Bedava İnternet

Vodafone Arama Dökümü Konuşma Dökümü Nasıl Çıkarılır?

Vodafone Arama Dökümü Konuşma Dökümü Nasıl Çıkarılır?

Vodafone Arama Dökümü ve Konuşma Dökümü Nasıl Çıkarılır? Bir çok kişi ya fazla gelen telefon faturalarından yada telefondan telefonunda yapılan görüşmelerin ayrıntıları öğrenmek için ayrıntılı telefon dökümü nasıl çıkarılır hakkında bilgi almak istemektedirler.  Hattınız üzerinden yaptığınız aramalar yasal olarak sistem üzerinden 6 ay boyunca kullanıcılara sunulması zorunludur.

Faturanız yüksek geldiğiniz, dakikalarını, internet yada SMS’leriniz çok erken bitiyorsa ayrıntılı fatura detayını sorgulayarak fatura detaylarını inceleyebilirsiniz. Faturalı hat ve faturasız hat sahiplerinin kullanabileceği fatura detayı sorgulama servisinde sadece yapılan aramalar değil internet ve sms kullanımı hakkında da ayrıntılı bilgi edebilirsiniz.

Vodafone Arama Geçmişi Nasıl Çıkarılır

Vodafone arama geçmişini sorgulama yada vodafone arama geçmişini görüntülemek için Vodafone Self Servis hizmetini kullanabilir yada Vodafone Online İşlemler üzerinden detaylı şekilde inceleme yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak Vodafone arama geçmişini incelemek için telefon numarası ve şifreye ihtiyacınız vardır.

Arama geçmişini görüntülemek için telefonunuzda SIFRE yazıp 7048 gönderebileceğiniz gibi S yazıp 7000 göndererek şifre sahibi olabilirsiniz. Artık bu şifre ile giriş yapıp arama geçmişinizi ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Vodafone Self Servisi Görüşme Detayları Nasıl Bakılır

Vodafone self servise giriş yaparak ayrıntılı görüşme dökümü nasıl çıkarılır sizler ayrıntılı olarak anlatmak istiyorum. İlk olarak Vodafone online işlerler sayfasına girip telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

vodafone online işlemler

 

Giriş yaptıktan sonra ana sayfada Tarifim ve Kullanımlarım kısmına tıklayarak Kullanım Detaylarım adımını tıkladığınızda bilgileri görebilirsiniz. Ayrıca Fatura detaylarını faturalarım sekmesine tıkladıktan sonra fatura detaylarına tıklayarak ulaşmanız mümkün.

vodafone fatura dökümü

 

Faturasız hat sahipleri geriye dönük olarak 1 aylık kullanım detaylarını görüntülemelerine karşın faturalı hat sahipleri son 6 aya ait bilgileri ve görüşme detaylarını inceleyebilir. Kullanım detaylarında hangi telefon numarasının arandığı, görüşme yapılan saat ve tarih ayrıntılı olarak verildiği gibi görüşme, SMS yada internet kullanımın ücretli yada ücretsiz mi yapıldığı dokümanda görülmektedir.

vodafone fatura dökümü

 

vodafone fatura dökümü

Kullanım detaylarını ay ay olarak görüntüleyebilmek için geriye dönük olarak aylık tarih yada ay bilgisini tıklamanız gerekmektedir. Kullanım dönemi seçin başlığı altında bölüme tıklayarak tarih seçmeniz yeterlidir.

Vodafone yanımda servisini ister bilgisayarınızdan isterseniz telefonunuzdan kullanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını indirerek dilediğiniz zaman fatura ayrıntılarını incelemeniz mümkün.

Vodafone Arama Geçmişi Nasıl Silinir

Genelde çok sık sorulan sorulardan biride Vodafone arama geçmişi nasıl silinir, Vodafone görüşme detayı silme işlemi nasıl yapılır sorusunu çok sık sormaktadırlar.

Vodafone görüşme, SMS yada internet geçmişiniz 6 ay olacak şekilde isteme kayıt edildiğinden kesinlikle silinme söz konusu değildir. Yasal olarak arama detayı size 6 ay boyunca verildiğinden kayıtlar silinmez ve sadece size özel olarak sunulur. Faturasız hat kullananlar geriye dönük 1 aylık arama geçmişlerini sorgulamaktadır.

Genelde başkasının yada eşinin arama dökümünü ayrıntılı incelemek isteyenler gizlice arama geçmişini incelemeleri kesinlikle yasal değildir. Asla başkasının telefonundan arama geçmişine bakmayınız. Bu hizmet kişiye özeldir. Vodafone arama geçmişi silinmemesine karşı hattınızı başka operatöre taşırsanız arama geçmişiniz otomatikten kapanacaktır.

Vodafone Arama Dökümü Alma Yöntemleri

Vodafone arama dökümü almanın en kolay yolu online işlemler yada mobil uygulama olmasına karşın diğer yöntemler ile geriye dönük arama geçmişinizi inceleyebilirsiniz.

 • Size en yakın Vodafone bayisine kimliğinizle gidip geriye dönük görüşme detaylarını alabilirsiniz. Bu hizmetten sadece hat sahipleri yararlanabilir.
 • Vodafone çağrı merkezini arayıp ayrıntılı arama istediğinizde e-posta adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz. 542’yi ya da 0542-542-00-00 numaraları aramanız yeterlidir.
 • Mobil telefonunuzdan İOS yada ANDROİD uygulamalar üzerinden Vodafone yanımda uygulamasını indirerek ayrıntılı inceleme yapabilirsiniz.

Google Play yada App Store pek çok uygulama arama geçmişini görüldüğünü söylemesine karşın kesinlikle sahte yazılım barındıran uygulamaları indirerek telefonunuza zarar vermeyiniz.

Vodafone Mesaj Dökümü Nasıl Çıkarılır

Vodafone yanımda, Vodafone Self Servis üzerinden atılan mesaj yada yapılan görüşmelerin ayrıntıları verilmesine karşın asla mesaj dökümü bilgisi ayrıntılı olarak verilmemektedir. Gelen yada giden mesaj içeriği asla paylaşılmamaktadır. Sadece mahkeme kararı ile ayrıntılı mesaj dökümü talep edilir.

Vodafone Yanımda Arama Geçmişine Nasıl Bakılır

Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek arama geçmişini incelemeniz mümkündür. Uygulamaya telefon numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra kullanım detayları kısmından incelemeniz mümkün. Ayrıca vodafone yanımda arama dökümünü istediğiniz e-posta adresine göndermeniz mümkün. Vodafone yanımda arama geçmişi asla silinmez. Geriye dönük olarak 6 ay süre ile hat kullanıcı tarafından incelenmek üzere sizlere sunulur.

Sizlere bu yazımızda vodafone görüşme detayları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Genelde bu konu hakkında çok sık sorular almaya başladım. Eşinizin, nişanlı yada sevgilinizin arama yada mesaj geçmişine bakmak etik olmamasına karşın gizli olarak telefon detaylarını incelemek asla mahkeme kararı ile olmalıdır. Unutmayın arama geçmişi kişiye özeldir ve özel hayatın gizliliği esas alınmaktadır. Arama ve mesaj geçmişi kişiye özeldir sadece hat sahibine bilgi verilir.

Vodafone Online Self Servis Arama Geçmişi

Vodafone faturalı ve faturasız tüm hat sahipleri Vodafone online self servis üzerinde fatura detaylarını inceleyebilirler. Vodafone.com.tr’ye girerek, Online Self Servis üzerinden geçmişe faturalarını inceleyerek detaylı olarak arama ve konuşma detaylarını inceleyebilirler.

Vodafone online self servis arama geçmişini görmek için faturalarım adımını takip ederek geçmişe dönük 6 aylık faturaları inceleyebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone arama geçmişi nasıl çıkarılır, Vodafone konuşma detayları inceleme ve Fatura dökümü nasıl alınır sorularına cevap vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. Sevgi Akay dedi ki:

  Ara kayıtlarını silmek

  1. burak dedi ki:

   evet

  2. adem dedi ki:

   son altı ay kalıyor diye biliyorum

 2. Yasemin dedi ki:

  Birşey sorabilirmiyim Bu hizmet kişiye özeldir. Vodafone arama geçmişi silinmemesine karşı hattınızı başka operatöre taşırsanız arama geçmişiniz otomatikten kapanacaktır. Demişsiniz peki başka bir aboneye geçtik eşimiz inanmayıp hala bu konunun üstüne gittiği için Vodafone nin ana bayisine giderek veya müşteri hizmetlerini arayarak dokümanı alma gibi bı ihtimali olabilirmi ?

  1. adem dedi ki:

   son altı ayı alabiliyor hat sahibinin onayı ile yoksa eşde olsa verilmiyor

 3. Sera dedi ki:

  Başka bir aboneye geçtiğimizde ne olursa olsun dokümanı çıkartabilir miyiz yoksa kalıcı olarak silinirmi yani turktelekom a geçtim diyelim vodafoneyi arayarak ben vodafon kullanıyordum ve o kullandığımız sürenin dokümanını istiyorum desem verirlermi turktelekom abonesi olduğum halde

  1. adem dedi ki:

   başka bir hat aboneliği başladığı 2. ayda silinir

 4. YUSUF KELEŞ dedi ki:

  2014 YILINA AİT OLAN AYLAR BAZINDA FATURA KONUŞMA DÖKÜMÜ ALMAK İSTİYORUM BELİRTTİĞİM E MAİL ADRESİME AY AY GÖNDERİLMESİNİ İSTİYORUM

 5. Nisanur dedi ki:

  Kişi kendisine ait kullandigi numaranin mesaj içeriklerini onay verirse çıkarılır mı?

 6. Nur dedi ki:

  Vodafone mu aman aman uzak durun dolandirici firmadan baska bisi degil 1 sene once faturalarini odedigim ve iptal ettigim hatlarin son dort ayda aktif etmisler ve 4 aylik fatura cikarmislar bunu bir tek bana degil canakkale geliboluda yasiyan bir cok insana yapmislar haram zıkkim olsun koca firma sen bolemi ayakta duruyosun

 7. Onur dedi ki:

  Vodafon hat sahibiyim geçmiş görüşme dokumlerimi email adresime gelmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim

 8. Faik yilmaz dedi ki:

  2 eylul saat 05 de biri durmadan arıyor nasıl bulabilirim

 9. Yaşar kütük dedi ki:

  Konuşma dökümanımı almak istiyorum müşteri hizmetlerini ulaşamıyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 10. Kezban dedi ki:

  Arama geçmişini TC kimlik numarasıyla nasıl cikartabilirim

 11. Orhan dedi ki:

  Son 6 ay ait arama ve bütün mesaj detayını watsapp Instagram dahil öğrenebilir miyim?