Bedava İnternet

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma; Vodafone ülkemizde hizmet veren köklü operatör firmalardan bir tanesidir. Yıllar boyu ülkemizde güzel hizmetler vermiş ve inanılmaz kampanyalara da imzasını atmıştır. Son olarak Turkcell’in Superbox hizmetine rakip olarak Vodafone Redbox hizmetini müşterilerine sunmuştur. Ülkemizde birçok kişi tarafından Vodafone Redbox kullanılmaktadır. Peki, Vodafone Redbox nedir? Ne işe yarar? Gelin Birlikte inceleyelim.

Vodafone Redbox Nedir?

Taşınabilir internet olması ile evde, işte, tatilde, seyahatte ve istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz bir Vodafone hizmetidir. Evde sabit İnternete farklı bir yorum getiren fiber internet sayesinde istediğiniz her yerde internete bağlanabilirsiniz. Yanınızda taşıyabileceğiniz Vodafone Redbox’u çalıştırabilmek için bir priz veya güçlü bir powerbank cihazı gereklidir. Güç kaynağı olarak kullanabileceğiniz her türlü cihaz ile Vodafone Redbox’u çalıştırabilirsiniz. Vodafone Redbox çalıştırdığınızda her an ve her yerde 4.5G keyfini yaşayabilirsiniz.

Vodafone’nın havadan interneti sayesinde 4.5G keyfini istediğiniz her yerde ve her anda internet keyfinizi devam ettirebilirsiniz. İnternet keyfinizin yarıda kalmaması için fiber internet hizmetlerinden Vodafone Redbox hizmetini kullanıyor olabilirsiniz. Yaşamın her alanında isteyerek ya da istemeyerek de olsa, bazen birçok sorunla uğraşmak zorunda kalabiliyoruz. Hayatımızın her alanında bizlere internet hizmeti sağlayan Vodafone Redbox hizmetinde de bazen sorunlar yaşanabilir. Peki, bu sorunlar için ne yapılmalı?

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetleri

Vodafone Redbox cihazında veya hizmet durumlarında sorunlar yaşanması ihtimaller dahilindedir. Bu yüzden Vodafone Redbox abonelerine her yardımcı olabilmek için müşteri hizmetleri devreye girmektedir. Vodafone Redbox ile ilgili cihazınızdan güncellemelere kadar birçok profesyonel destek alabileceğiniz müşteri hizmetleri bir telefon uzağınızda sizleri beklemektedir. Sizlerin Vodafone Redbox ile ilgili her türlü sorununuzu çözümlemeleri gerekmektedir. Peki Vodafone Redbox müşteri hizmetlerine nasıl ulaşılır?

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

Vodafone Redbox cihazınızda çözemediğiniz bir sorun olduysa ya da konumunuzdan kaynaklı bir sorun yaşıyorsanız Vodafone Redbox müşteri hizmetlerine ulaşarak sorunu çözmeniz mümkün. Peki, bahsettiğimiz birime nasıl ulaşabilirsiniz? Aslında bilinen klasik Vodafone müşteri hizmetlerinin numarası olan 542’yi veya 0850 542 9546 telefon numarasını tuşlamanız yeterlidir. Bu sayede Vodafone Redbox müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?

Vodafone Redbox müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2021 için yapmanız gereken adımlar bulunmaktadır. Öncelikle başvuru yapmadıysanız 0850 542 95 42 telefon numarasından başvurunuzu yapabilir ve ayrıca hizmetlerin ayrıntılarını da öğrenebilirsiniz. Eğer Vodafone Redbox abonesiyseniz yapmanız gereken tek şey 542 aradıktan sonra sırasıyla 77-1-2-2-TC Kimlik No-1-2 şeklinde tuşlama yapmanız gerekmektedir.

Vodafone Redbox müşteri hizmetlerine yukarıdaki rakamları sırayla tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Öncelikle sizi Vodafone müşteri hizmetlerinden ayırarak internet bölümüne bağlamakta ve size abone olup olmadığınızı sormaktadır. Abone değilseniz yukarıda başvuru yapabileceğiniz numaraları sizler ile paylaştık. Eğer Vodafone Redbox abonesiyseniz yine yukarıdaki belirttiğimiz numaraları sırasıyla tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Sabiha dedi ki:

  Vodafone redbox berbat bir internet 5aydir kullanıyoruz ve hep sorun yaşıyoruz çekmiyor çekmiyor ve müşteri hizmetlerine bir türlü ulasamadim yok böyle birşey Allah kahretsin hep sorun yaşamak zorunda mıyım

 2. Hazal dedi ki:

  Müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum red box kulanıyorum ama İnternet yok diyor bana lütfen yardımcı olun

 3. Enes dedi ki:

  ben deneyimledim çok kötü bir hizmetleri var sınırsız 15mp/s paket aldım fakat 5mp/s gördüğüm zaman seviniyordum. Daha önceden Superbox müşterisiydim 1 yıl kadar kullandım 3 kere arama ihtiyacı duydum hepside gayet iyi sonuçlandı vodafone de müşteri temsilcisine ulaşmadan akıllı asistanlar tuşlamalar tamam güzel birşey akıllı asistan ama iş görmüyor telefonu yüzüme kapattığı bile oldu. BEN TAVSİYE ETMİYORUM. Bir ay bile kullanmadan iptalişlemlerini başlattım.

 4. Enes dedi ki:

  Çok reklam kokuyor buralar allah bereketversin

 5. Pembe Çiydem dedi ki:

  Redbox dondurma işlemi varmı

 6. vedat gülen dedi ki:

  Redbox’ın sınırsız internet abonesiyim. İnternet hızı maalesef çok düşük ve çok fazla kopmalar oluyor. Memnuniyet anketi için arandığımda durumu iketebilme imkanım olmuş idi, zira maalesef şikayet bildirim yolları, bu tür platformlar dışında kapalı. Ben, ödeme yükümlülüklerimi yerine getirdiğim hizmeti taahhüt edildiği şekilde alamıyorum. Adil bir değerlendirme ve gereği için geri dönüş bekliyorum.
  teşekkürler,