetimi, Akıllı Fatura ile kullanabileceğiniz paketlerden biridir. Lifecell ilk hattım paketinde 500 dakika, 5 GB İnternet ve 1000 SMS bulunmaktadır. Çocuklarınız güvenli internet sunan bu paket ayrıca BIP’den sınırsız görüşme olanağını sunmaktadır.

Turkcell Faturasız Canım Kendim 15 GB Paketi

Hazır kartlı abonelere yönelik canım kendim 15 GB paketi aylık olarak kullanılan ve yenilenmeyen tarifelerden biridir. Canım kendim paketi 30 günlüktür ve 30 gün dolduğunda yenilenmez bu yüzden eğer bu paketi kullanmak istiyorsanız aylık olarak alım yapmanız gerekmektedir.

Canım Kendim 15 GB Paketi kapsamında yurt içinde geçerli 15 GB cepten internet, her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS, Dergilik uygulaması ve uygulamada geçerli 5 GB, fizy uygulamasında geçerli 5 GB, BİP uygulamasında geçerli 5 GB sunulmaktadır.

KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DKHER YÖNE
15 GBİNTERNET
1000 SMSHER YÖNE
Dergilik, fizy ve BİP’de geçerli 5 GB

Sadece faturasız hat sahiplerinin katılabileceği canım kendim 15 gb paketine katılmak için Kampanyaya Dijital Operatör uygulaması veya turkcell.com.tr üzerinden kayıt yamanız gerekmektedir. Yeni ve eski tüm Turkcell aboneli katılabilir. Canım kendim paketini iptal etmek için IPTAL CANIMKENDIM15GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell faturasız paketler ve tarifeler hakkında bilgi vermeye çalıştım. Konu hakkında aklınıza takılan soru ve görüşleri yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.turkce

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Aliosmanmahmutoğlu dedi ki:

  Başka gsm den türkcelle geçecem kontörlüye 5 gb int.500 dk. Her yöne konuş 500 sms yeterli hangi paket uygun

 2. Ayse dedi ki:

  İnternete ihtiyacım var,turkcelle bağlan hayata♥️

 3. KAydemir Tarhancı dedi ki:

  FATURASIZ, YILLIK PEŞİN ÖDÜYECEĞİM UYGUN BİR PAKET/ TARİFENİZ VAR MI?