Bedava İnternet

TurkNet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

TurkNet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turknet müşteri hizmetlerine direk bağlanma sorusuna internet arızası yada teknik sorun yaşayan herkesin sıklıkla sorduğu sorulardan biridir. Abone sayısını her geçen gün artıran internet sağlayıcılarından biri olan Turknet müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayarak müşteri temsilcisine bağlanmak bazen vakit alabilmektedir.

Sunduğu bir birinden güzel internet kampanyaları, kotasız ve hızlı internet sunma konusunda rakiplerini geride bırakan Turknet abone sayısı konusunda hızlıca yükselerek 300.000 aboneye ulaşmış durumda. Abone sayısınız yüklemesi ile beraber arıza ve tekmik destek konusunda sorun yaşayanlar genelde Turknet müşteri hizmetlerine direk bağlanarak sorunları hemen çözmek istemektedirler.

Turknet Müşteri Hizmetleri Tel

Turknet müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak bütün işlemlerini rahatlıkla hızlı şekilde halledebilirsiniz. Turknet müşteri temsilci iletişim numarası ise;

TurkNet Hızlı İşlem Hattı : 0850 288 80 80 (Şebeke içi ücretsiz)

TurkNet Satış ve Başvuru Takip Hattı : 0850 288 80 81

TurkNet Çağrı Merkezi : 0212 703 43 71

Faks: 0 212 216 55 60

Turknet Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Turknet müşteri hizmetlerine kolay bağlanmak için sizlere vereceğim yöntemi uygulayabilirsiniz. Turknet abonesi olmayanlar 0850 288 80 80 numarasını aradıktan sonra 1 tuşuna basmaları yeterlidir. Online canlı müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

Turknet müşteri temsilcisine direk bağlanmak için Turknet aboneleri ise;

 • 0850 288 80 80 iletişim numarasını aradıktan sonra 2 tuşuna basmaları gereklidir
 • Tuşlama sonrası T.C. kimlik numarası yada abone numarası girilerek temsilciye hızlı şekilde bağlanabilirsiniz.

Turknet Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

Bazen sistemlerde yaşanan yoğunluk yada sesli yanıt sistemi üzerinden yanlış tuşa basmak müşteri temsilcisine bağlanmayı zorlaştırabilir.Arama yaptıktan sonra yanlış tuşa basmak müşteri temsilcisine bağlanmanızı daha zorlaştırabileceği gibi yapmak istediğiniz işlemin de gecikmesine neden olur.

Turknet Müşteri Temsilcisini Aramak Ücretli Mi

Turknet müşteri temsilcisi aramak için her hangi bir ücret ödemesi yapılmaz. Haatınızda yada ev telefonunuzdan yaptığınız aramalarda sizden her hangi bir ücret kesilmez.

Turknet Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Turknet müşteri temsilcisini 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. 0850 288 80 80 tuknet destek hattınız ihtiyaç duyduğunuz her an arayarak işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Turknet Müşteri Hizmetleri Şikayet

Sunduğu kaliteli hizmet ve güçlü internet alt yapısı ile ön plana çıkan turknet genelde internet hizmetleri konusunda en az şikayet alan sağlayıcılardan biri olmasına karşın müşteri hizmetleri destek konusunda gelen şikayetlere bağlı olarak alt yapısını durmadan güçlendirmektedir.

Sizlere bu yazımızda turknet müşteri temsilcisine direk bağlanma yolları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. arif boşça dedi ki:

  müşteri hizmetleri operetöre bağlanamıyorum

 2. Ali Rıza dedi ki:

  258277**** numaralı hat ile internet abonesiyim. Zamlı tarife ile ilgili mesaj geldi . Tarifemiz özürlü tarife idi ve 88 lira olacak deniliyor. Aradığım halde müşteri hizmetlerinize bağlanıyorum. Tarafıma telefon ile ulaşmaz iseniz noter aracılığı ile kapatma yazısı yollayacam. Beni arayın arayın arayın.

 3. fatih kır dedi ki:

  sayın turk net acil donus beklıyorum sizden 2 aydır muhattap bulamıyorum telefon ve internetimin iptalini istedim hala donus yapılmadı 300 tl para odedım haram zıkkım olsun

 4. ahmet girgin dedi ki:

  müşteri hizmetlerine ulasamiyorum online işlemlerden görebilirsiniz diye ama o sayfada açılmıyor bu ay faturam neden yüksek geldi