Bedava İnternet

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Çarkı İnternet Hilesi ve Taktiği

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Çarkı İnternet Hilesi ve Taktiği

Vodafone yanımda uygulaması vodafone hat sahiplerinin sıklıkla kullandığı uygulamalardan biridir. Müşteri hizmetleri aramadan bütün işlemlerini rahatlıkla yapabildiğiniz vodafone yanımda ayrıca bedava internet veren bana ver ile kullanıcılarına internet dağıtmaktadır.

Vodafone yanımda bana ne var çark çevirerek internet kazanmak isteyenler son günlerde gelen hediye çeklerinden dolayı oldukça keyifsiz olduklarını görmekteyim. Hediye çeklerinden yada kampanyalardan ziyade bedava internet kazanmak isteyen vodafone hat sahipleri için bu yazımızda vodafone bana ne var hakkında ayrıntılı bilgi vermeye çalışacağım.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Nedir

Vodafone tarafında vodafone yanımda uygulaması içerisinde bana ne var kısmına tıklayarak oynabileceğiniz çarl çevirme ile hediyeler kazanabilirsiniz. Bana ne var çarkını çevirerek haftalık hediyeler, sürprizler ve indirimler kazanmanız mümkün.

Kullanıcı sayısı her geçen gün artan vodafone abonelerine elinde tutmak için çeşitler hediyeler ve bedava intenet vermektedir. Bunlardan biri olan bana ne var ile sizlerde çarkı çevirerek bir çok hediye arasında seçim yaparak kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Çark Çevirme Hangi Gün Yapılır

Vodafone bana ne var çarkını haftada 1 defa çevirebilirsiniz. Vodafone yanımda bana ne var kısmını tıkladıktan sonra kazandığınız hediye size hemen tanımlanır. Çarkı haftada 1 defa çevirebilirsiniz. Her hafta Pazartesi çekiliş sıfırlanır ve size yeni bir hak tanınırız. Genelde sorulan sorulardan biri ise 2 defa çark çevirme var mı sorusudur. İster faturalı olun isterse faturasız haftalık 1 defa çark çevirme hakkınız vardır.

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Paralı Mı

Vodafone yanımda uygulaması tamamen ücretsiz olarak hizmet sunan uygulamalardan biridir. Uygulama içerisinde bana ne var çark çevirme aynı şekilde ücretsiz olarak sunulan hizmetlerden biridir. Bana ne var çarkını çevirdiğinizde her hangi bir ücret ödemezsiniz.

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Nasıl Yapılır

Vodafone yanımda çark çevirme hakkınız pazartesi hattınıza tanımlar eğer hakkınız varsa uygulama içerisinde Bana Ne Var kısmını tıkladığınızda çark karşınıza çıkıyorsa çevirme hakkınız olduğunu gösterir. Çevirme hakkınız yoksa en son kazandığınız hediye ne ise onun görürsünüz.

Çark çevirme hakkınız olduğunuz çarkı dilediğiniz yöne çevirdiğinizde çark dönmeye başlayacaktır. Çark durduğunuzda size çıkan hediye ne ise anında hattınıza yüklenecek yada size bildirilecektir. Çarktan size çıkan hediye 1 hafta boyunca geçerli olacaktır.

Bana ne var çarkında 2GB – 1GB – 500MB ve 4GB internet, dakika, sms, hediyeler, indirim kuponları ve sürpriz hediyeler çıkabilir.

Vodafone Yanım Çark Çeviremiyorum Sorunu

Çok nadirde olsa bazı kişiler çarkı çeviremiyorum sorunu yaşamaktadır. Çarkı çevirdikten sonra Pazartesi gününe kadar çarkı göremesiniz bu aslında bir sorun değil çark çevirme hakkınızın olmadığını gösterir. Ayrıcı zayıf intenet ve bağlantısı kopması çarkı çevirmenizde sorun yaşamanıza neden olabilir.

Vodafone Bana Ne Var Çark Hilesi

Genelde çarkı çevirenler Vodafone yanımda hep sürpriz çıkıyor, internet vermiyor sorunu çok sık yaşamaktadırlar. Vodafone yanımda hediye çeki ve sürpriz hediye çıkması çoğu kişinin istemediği hediyelerden biridir. Genelde vodafone yanımda bana ne var interet paketi kazanmak isteyenler bana ne var hilesi var mı sorusunu çok sık sormaktadırlar.

Vodafone yanımda bana ne var hilesi internet paketi almak isteyenler tarafından merak edilmektedir. Sizler için bana ne var çark çevirme hilesi hakkında ayrıntılı araştırma yaptık. Genelde Pazartesi günleri çarkı çevirdiğiniz internet verme olasılığı oldukça yüksek. Ayrıca uygulamayı telefonundan silip tekrar yüklediğinizde internet kazanma olasılığınız yükselmektedir.

Bana ne var çark çevirme internet kazanmak istiyorsanız gündüz mesai saatlerinde çarkı çevirebilirsiniz. Genelde gözlemlediğim bir durum ise yüksek fatura ödeyenlere bedava internet çıkmasıdır.

Vodafone yanımda bana ne var çark çevirme şikayet konusu oldukça fazla pek çok kişi internet çıkmadığı sadece boş hediyelerin geldiğini söylemiştir. Peki ya siz çarkı çevirerek internet kazanabiliyor musunuz. Çark çevirme hilesi hakkında taktik ve görüşlerinizi yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 20 YORUM
 1. Selin dedi ki:

  Çarkı hızlı bir şekilde art arda çevirirseniz genelde internet geliyor yani bende öyle oluyro en azından bugün de haftalık 20 GB bu takikle

 2. Arda dedi ki:

  Ben çarkı açıyorum elimle hizli bir şekilde döndürmeden nazikçe alttaki internet kısmına tam çizgisine getiriyorum çeviriyorum şuana dek hep internet çıktı sizde deneyin denemekten zarar gelmez hepinize bol şanşlar

 3. Nesime gündoğdu dedi ki:

  6aydır vodafondayım sürekli pas çıkıyor. Başka hediye bir kere bile çıkmadı saçmalık sadece. Taahhüt biter bitmez başka operatöre geçeceğim. Kendi kendine ek paket yüklüyor. İki kat fatura ödedim. Para tuzağı sadece

 4. MUAMMER AYDIN dedi ki:

  Ben 8 aydan beri hep pass geldi başka birşey gelmedi bunun neresi düzgün tamaman hileli

 5. Hayriye dedi ki:

  Vodafone gereksiz bir hat hiç bir avantajı yok bir tek cark var o da paket varsa

 6. Yasin dedi ki:

  Pass dan başka bişi çıkmadı rezil..

 7. Celal dedi ki:

  Nedir bu yıllardan beri Vodafone’dan çektiğimiz ya. Hattımı 2 gün önce faturalı yaptım. Çarkı çeviremiyorum. Böyle bir şey olabilir mi? 3 ay deneme süresi verildi. Bu ayın sonunda iptal edeceğim. Turkcell’E geçiş yapacağım. Her halinizle berbatsınız. Pişmanlıksınız. Zavallısınız. 1 değil 2 değil 3 değil. Size 1 kuruşum geçtiyse haram zakkım olsun. Çoluğunuzdan çocuğunuzdan cıksın.

 8. Kübra dedi ki:

  Hediyeler 1 haftalık değil ki .Günlük veya 3 günlük çıkıyor.20 gb çıktı 3 günlük bitiremedim boş boş silindi.En azında 1 haftalık olsa kendi internet paketimize katkısı olurdu .Cok saçma bir uygulama

 9. Ferda dedi ki:

  Ben genelde saat 00.00 olunca hemen gidiyorum çevirmeye ve hep internet çıkıyor en son 20 GB çıktı

 10. Nuray dedi ki:

  Meraba buraz onve carki cevirdim aurpriz hesiye ceki geldi ancak 14 subat 23 59.kadar gercerli bnm cevirdigimi saat ise 02.00 idi bu naail is anlamadim.sirf internet vermemek icin türlu turlu numaralar ayipp gercektenn