Bedava İnternet

Turkcell Rahat Paket Nedir? Rahat Paket Tarifesi

Turkcell Rahat Paket Nedir? Rahat Paket Tarifesi

Turkcell rahat ile faturasız hatlarınızdan faturalı gibi kullanarak istediğiniz zaman bu paketi alabilir istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Yeni abonelere ve hatlarını Turkcelle taşıyanlara özel olarak sunulan Turkcell rahat paketi kesinlikle kullanmanız gereken paketlerden biridir.

Turkcell rahat paketini 2 türlü kullanabilirsiniz. Dilerseniz paketi 12 ay boyunca kullanabileceğiniz gibi dilerseniz istediğiniz ay ihtiyaç halinde kullanabilirsiniz.

Turkcell rahat paketi hem internet hemde konuşma olarak fiyatı uygun paketlerden biri olduğu için bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Sizlere bu yazımızda Turkcell rahat nedir, turkcell rahat ek paketi ve turkcell rahat ek paket hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Turkcell Rahat Paket Nedir

Turkcell rahat fırsat paketi hattını yeni taşıyanlara yada yeni hat alanlara yönelik yaptığı kampanyalardan biridir. Dilerseniz 12 ay boyunca taahhüt vererek kullanabileceğiniz gibi ihtiyaç halinde kullanabileceğiniz paketlerden biridir. Hem faturasız hat kullanmak isteyenler hemde uygun paket arayanlara sunulan paketlerden biridir.

Uygun fiyatı ile kullanıma sunulan Turkcell Rahat Tarifesi altında yurt içi her yöne 500dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 3GB internet, Dergilik’te geçerli 5GB internet içeren “Rahat Fırsat 3GB Paketi” fiyatı ise 26.68 TL.

Turkcell Rahat Paketler ile faturasız gibi istediğiniz zaman paket alın, faturalı gibi kullandıktan sonra ödeyin! Üstelik taahhüt ve fatura sürprizi yok!

Turkcell Rahat Paketine Nasıl Kayıt Olurum

Turkcell rahat paketine geçiş yapmak için en yakın Turkcell Mağazalarına gitmeniz gereklidir. Ayrıca yeni hat alanlar yada hattını Turkcelle taşıyan hesabım uygulaması üzerinden bu pakete geçiş yapabilirler.

BENZER KONULAR  Turkcell Bedava SMS Paketi

Ayrıca tekrarsız aylık olarak bu paketi kullanmak isteyenler sms ile kayıt olmak için Tekrarlı paket için TRAHAT3GB yazıp 2200’a mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Turkcell Rahat Paket Fırsatları ise;

KonuşmaİnternetSMSEK AVANTAJLARFİYATI
Her Yöne 500 DK.
3 GB İNTERNET 
HER YONE 100 SMS
HEDİYE 1 GB

Paketi her ay alabileceğiniz gibi dilerseniz 12 aylık paket olarak da alabilirsiniz. Her ay 3 GB internet ile beraber hediye 1 gb internet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell Rahat Fırsat 3GB Paketi

Turkcell rahat fırsat 3 GB paketine geçiş işlemleri hakkında bilmeniz gerekenler ise;

  • Turkcell Rahat Tarifesi altında yurt içi her yöne 500dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 3GB internet, Dergilik’te geçerli 5GB internet içeren “Rahat Fırsat 3GB Paketi” sunulacaktır.
  • Paket ücreti KDV, ÖİV dahil 26,68 TL olacaktır.
  • Turkcell Rahat Tarifesinden yararlanmak için talepte bulunan müşterilere koşulları sağlaması durumunda ilk ay paket otomatik olarak tanımlanacaktır. Sonraki aylarda müşteriler paketlerini her ay otomatik olarak yenilenecek şekilde ya da diledikleri zamanda aylık olarak satın alabilir. Paketi her ay otomatik olarak yenilenecek şekilde alan müşteriler tekrarlı paket alımını SMS ile iptal edebilecektir.
  • Turkcell Rahat Tarife’ye numara taşıma ya da yeni hat alarak gelenlere özel Rahat Haydi Gel 1 GB Kampanyası ile pakete ek 1 GB hediye edilmektedir.
  • Tekrarsız paket alan müşteriler SMS, Turkcell bayileri, Müşteri Hizmetleri, Web sitesi ve Dijital operatör uygulamamızdan diledikleri zaman yeniden paket alabileceklerdir.

Turkcell Rahat Haftalık 1 GB

Turkcell rahat paketlerinden birini kullananlar yada Turkcell rahat 3 GB paketine kayıt olanlara 12 ay boyunca her ay 1 GB bedava internet verilecektir.

Turkcell rahat paketlerinde sunulan 3 GB İnternetin yanında 1 GB internet hediyesi verilmesine karşın ay içerisinde internetiniz biterse sadece 5 TL karşılığında 1 GB ek internet paketi alabilirsiniz. Rahat paketlerden birini kullandığınız sürece bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

BENZER KONULAR  Turkcell Lifecell Nedir, Paketler ve Avantajları Nelerdir?

Turkcell Rahat Paketi Nasıl İptal Edilir

Turkcell rahat paketini iptal etmek için Aylık paket iptali ve tekrarlı paket alımı iptali için IPTAL RAHAT3GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.  Eğer 12 aylık alım yaptıysanız en yakın Turkcell mağazasına gidip iptal edebilir yada paket değişikliği yapabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda turkcell rahat paketi ve turkcell rahat paketi kampanyası hakkında bilgi vermeye çalıştım. En güncel kampanyaları incelemek için takipte kalın..

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.