Bedava İnternet

Vodafone Kazandıran Sorular Anında 1GB İnetrnet Hediye

Vodafone Kazandıran Sorular Anında 1GB İnetrnet Hediye

Vodafone internet kazandıran sorular sayesinde hediye internet kazanmanız mümkün. Kullanıcıları hediye internet veren vodafone yeni uygulamalarından biri olan Kazandır Sorular ile hem oyun oynayabilir hemde bedava internet kazanabilirsiniz.

Gün geçtikçe abone sayısını artıran vodafone yeni uygulaması ile abonelerine 1 gb bedava internet vermektedir. Ayrıca oyun oynadıkça bedava intenet kazanmaya devam edersiniz. Vodafone 2030 kazandıran sorular servisi ücretlidir.

İnternet Kazandıran Sorular Vodafone

Kazandıran Sorular, Artı Mobil ve Vodafone işbirliği ile sunulan ve kullanıcıların topladıkları puanlar karşılığında hediye internet paketi kazandıkları bir bilgi yarışmasıdır. Kazandıran Sorular bilgi yarışmasına ilk defa giriş yapan kullanıcılar diledikleri zaman bir hafta boyunca kullanabilecekleri 1 GB hediye internet paketi kazanır. 30 Gün boyunca soruları çözerek 3000 Puan kazanma imkanları vardır. Diledikleri zaman topladıkları puanları data pakedine çevirebilirler. 1 GB için 1500 Puan harcamaları gerekmektedir. Abonelik yenilendiği zaman daha önce topladıkları puanlar silinmez ve kendilerine 1 GB Hediye edilir.

Üyelik Alım Kanalları: SMS & Wap

Servis İşletim Kanalları: İnternet & Mobil İnternet

Web Adresi: http://kazandiransorular.com/pmp.php

Wap Adresi: http://kazandiransorular.com/pmp.php

Servis Tanıtım Kanalları: http://kazandiransorular.com/pmp.php

Kazandıran Sorular Servisten Kimler Yararlanabilir?

Kazandıran Sorular servisinden tüm Vodafone kullanıcıları yararlanabilir.

Kazandıran Sorular Servise Üyelik Nasıl Gerçekleştirilir?

Kazandıran Sorular servisine üyelik oluşturmak isteyen Vodafone kullanıcıları bunu ister SMS ile isterse landing üzerinden gerçekleştirebilir.

  • SMS ile Abonelik Nasıl Gerçekleştirilir?

Kazandıran Sorular servisine SMS ile üyelik oluşturmak isteyen Vodafone kullanıcıları KAZAN, ABONE, KZN yazıp 2300’a kısa mesaj gönderebilir.

  • WEB/WAP ile Abonelik Nasıl Gerçekleştirilir?

Kazandıran Sorular servisine Landing üzerinden üyelik oluşturmak isteyen Vodafone kullanıcıları http://kazandiransorular.com/pmp.php adresine giriş yaparlar ve cep telefonlarına gönderilen şifreyi bu sayfaya girerek abone olabilirler.

BENZER KONULAR  Vodafone Evde İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Haftalık 1 GB Hediye İnternet Paketi Nasıl Yüklenir?

1 GB hediye internet paketini yükleyebilmek için kullanıcının http://oyna.kazandiransorular.com adresine giriş yaparak Ödüller sekmesi üzerinden yüklemeyi tamamlaması gerekmektedir. Yükleme tamamlandığında Vodafone tarafından bilgilendirme SMS’i kullanıcıya iletilir.

Bilgilendirme SMS İçeriği: Kazandıran Sorular’in size hediyesi olan 1 GB hattınıza tanımlanmıştır.

Kazandıran Sorular Servisi Ücretlimi

Kazandıran Sorular üyelikli bir servis olup kullanıcılar tüm vergiler dahil 28 TL olarak ücretlendirilir ve iptal edilmediği sürece aylık olarak yenilenir. Üyelik oluşturma ve yenileme esnasında kullanıcının mevcutta asgari 28 TL bakiyesi yok ise servis üyeliğini gerçekleştirilememektedir.

Servis Nasıl Kullanılır?

Cep telefonu numarası ve kullanıcılara iletilecek şifre ile http://oyna.kazandiransorular.com adresine giriş yapılarak her gün 10 soruluk bilgi yarışması cevaplanabilir. Yarışmacı, doğru cevapladığı her soru karşılığında 10 puan kazanırken yanlış yanıtlanan soru karşılığında herhangi bir puan kazanımı gerçekleşmemektedir. Kullanıcı, 10 soruluk bilgi yarışması üzerinde maksimum 100 puan kazanabilir.

1 GB İnternet Paketi Kazanmak İçin Kaç Puan Birikmesi Gereklidir?

1 GB hediye internet paketi kazanabilmek için kullanıcının toplam 1500 puanı olması gerekmektedir. Puanın yeterli olduğu durumlarda bir hafta boyunca kullanılabilecek 1 GB hediye internet paketi, kullanıcı tarafından istendiği zaman http://oyna.kazandiransorular.com adresi üzerinden onaylanabilir.

Vodafone Kazandıran Sorular Nasıl İptal Edilir

Servis Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

SMS ya da Landing üzerinden üyelik oluşturduğu farketmeksizin Kazandıran Sorular üyeliğini sonlandırmak isteyen kullanıcı IPTAL ya da IPTAL KAZANDIRAN SORU yazıp 2300 kısa numarasına SMS gönderebilir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.