Bedava İnternet

Turkcell Superbox Nedir? Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Turkcell Superbox Nedir? Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Turkcell Superbox Nedir? Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları Turkcell superbox Ocak ayında Turkcell tarafından duyurulan internet hizmetlerinden biridir. İnternet alt yapısı olmadan elektrik prizine takılarak çalışan superboz internet hizmeti 4.5G hızında internet kalitesi ile bilinmektedir.

İnternet alt yapısının olmadığı, internet bağlantısının koptuğu yada internetin çekmediği yerlerde kullanılan Turkcell süperbox hiç bir kuruluma yada internet ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz internet hizmetlerinden biridir. 4.5G ile Turkcell baz istasyonlarına bağlanarak internete girmenize olanak sağlamaktadır.

Sizlere bu yazımızda son günlerde sıkça tercih edilen superbox nedir, superbox fiyatı ile başvurusu nasıl yapılır hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Ayrıca Turkcell Superbox kullananlar ve yorumlarını sizler için derlemeye çalıştım.

Turkcell Superbox Nedir

Superbox internet erişimi yada internet alt yapısı olmayan evler ve iş yeri için çözüm önerisi olarak kullanıma sunulmuştur. Turkcell superbox modemi içinde bulunan SİM kart bulunduğunuz bölgedeki Turkcell 4.5G hızındaki baz istasyonuna bağlanarak evinizden internet girmenizi sağlar.

Her hangi bir kablo yada kuruluma gerek kalmadan Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz zaman yüksek hızda internet girmenize olanak sağlar. İnternet bağlanmak için ihtiyacınız olan tek şey elektrik prizdir. Superbox modeminizi elektrik prizine takarak dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Yanınızda taşıyarak ister yazlıkta ister kışlık evinizde kullanabilirsiniz. Superbox 4.5G üst limit hızı 375 Mbps’dir.

Turkcell Superbox Nereden ve Nasıl Alınır

Turkcell superbox abonesi olmak ve kullanmaya başlamak için Superonline üzerinden yada en yakın Turkcell mağazasından kimliğinizle başvuruda bulunmaz gerekli. Turkcell Platinium kullanıcılarına özel sunulan bu hizmeti başvurduktan sonra 4.5G kalitesinden yararlanıp yararlanmayacağınız testi yapılması için size randevu verilecek.

Ayrıca hemen abone olmak için 0850 396 1923 numarasını alıp randevu alabilirsiniz. Eğer cihaz kullanmaya uygun iseniz superbox modeminiz hemen teslim edilecektir.

Turkcell Superbox Tarifeleri

Bir birinden cazip kampanyalar ve paketleri ile hizmet veren superbox tarifeleri arasından seçip yapıp size uygun paketlerden birine geçebilirsiniz.

İşte superbox sınırsız  paketleri;

​Superbox Fırsat Paketi ​10 Mbps Limitsiz ​129,9 TL
Superbox 20 Mbps İnternet ​20 Mbps’ye Kadar ​179,9 TL

Superbox kotalı paketler ise;

Paket Adı​ ​Kota ​Fiyat
​Superbox 50 GB 4.5G İnternet ​50 GB 139,9 TL​
Superbox 100 GB 4.5G İnternet​ 100 GB​ ​159,9 TL
Superbox 200 GB 4.5G İnternet​ 200 GB​ ​269 TL
​Superbox 500GB 4.5G İnternet ​500 GB ​​399,90 TL

Turkcell Superbox Fiyatı

Bir birinden farklı fiyatları ile kullanıcılarının karşına çıkan superbox her keseye ve her bütçe uygun hizmet vermektedir.

  • Superbox 4.5G, 50 GB internet 139TL
  • Superbox 4.5G, 100 GB internet 159TL,
  • Superbox 4.5G, 200 GB internet 269 TL,
  • Superbox 4.5G, 500 GB internet 399,9 TL

Turkcell Superbox Kullananlar ve Yorumları

Turkcell superbox kullananlar yaptıkları yorumlarda çok kullanışlı ve işe yarayan bir hizmet olmasına karşın fiyatlarının yüksek olmasından ve bazı yerlerde internetin geçmesine karşın superbox ile internete bağlanmadıklarını söylemişlerdir.

Kullanım kolay olduğundan, internetin çekmediği yada internetin alt yapısının olmadığı yerlerde tercih edenler genelde superbox internetin sadece prize takılarak rahatlıkla kullanıldığından dolayı tercih ettiklerini söylemişlerdir.

Superbox kullananlar yaptıkları yorumlarda genelde internete bağlanırken ve kullanırken kopya yada yavaşlama sorunu yaşamadıklarını söylemişlerdir.

Superbox Bağlantı Kopması

Turkcell superbox kullananlar genelde yaşadığı sorunlardan biri ise superbox bağlantı kopma sorunudur. Nadiren de olsa 4.5G Turkcell baz istasyonların sinyal alamaması gibi durumlarda internet kopması yaşanır. Ayrıca her yerde kullanabileceğiniz superbox taşınabilir internet hizmetlerinden biridir. Evinizden internete rahat girereken başka bir yere gittiğinizde oradan internet sinyalinin zayıf olması bağlantının kopmasına neden olabilir.

Superbox Cayma Bedeli Hesaplama

Superbox cayma bedeli hesaplama işlemi genelde internet hizmetinden memnun kalmayanların hizmeti iptal etmesinden sonra çıkan ücrettir. Aslın cayma bedeli taahhüt bozmak anlamıda gelir. 12 aylık taahhüt verdiğinizde size indirim yapılır eğer siz taahhüdü erken bozarsanız size yapılan toplam indirim son faturanıza yansıtılır. Ortalama aylık 40 tl indirim yapıldığından kullandığınız ay kadar toplam indirim, kurulum bedeli ve vergiler tahsil edilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.