Bedava İnternet

Vidyozone Nedir? Vidyozone Üyelik İptal Etme

Vidyozone Nedir? Vidyozone Üyelik İptal Etme

Vidyozone Nedir?

“Vidyozone” abonesi olanlar, HTML5 platformlarından vidyozone.mobi adreslerinde yer almakta olan video içeriklerini sınırsız bir şekilde izleyebiliyorlar; aboneliklerini devam ettirdikleri süre boyunca sınırsız olarak video streaming yapabiliyorlar. Vidyozone abonelikleri genel olarak bir şey indirdiğiniz esnada ya da film, dizi izleme sayfaları üzerinden belirmekte olan reklamlardan kaynaklanmaktadır. Aniden çıkan bu reklamlara onay vermeniz halinde bu servise abonelik yapılabilmektedir.

Vidyozone İptal etme

Pek çok insan Vidyozone aboneliğine istekleri dışında yaptığı ve bu uygulamaya para ödemek istemedikleri için aboneliği iptal etmek istiyor. Eğer sizler de Vidyozone uygulamasına istemeden üye olduysanız ve aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız;

 • Vodafone kullanıcısıysanız; Vidyozone aboneliğinizi kaldırmak için “iptal vidyozone” yazarak 1240’a SMS göndermeniz gerekmektedir. Eğer talep ederseniz 08503333663 müşteri hizmetleri numarasını tuşlayarak da üyelik sorgulaması ve iptalini yapabilirsiniz.
 • Eğer bir Turkcell abonesiyseniz, tıpkı Vodafone’da olduğu gibi “iptal vidyozone” yazarak 1240’a SMS gönderebilirsiniz. 08503333663 numarasını tuşlayarak çağrı merkezi ile de iletişime geçebilirsiniz.
 • Eğer bir Türk Telekom abonesiyseniz; Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak üyeliklerini iptal edebilirler. Eğer SMS ile iptal etmek isterseniz de “iptal vidyozone” yazıp 3480’a kısa SMS göndermeniz gerekmektedir.
  • Vidyozone telefonumdan para çekti, nasıl iptal edeceğim

   Aboneler Vidyozone keyword kullanarak; Turkcell ve Vodafone hatlarında 1240, Türk Telekom’da ise 3480 numarasına “iptal vidyozone” şeklinde SMS göndererek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu tarz ödemelerin önüne tamamen geçmek için de Mobil Ödeme sistemini kapatma imkanına sahipsiniz. İlk çekilen ödemeyi geri alma şansınız çok az fakat müşteri hizmetlerini arayarak durumu açıklamayı deneyebilirsiniz.

   Vidyozone Abonelik Sorgulama

   Vidyozone abonelik sorgulama işlemleri için standart tarifeden ücretlendirilmekte olduğunuz 08503333663 müşteri hizmetlerini arayarak yetkililerle irtibat kurabilirsiniz.

   Bu numarayı tuşlayarak telefonunuzun Vidyozone uygulamasına herhangi bir aboneliğinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Vidyozone aylık üyelik için talep edilmekte olan ücret ise Vodafone için 64 TL şeklindedir.

   Vidyozone İletişim

   Vidyozone ile iletişim kurmak isterseniz; Vidyozone Çağrı Merkezi Numarasını 0850 333 36 63 tuşlayarak, merak ettiklerinizi öğrenebilir, abonelik iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Turkcell ve Vodafone kullanıcıları 1240, Türk Telekom kullanıcıları 3480 numarasına kısa mesaj göndererek aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.