Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır; Teknolojinin gelişmesi ile birlikte cep telefonu kullanımda oldukça yaygınlaştı. Cep telefonlarımızı kullanırken iletişimi sağlamada yardımcı olarak ülkemizde çeşitli GSM şirketleri bulunmaktadır. GSM şirketleri kendi abonelerini ya da potansiyel müşterileri diğer GSM şirketlerine kaptırmamak amacı ile çeşitli tarifeler ya da kampanyalar düzenlemektedir.

Ülkemizdeki müşteri potansiyelinin önemli bir kısmını elinde bulunduran TURKCELL de bu şekilde çeşitli tarifeler ya da kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalardan birisi de Turkcell salla kazan kampanyasıdır. Turkcell yapmış olduğu Salla Kazan kampanyası ile müşterilerine her hafta düzenli olarak pek çok sürpriz hediye vermektedir. 

Turkcell salla kazan kampanyasından faydalanabilmek için tek yapmanız gereken “ Dijital Operatör ” uygulamasını cep telefonunuza yüklemek olacaktır. Eğer uygulama cep telefonunuzda yüklü değil ise Google play yada app stoe’dan uygulamaya kolay bir şekilde bu uygulamaya ulaşabilirsiniz. Yüklemiş olduğunuz Dijital operatör uygulaması, Turkcell’in çevrimiçi işlemlerinin kolay bir şekilde yapılabilmesi için geliştirilmiş bir TURKCELL mobil uygulaması olarak bilinmektedir.

Bir çok kişi tarafından sıkça sorulan turkcell salla kazan nasıl yapılır, turkcell salla kazan bedava internet ve turkcell salla kazan hangi gün yapılır sorularına bu yazımızda ayrıntılı olarak cevap vermeye çalışacağım.

TURKCELL Salla Kazan Nasıl Yapılır 2020

Turkcell salla kazan uygulaması nasıl kullanılır ve salla kazan telefona nasıl yüklenir;

  • TURKCELL salla kazan kampanyasından sadece Turkcell mobil hat kullanıcıları faydalanabilir. Salla kazan kampanyası için gerekli talimatlar uygulandıktan sonra “ Dijital Operatör ” uygulamasına giriş yapılır.
  •  Uygulamaya giriş yaptıktan sonra eğer salla kazan hakkınızı henüz kullanılmamışsanız ekranın sol alt köşesinde salla kazan kampanyası ile ilgili bir işaret bulunacaktır.
  • Gösterilen bu işarete dokunduğunuz zaman sizi salla kazan kampanyasının sayfasına yöneltecektir. Yönlendirilmiş olduğunuz sayfada bulunan “ Şimdi Kazan ” butonuna tıklayarak telefonunuzu gösterilen şekilde sallamanız gerekmektedir.
  • Telefonunuzu gösterilen şekilde sallandıktan sonra ekranınızda sürpriz hediye paketi açılacak ve Turkcell’in o hafta için size tanımladığı hediye kolay bir şekilde hattınıza yüklenecektir. Salla kazan kampanyasından kazandığınız hediye paketinin kullanım süresi hediye çeşidine göre değişiklik gösterebilmektedir. 

UYARI; Turkcell salla kazan son yaptığı güncelleme ile hediye seçme dönemini başlattı. Artık salla kazan yaptıktan sonra karşınıza seçim yapabileceğiniz iki farklı hediye çıkmaktadır. İstediğiniz hediye kullanmak artık sizin elinizde.

Turkcell Salla Kazan Neler Kazanılabilir?

Turkcell, yapmış olduğu salla kazan kampanyasıyla mobil hat kullanıcılarına birçok alanda geçerli hediyeler kazanma şansı vermiştir. 1 GB’tan başlayarak 10 GB’a kadar giden hediye internet paketleri, hediye konuşma paketleri, hediye sms paketleri, Turkcell’ in yapmış olduğu bazı uygulamalarda hediye kullanım paketleri gibi birçok hediyeden birini kazanmak için ” dijital operatör ” uygulamasına giriş yapıp gösterildiği şekilde sallamanız yeterlidir.

Salla kazan kampanyasındaki hediye paketlerin çeşidine göre bazen saatlik, bazen günlük, bazen haftalık, bazen de aylık olan bir kullanım süresi ile kullanıcılarına vermektedir. Salla kazan kampanyası için gerekli talimatları yerine getirdikten sonra Sallama işlemi gerçekleştirilir. Cep telefonunuza kampanya ile ilgili bilgilendirme mesajının gelmesiyle birlikte kazanılan hediyeyi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Hangi Gün Kullanılır?

Turkcell salla kazan kampanyası sürekli bir şekilde kullanılmamaktadır. Kampanya kapsamında belirtilen süre dâhilinde kullanılmaktadır. Turkcell, kullanıcılarına her hafta olmak üzere 1 defa kampanyaya katılma hakkı tanımlamıştır. 

Salla kazan kampanyası her perşembe gecesi yenilenir. Kampanyadan kazanılan hediyeyi bir sonraki perşembe gününe kadar kullanıcı dilendiği gibi kullanabilir. Hediye paketinizdeki kullanılmayan haklar hattınızda hiçbir şekilde birikmez. Bir hafta süresi içinde sallama hakkını kullanmayan bir kullanıcı o hakkını tekrar kullanma şansına maalesef sahip değildir. Salla kazan kampanyası ile birlikte birçok hediyeyi ya da paketi hediye olarak kullanıcılarına sunan Turkcell, bu kampanya sayesinde kendi kullanıcısını da elinde tutmayı başarmıştır.

Turkcell Salla Kazan Faturalı Hatta Olur Mu

Turkcell aboneleri yönelik olarak sunduğu salla kazan sadece faturalı hatlara değil faturasız hat sahiplerinin de kullanımına açıktır. İster faturalı olsun isterse faturasız bütün Turkcell aboneleri salla kazan yapabilir. Ancak faturalı hat sahiplerinde daha fazla Turkcell bedava internet çıktığı bilinmektedir.

Turkcel Salla Kazan Yapamıyorum

Çok sık karşılaşılan ve bir çok kişinin yaşadığı sorunlardan biride Turkcell salla kazan yapamıyorum sorunudur. Haftada 1 defa salla kazan yapma hakkınız bulunmaktadır. Eğer o hafta içerisinde salla kazan yapmadıysanız uygulamayı telefonunuzdan silip tekrar kurmayı deneyebilirsiniz. Eğer sorun devam ederse uygulama içerisinde bulunan Dijital Operatör canlı desteğe bağlanabilirsiniz. Salla Kazan Hilesi yapmak sistem tarafından fark edilirse belli bir süre ban ceza alacağınızdan salla kazan yapamayabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan SMS ile Nasıl Yapılır

Turkcell salla kazan SMS yada Mesaj ile artık yapılmamaktadır. Salla kazan yapmak içim Turkcell hesabım diğer adı ile Dijital Operatör uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Dijital Operatöre girdikten sonra karşınıza çıkan hediye kutusuna tıklayarak salla kazan yapabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Ücretli Mi

Turkcell abonlerine yönelik olarak hayata geçirdiği salla kazan ister faturalı olsun isterse faturasız her hangi bir ücret olmadan ücretsiz olarak salla kazan yapmanıza olanarak tanımaktadır.

Sizlere bu yazımızda Turkcell salla kazan nasıl yapılır 2020 günce bilgilerini anlatmaya çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına bize sorabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. rojin dedi ki:

    Sala kazan butonuna bastıktan sonra telefonu salayınca hiç birşey gelmiyor ne yapmalıyım