Bedava İnternet

Vodafone EBA 3 GB Bedava İnternet

Vodafone EBA 3 GB Bedava İnternet

Vodafone EBA 3 GB bedava internet Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliği ile beraber faturalı yada faturasız bütün hat sahiplerinin hatlarını 3 GB bedava internet yüklemesi yapacak.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın resmi sitesi olan eba.gov.tr sitesine ve EBA uygulaması üzerinden giriş yapan tüm kullanıcılarına ücretsiz eğitim almaları için her ay 3 GB bedava internet verecektir.

Vodafone EBA 3 GB İnternet Nedir

Okulların belli bir süre kapanması durumda uzaktan eğitim için kullanılan EBA Milli Eğitim Bakanlığının yürürlüğe koyduğu eğitim sisteminden biridir. EBA sitesine ve uygulamasına giriş yapmak için Milli Eğitim Bakanlığı ve Vodafone iş birliği ile bütün vodafone hat kullananlara 3 GB bedava internet vermektedir.

Uzaktan eğitim ile beraber derslerin evden devam ettiğini söyleyen Milli Eğitim Bakanlığı öğrencilerin derslerini daha rahat yapabilmeleri için Vodafone ile beraber ortak çalışma yaparak bütün faturalı ve faturasız vodafone abonelerinin hatlarına eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinden kullanmaları için 3 GB bedava internet tanımlamıştır.

Vodafone EBA 3 GB İnternet Nasıl Alınır

Vodafone bedava internet kampanyalarından biri olan Vodafone eba 3 gb bedava internet kampanyasına katılmak ve 3 gb bedava interneti almak için her hangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Bütün vodafone faturalı yada faturasız abonelerin hatlarına otomatik olarak tanımlanacaktır.

3 GB hediye internet ile bütün aboneler eba üzerinden ücretsiz erişim sağlayacaktır. Vodafone 3 gb bedava internet aylık olarak hatlara tanımlanmıştır. Her ay tekrarlanan bu kampanyada aylık tanımlanan internet 3 GB’dır.

Vodafone EBA Ücretsiz İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli

EBA 3 gb bedava internet vodafone hatlarının hepsine otomatik olarak tanımlanmıştır ve aylık olarak kullanıma uygudur. Hattınıza tanımlanan 3 GB 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Eba paketi otomatik olarak her ay yenilenecektir.

BENZER KONULAR  Vodafone Saçma Güzel Tarifeleri

EBA 3 GB İnternet Alınır Vodafone

Bireysel faturalı ve faturasız tüm Vodafone aboneleri, Milli Eğitim Bakanlığına ait olan eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinden hizmet sunan eğitim portalına her ay 3 GB’a kadar ücretsiz erişim sağlayabilecek.

EBA için geçerli 3 GB vodafone bedava internet nasıl alınır sorusuna cevap vermeye çalıştım. Eba mobil yada bilgisayardan giriş yapıldığında kotanızdan değil hediye internet paketinden düşülecektir.

Eba ücretsiz internet vodafone ve eba 3 gb nasıl kullanılır ve vodafone eba 3 gb internet nasıl alınır sorularına cevap vermeye çalşıtım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.