TurkNet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

TurkNet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turknet müşteri hizmetlerine direk bağlanma sorusuna internet arızası yada teknik sorun yaşayan herkesin sıklıkla sorduğu sorulardan biridir. Abone sayısını her geçen gün artıran internet sağlayıcılarından biri olan Turknet müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayarak müşteri temsilcisine bağlanmak bazen vakit alabilmektedir.

Sunduğu bir birinden güzel internet kampanyaları, kotasız ve hızlı internet sunma konusunda rakiplerini geride bırakan Turknet abone sayısı konusunda hızlıca yükselerek 300.000 aboneye ulaşmış durumda. Abone sayısınız yüklemesi ile beraber arıza ve tekmik destek konusunda sorun yaşayanlar genelde Turknet müşteri hizmetlerine direk bağlanarak sorunları hemen çözmek istemektedirler.

Turknet Müşteri Hizmetleri Tel

Turknet müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak bütün işlemlerini rahatlıkla hızlı şekilde halledebilirsiniz. Turknet müşteri temsilci iletişim numarası ise;

TurkNet Hızlı İşlem Hattı : 0850 288 80 80 (Şebeke içi ücretsiz)

TurkNet Satış ve Başvuru Takip Hattı : 0850 288 80 81

TurkNet Çağrı Merkezi : 0212 703 43 71

Faks: 0 212 216 55 60

Turknet Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Turknet müşteri hizmetlerine kolay bağlanmak için sizlere vereceğim yöntemi uygulayabilirsiniz. Turknet abonesi olmayanlar 0850 288 80 80 numarasını aradıktan sonra 1 tuşuna basmaları yeterlidir. Online canlı müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

Turknet müşteri temsilcisine direk bağlanmak için Turknet aboneleri ise;

 • 0850 288 80 80 iletişim numarasını aradıktan sonra 2 tuşuna basmaları gereklidir
 • Tuşlama sonrası T.C. kimlik numarası yada abone numarası girilerek temsilciye hızlı şekilde bağlanabilirsiniz.

Turknet Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

Bazen sistemlerde yaşanan yoğunluk yada sesli yanıt sistemi üzerinden yanlış tuşa basmak müşteri temsilcisine bağlanmayı zorlaştırabilir.Arama yaptıktan sonra yanlış tuşa basmak müşteri temsilcisine bağlanmanızı daha zorlaştırabileceği gibi yapmak istediğiniz işlemin de gecikmesine neden olur.

Turknet Müşteri Temsilcisini Aramak Ücretli Mi

Turknet müşteri temsilcisi aramak için her hangi bir ücret ödemesi yapılmaz. Haatınızda yada ev telefonunuzdan yaptığınız aramalarda sizden her hangi bir ücret kesilmez.

Turknet Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Turknet müşteri temsilcisini 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. 0850 288 80 80 tuknet destek hattınız ihtiyaç duyduğunuz her an arayarak işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Turknet Müşteri Hizmetleri Şikayet

Turknet müşteri hizmetleri cevap vermiyor sorusunu bir çok sormakta ve bu konu hakkında bir çok şikayet oluşmaktadır.

Sunduğu kaliteli hizmet ve güçlü internet alt yapısı ile ön plana çıkan turknet genelde internet hizmetleri konusunda en az şikayet alan sağlayıcılardan biri olmasına karşın müşteri hizmetleri destek konusunda gelen şikayetlere bağlı olarak alt yapısını durmadan güçlendirmektedir.

Sizlere bu yazımızda turknet müşteri temsilcisine direk bağlanma yolları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.


Yorumlar

 1. mustafa mertoglu dedi ki:

  yüz yüze görüşecek muattab arıyoruz çevap verin

 2. selahattin gündoğan dedi ki:

  allah belanızı versin kitapsızlar 2 ay oldu iptal edeli hala fatura yolluyorsunuz

 3. Yaşar dedi ki:

  sürekli altyapı sorunu var bulunduğunuz bölgede diye atlatıp duruyorlar canlı ulaşamıyorum çok umursamazlar hala dönüş yok

 4. Nevin Gümüş dedi ki:

  Sizin kadar sahtekar bir kurum ne gördüm ne duydum muhatap bulamıyorum karşımda vermediğiniz hizmet bedeli talep ediyorsunuz müşteriyi mağdur etmek kandırmak tahhutle uygulamanın farklı olmasi kısacası hukuki açıdan benim sizleri dava etmek için bir çok sebebim var lütfen şimdi yetkili birisi benimle irtibata geçerse iyi olur aksi takdirde bende yasal haklarimi arayacagin

 5. Aysel kahveci dedi ki:

  Otomatik ödeme için 10 haneli abonelik numarasını öğrenmek istiyorum

 6. muammer dedi ki:

  yeni bağlattığımız internet türk net daha 2 gün oldu bigisayardan internete girdiğim zaman yavaş gidiyor artı cep telefonlarına gogle ile iletişim olmuyor böyle giderse iptal etmek zorundayım bilginiz olsun ayrıca müşteri temsilcisine ulaşamıyorum memnun olmadım bu duruma lütfen beni arayın

 7. Serkan dedi ki:

  Vaybe nasıl işin içine düstük aradığın numarada oparatore bağlan seçeneği yok 3 gündür internet yok baglatalı 1 ay oldu muhattap bulamıyoruz titizlikle inceliyoruz diye mesaj atıyorlar. Ne yapıyorsunuz Mars’a kablomu çekiyorsunuz. Lan arakadas bu ülkede namuslu insan namuslu kurum kalmadımı nalet olsun.