Bedava İnternet

Vodafone Faturasız İnternet Tarifeleri

Vodafone Faturasız İnternet Tarifeleri

Vodafone Faturasız İnternet Tarifeleri; İnternet günümüzde olmaz ise olmaz olan teknolojik ihtiyaçların başında yer alıyor. Vodafone, faturasız hatlarda bolca internet paketlerinden faydalanılsın diyerek özel kampanyalar yapmaya devam ediyor. Her bütçeye uygun olan paketlerde dilediğinizce hem de oldukça uygun fiyatlara internet paketleri sizi bekliyor.

Faturasız hat kullanıyorum diyorsanız, belirlediğiniz limitler doğrultusunda internet alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz İnstagram’da, dilerseniz Facebook’ta bolca paylaşım yapabilirsiniz. Video izleyebilir, kota aşımına takılmadan istediğiniz uygulamaları indirebilirsiniz. Tüm bu işlemleri en iyi fiyatlara süper internet tarifeleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Yenilenebilen bu tarifeler ile uzun süreli kullanımlar sizi bekliyor. Eğer Vodafone’li değilseniz en yakın şubeden kaydınızı yaptırarak ekstra hediye internet hakkı da kazanabilirsiniz.

Vodafone Faturasız İnternet Tarifeleri 2020

Vodafone faturasız hat sahiplerine yönelik internet paketleri ise;

Vodafone Faturasız Doldur İnternet Paketleri

Faturasız hatlarda daha az GB internet olduğu algısı pek çok kişi için geçerlidir. Ancak Vodafone özellikle bu sezon yaptığı kampanyalar ile bu algıyı tam anlamı ile kırıyor. Artık dilediğiniz kadar ücret ödeyerek istediğiniz miktar GB almak mümkündür. Eğer sadece 1GB internet ihtiyacım var diyorsanız ödemenizi yaparak anında internet hakkınızı elde edebilirsiniz.

Ne kadar internet ihtiyacınız varsa o kadar tercih ederek bütçenizi yormadan kullanımlarınıza başlayabilirsiniz. Yine Freezone tarifesini kullanacak olanlara bolca internet bedava. Eğer 26 yaşındaysanız ve internette dolaşmayı seviyorsanız bu tarife tam size göredir. 4 GB internet bana yeter diyorsanız ve yanında da 750 dakika konuşma da hiç fena olmaz diyorsanız bu tarifeye geçmek için acele etmelisiniz.

Vodafone faturasız doldur paketleri aylık yenilenmez ve kullandığınız tarifeye ek internet olarak verilir.

 • Vodafone Faturasız Uyumlu 5 paketi
 • Vodafone Faturasız Red 20
 • Vodafone Faturasız Yeni Süper Uyumlu
 • Vodafone Faturasız Red 25
 • Vodafone Faturasız Uyumlu Genç 4
 • Vodafone Faturasız Uyumlu Genç 6
 • Vodafone Faturasız Uyumlu Genç 10
 • Vodafone Uyumlu Genç Oyun
 • Vodafone Faturasız Red 30 ve Red 35

Vodafone Faturasız Konuştukça İnternet Kazan 

Konuşarak internet kazanma fikri ilk başta imkânsız gibi gelebilir. Ama Vodafone bir ilke daha imza atarak konuştuğunuz kadar GB tarifelerini hattınıza yüklemeye devam ediyor. Sadece 19 TL ödeyerek 500 dakika her yöne konuşabilir ve konuştuğunuz kadar internet hakkını kazanabilirsiniz. Faturasız esnek paketi ile sadece 29 TL ödeyerek 8GB internet hakkını kazanabilir ve kesintisiz internet keyfinin tadına varabilirsiniz. Bunun yanı sıra hem konuşma hem de SMS hakkını da elde edebilirsiniz.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Tarifeleri

Vodafone faturasız hat sahipleri konuştukça internet kazandıran tarifelerden birine geçtiklerinde hafta için konuştuğu kadar imternet hafta sonu hediye kazanacaklar.

 • Vodafone Uyumlu Bol Dakika 1 GB internet her yöne 1500 dakika ve 250 sms tarifesi
 • Konuştuğunca İnternet Medium 3 GB internet her yöne 500 dakika ve 1000 sms tarifesi
 • Konuştuğunca İnternet Large 4 GB internet her yöne 750 dakika ve 1000 sms tarifesi
 • Konuştuğunca İnternet Xlarge 5 GB internet her yöne 500 dakika ve 1000 sms tarifesi

Vodafone Faturasız Yenilenen Tarifeler

Faturasız yenilenen tarifeler ile artık gün bekleme derdine son verebiliyorsunuz. Eğer paketiniz zamanından önce biterse artık 30 günü beklemenize gerek kalmadan tarifenizi yenileyebiliyorsunuz. Eğer Vodafone hattınızı yeni taşıdıysanız sadece 27 TL ödeyerek 7 GB internet sizin olabilmektedir. Bunun yanında konuşma hakkı ve SMS kullanımları da dahil olmaktadır.

Tüm Vodafone’liler için de yine bu kampanyadan faydalanmak mümkün olmaktadır. Sadece kısa bir mesajla anında internet tarifelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone’de bir diğer özel tarife ise kafama göre tarifesidir.  Konuşma dakikasını ve GB’larınızı siz belirleyerek anında kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Dilediğinizce konuşma dakikası, İnstagram, sınırsız Whatsapp paketi ve dilediğinizce kullanabileceğiniz müzik paketleri ile kafama göre tarifesi tam size göre bir seçim olacaktır.

Vodafone Faturasız Yenilenen Tarifeler

Yenilenen Tarifelerle artık kontrol sizde!

30 gün bekleme koşulu olmadan istediğiniz anda tarifenizi yeniden satın alabilirsiniz.

 • Yenilenen 2 GB; Her yöne 750 dakika 250 SMS ve 2 GB internet
 • Yenilenen 4 GB; Her yöne 750 dakika 250 SMS ve 4 GB internet
 • Yenilenen 6 GB; Her yöne 750 dakika 250 SMS ve 6 GB internet

Vodafone Faturasız İnternet Paketleri

Vodafone ailesine katılan yada yeni faturasız hat alanlara yönelik yapılan paketler

Süper Kolay Paket 25

Süper kolay 25 GB paketi faturasız abonelerin alabileceği internet paketi oldukça yüksek olan paketlerden biridir. İlk ay ücretsiz olarak kullanabileceğin Süper Kolay Paket 25 GB internet,  750 dakika ve 250 SMS içermektedir.

Süper Kolay Paket 7

Süper kolay 7 GB paketi faturasız abonelere özeldir. Süper Kolay Paket 7 GB internet,  750 dakika ve 250 SMS içermektedir.

Süper Kolay Paket 8

Paket içeriği 28 gün boyunca geçerlidir.

8 GB
250 SMS
Her Yöne 750 DK

Süper Kolay Paket 14

Vodafone yeni hat alan yada hattını taşıyan tüm abonelere 14 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS içeren paketidir. Vodafone mağazalarından ve Vodafone internet sitesinden satın alabilirsiniz.

Süper Kolay Paket 10

Paket içeriği 28 gün boyunca geçerlidir. Yeni abonelere özel.

10 GB
250 SMS
Her Yöne 750 DK

Süper Kolay Paket 17

Paket içeriği 28 gün boyunca geçerlidir. Yeni abonelere özel.

17 GB
250 SMS
Her Yöne 750 DK

Süper Kolay Paket 5500

Paket içeriği 28 gün boyunca geçerlidir. Yeni aboneler özel.

500 MB
250 SMS
Her Yöne 2500 DK
Sizlere bu yazımızda Vodafone faturasız internet tarifleri ve paketleri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soru ve önerileri yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Mngs dedi ki:

  Mrb yeni vadofoneye geçtim ama paket alamıyorum 35 tl var paket olmadi bana 10 GB 750 dk 250 sms paketini nasil alabilirim 35 tl yazıyor lütfen cevap verin