Bedava İnternet

Turkcell Puan Öğrenme ve Sorgulama

Turkcell Puan Öğrenme ve Sorgulama

Son zamanlarda yapılan yeniliklerle artık teknolojik aletlere taksit yapılmıyor. Bu problemden dolayı neredeyse tüm operatörler faturalı tarifeye ek cihaz satışı yapıyor.

Eğer hattınız turkcell ise siz de kolay bir şekilde Turkcell Telefon almak için puan sorgulaması yapıp istediğiniz telefona kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. 

Turkcell Akıllı Telefon Puanları arttıkça ve siz biriktirmeye devam ettikçe satın alabileceğiniz cihazların da markasında ve modelinde yükselmeler oluyor. Örnek verecek olursak şuan en gözde telefon markaları arasında yer alan İphone serisinin en iyi modelini yüksek puanınız varsa kolay bir şekilde alabilirsiniz. Yani ne kadar fazla puanınız varsa o kadar iyi bir durumdur. Puanınızın yükselişine göre yüksek model cihazları alabilirsiniz. 

Turkcell Biriken Puanlarla Telefon Alma

Turkcelliyseniz ve puan biriktirerek telefon ya da cihaz almak istiyorsanız ilk olarak faturasız hatlarda cihaz alımı yapılmadığını bilmeniz de fayda var. Puan biriktirebilmeniz için adınıza faturalı hattınızın olması ve belli bir süre kullanmış olmanız gereklidir.  Aynı zaman da puanlarınızın gözükebilmesi ve puan birikiminin durmaması için faturalı hat kullanırken adınıza kullanılan tüm faturalarınızı ödeme zamanında ya da ödeme zamanından önce ödemeniz gerekmektedir. Aksi bir durum söz konusu olduğunda puan birikiminiz kesintiye uğrayabiliyor. 

Puan biriktirerek cihaz alma kampanyasından faydalanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey, operatörünüzün size sunduğu fiyat bakımından yüksek bütçeli tarifelerinden herhangi birini yaklaşık olarak 4 – 6 ay kadar kullanmanız ve kullanırken de faturalarınızı zamanın da ya da zamanından önce ödemeniz yeterlidir.

Turkcell Kredi Puanı Nasıl Sorgulanır

Birikmiş olan puanınızın durumunu öğrenmek ve detaylı bir şekilde bilgi almak için, Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayıp kolay bir şekilde puan sorgulatabilirsiniz. Ya da aramak yerine size en yakın Turkcell Cep Merkezine gidip puan sorgulaması yaparak da oldukça hızlı bir şekilde puanınıza uygun size sunulan cihaz kampanyalarından kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Turkcel puan sorgulama telefon almak için gerekli puan sistemidir. Turkcell puanınız ne kadar yüksekse alacağınız telefon kalitesi ona göre değişmektedir.

BENZER KONULAR  Turkcell Lifecell Nedir, Paketler ve Avantajları Nelerdir?

Çok sık sorulan sorulardan biri olan turkcell puanı nasıl yükselir sorusuna cevap vermek gerekirse düzenli fatura ödemeniz puanın yükselmesinde en büyük etkendir.

Kredi sorgulama SMS ile öğrenmek mümkün değildir. En yakın işlem merkezine gidip kimliğiniz ile kredi limitinizi öğrenebilirsiniz.

Turkcell Puan Öğrenme ve Telefon Alma

Örneğiniz Türkcell kremi limitiniz sorgulama sonucu 5000 puan çıkarsa alacağınız cihaz yada telefon en fazla 5000 bin tl olacaktır. Almak istediğiniz akıllı telefon 5000 bin tl üstünde ise kalan ücreti peşin yada kredi kartı ile ödeyerek türkcell den taksitli telefon alabilirsiniz.

Turkcell puanımı nasıl öğrenebilirim hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Erkançamyaran dedi ki:

    2cihazım var 3çürü almak istiyorum puanım5200 ama kredi sorgusu yapılmıyor hata veriyor neden

  2. hakan dedi ki:

    ya ben 1 tane taksit geç kalmış yatırdım ama puanımı 0 yapışlar ne zaman yükleri acama

  3. Erkân atagun dedi ki:

    0532333**** hattimla akıllı telefon alabilirmiyim