Bedava İnternet

Turkcell Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Turkcell Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Telefonunuz da ya da hattınızda herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda ya da Türkcelle geçiş yapmak istediğinizde veya Türkcell paketleri hakkında bilgi almak istediğinizde bu tarz sıkıntıları yaşadığınız da genellikle Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsunuz.

 Türkcell müşteri temsilcilerine bağlanmak için yapmanız gereken tek işlem telefonunuz da ‘’532’’numarasını tuşlayarak aramak olacaktır. Arama yaptığınız da karşı taraftan telefona çıkan otomatik telesekretere müşteri hizmetlerine bağlanmak ve görüşme yapmak istediğinizi söylediğinizi söylediğiniz takdirde kısa bir süre içerisinde müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Aynı zamanda tüm Türkcelli faturalı hat kullanıcıları için de yine aynı şekilde telefonunuz da ‘’532’’ sayılı numarayı tuşlayarak ardından iki kez arka arkaya ‘’2’’ tuşuna basarak oldukça hızlı bir şekilde Türkcell müşteri temsilcisine kolayca ulaşabilirsiniz. 

Turkcell müşteri temsilcisini aramak için 0532 532 00 00 numarasını tuşladıktan sonra sesli yanıt sistemi üzerinden ” Müşteri Temsilcisi” dediğinizde hızlı şekilde turkcell müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020

Bazen canımızı sıkan hatta beceremediğimizde kapattığımız müşteri hizmetleri ile görüşmek için yapömanız gerken kolay basit adımlardan bahsetmek istiyorum.

532 numarasını aradıktan sonra sesli yanıt sisteminden MÜŞTERİ HİZMETLERİ diye cevap verirseniz direk canlı müşteri desteğine bağlanabilirsiniz. Otomatik sesli sisteminde size nasıl yardımcı olabilirim dediğinde sadece MÜŞTERİ HİZMETLERİ demeniz yeterli.

Ayrıca BİP üzerinden müşteri hizmetlerine kolay ve hızlı şekilde bağlanmanız mümkün. BİP keşfet kısmından Turkcell Müşteri Hizmetlerine ulaşarak sorunları halledebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Nasıl Direk Bağlanırım

Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için turkcell müşteri hizmetleri numarası arandıktan sonra sesli yanıt sisteminde ” Müşteri Temsilcisi” dediğinizde sizi direk olarak müşteri temsilcisine bağlayacaktır. Sesli yanıt sisteminde beklemek yada numaraları tuşlamak istemiyorsanız direk sesli yanıt sisteminde neden aradığınızı sorduğunda sesli olarak ” Müşteri Temsilcisi” demeniz yeterlidir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için arayabileceğiniz numaralar

0532 532 00 00

532

Ayrıca BIP üzerinde canlı destek ile bağlanarak sorunlarını yöneltebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Temsilcisine En Kolay Nasıl Bağlanabilirim

Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanmak için en hızlı yol ve yöntem 0532 532 00 00 ve 532 numaralarını arayarak sesli yanıt sistemi üzerinden bağlanmaktır. 7 gün 24 saat anlı destek veren Turkcell müşteri kalitesine önem verdiği için eğer müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmasanız size bedava 2 GB internet vermektedir. Turkcell bedava internet almak için müşteri temsilcisine geç bağlandığınızı söylemeniz yeterlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. osman dedi ki:

  ses kayıllı karşılıyıcınız sanırsam calışmıyor tc mi giriyorum yalnış diyor tel numaraömı giriyorum oda yalnış diyor koca türkcell böyleşi savma sekreter ve uygulama sı calışmayan bir program kullanması nekadatr sacmalık :=)

 2. SERPİL KARAKUŞ dedi ki:

  İki gündür sizinle iletişime geçmeye çalışıyorum ama bir türlü bağlanmıyor

 3. Özgür dedi ki:

  Cihazım hakkında bilgi almak istiyorum

 4. Hatice dedi ki:

  Benim wsap kodu geliyor zaman zaman geliyor gelecek çubuk gelsin kodu istiyorum kodu açıyorum wsap açmıyor kodu geliyor

  1. Hatice dedi ki:

   Benim wsap kodu geliyor zaman gelecek çubuk gelsin kodu istiyorum Hatice soyal kodu istiyorum Türkcell açıyorum