Bedava İnternet

Vodafone Faturaya ek telefon nasıl alınır?

Vodafone Faturaya ek telefon nasıl alınır?

Vodafone Faturaya ek telefon nasıl alınır?

Vodafone Faturaya ek telefon nasıl alınır? Akıllı telefonlar, günümüzde bilgisayarlardan bile daha değerli oldular. Günümüzün büyük çoğunluğu onların başında geçiyor, işlerimizi daha fazla bu telefonlar üzerinden yapıyoruz. Özellikle de Samsung, Apple ya da Huawei gibi Dünya markalarının üretmekte olduğu telefonları herkes kullanmak istiyor.
Son dönemlerde telefon almak fiyatların artışından dolayı zorlaşmaya başladı. İnsanlar, başta Vodafone olmak üzere GSM operatörlerinin faturaya ek olarak sundukları telefon kampanyalarından yararlanmaya çalışıyorlar. Peki, Vodafone Faturaya ek telefon nasıl alınır? Her ne kadar taksitlendirmeler yüzünden vade farkı ödemek mecburiyetinde kalınsa bile herkes istediği telefonu faturaya ek bir şekilde alma imkanına kavuşuyor. Bu yazımızda Vodafone Faturaya ek telefon nasıl alınır sorusunun cevabını sizlere vermeye çalıştık.

Vodafone Faturaya ek telefon almak için gerekli şartlar, belgeler

Faturaya ek olarak bir telefon satın almak için Vodafone abonelerinden birtakım koşulları karşılamalarını istiyor. Bu şartları yerine getirmeyen kullanıcılar ne yazık ki faturaya ek telefon kampanyalarından yararlanamıyor. Peki, Vodafone Faturaya ek telefon almak için gerekli belgeler, şartlar nelerdir?

 • Minimum 8 ay faturalı hat kullanıcısı olmak,
 • Faturalarınızı zamanında, herhangi bir gecikme olmadan ödemiş olmak. Tıpkı bankaların yapılan ödemeler doğrultusunda müşterilerine kredi notu vermesi gibi, Vodafone da ödenen faturalar doğrultusunda abonelerine puan vermektedir.
 • Kara-gri listede olmamak,
 • Kredi notunun yüksek olması. Vodafone da tıpkı diğer GSM firmaları gibi artık kullanıcılarının bankalarda yer alan kredi notlarının sorgulamasını yaptıktan sonra cihaz satılı yapmaya başladı.
 • Diğer GSM firmalarının da talep ettiği gibi Vodafone da tek faturalı hatta maksimum 2 adet cihaz almış olmanızı şart koşmaktadır. Yani eğer ki daha önceden 2 adet cihaz almışsanız ve 3. cihazı almayı istiyorsanız maalesef alma şansınız bulunmamaktadır.
  • Eğer ki yukarıda yer alan koşulları sağlıyorsanız, Vodafone üzerinden faturanıza ek bir cep telefonu alma şansını yakalayabilirsiniz. Merak ettiğiniz her şeyi Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

   Vodafone Faturaya ek telefon kaç ayda alınır

   Peki, Vodafone Faturaya ek telefon kaç ayda alınır? Faturaya ek telefon satın alabilmeniz için, Vodafone 6/12 ay ödenebilir kampanyalar sunmaktadır. 01.02.2019 tarihinden itibaren 3.500 TL ve üzerindeki cihazlar 6 ay, 3.500 TL altında olan telefonlarda ise 12 ay şeklinde satılmaktadır. Bunun yanı sıra ön ödeme seçeneğinden de yararlanma şansınız bulunmaktadır.

   Vodafone faturaya ek telefon Sorgulama nasıl yapılır?

   Vodafone faturaya ek telefon Sorgulama nasıl yapılır sorusunun cevabını merak ediyorsanız, bunun iki yöntemi bulunmaktadır;

   • Vodafone Müşteri hizmetlerinin 0 (542) 542 00 00 numarasını tuşlayarak,
   • Vodafone şubelerine giderek Vodafone faturaya ek telefon sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
    • Vodafone faturaya ek telefon kalan taksit sorgulama

     Vodafone faturaya ek telefon kalan taksit sorgulama işlemleri için Vodafone web sitesinde yer almakta olan Vodafone Yardım sayfası üzerinden; taksitlerinizin, borçlarınızın ve alacaklarınızın sorgulamasını yapabilmektesiniz. Bu bilgilere ulaşabilmeniz için; T.C. Kimlik numaranızı, baba adınızı ve anne adınızı girmeniz gerekmektedir. Sizden talep edilen bilgileri girdikten sonra Borç ve Alacak butonuna basarak taksit sorgulamalarınızı da yapabilirsiniz. Bu işlemi aynı şekilde e-devlet üzerinden de gerçekleştirebilme imkanına sahipsiniz. E-Devlet üzerinden Vodafone Borç Sorgulama işlemi hakkında bilgi almak için E-Devlet Üzerinden Vodafone Borç Sorgulama ve Ödeme
     başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz

     Vodafone faturaya ek telefon toplu ödeme

     Kullanıcılar genellikle taksitli ödeme yöntemi ile faturaya ek telefon almaktadırlar. Ancak Vodafone faturaya ek telefon toplu ödeme yöntemi ile de telefon alabilme imkanına sahipsiniz. Toplu ödeme yapmanız halinde bazı indirimlerden ve kampanyalardan yararlanma şansınız da olabilir.

     Vodafone faturaya ek telefon iade

     Peki, Vodafone faturaya ek telefon iade işlemleri nasıl gerçekleştirilmektedir? Siparişinizin size ulaşmış olduğu günü takip eden 14 gün içinde cayma hakkına sahipsiniz. Bu hakkınızı kullanarak ürününüzün iadesini gerçekleştirme imkânınız bulunmaktadır. Üründen kaynaklanmakta olan herhangi bir arızadan dolayı yapmak istediğiniz iadelerde, Tüketicinin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuatta yer almakta olan defolu hükümleri içerisinde iade ve değiştirme hakkını kullanma imkanına sahipsiniz. Sitede yer almakta olan ürünler, herhangi bir kampanya dönemi içerisinde sınırlı sayıda stoklar ile satışa sunulduğu için değişim işlemleri her zaman yapılmayabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.